Užitie drogy v sne

Činnosti a námety čo a ako robiť v sne

Moderátor: Moderátori

hydrant
Návštevník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Št Máj 19, 2005 14:02
Bydlisko: Trnava

Re: Užitie drogy v sne

Príspevok od používateľa hydrant »

aha tak uz tomu rozumiem. dat si drogu ani zdaleka nie je puhe uspokojenie svojho ega, to sa da spravit hociakym inym sposobom. aj ked vela ludi v tom nic ine najst nevie. ja osobne nachadzam v inych stavoch mysle ine suvislosti, myslienkove postupy, schopnosti a vnimanie. poznam svet a seba nielen z triezveho pohladu, ale aj z pohladu drogoveho, ci LD pohladu. Realita je sice len jedna, ale je dobre poznat ju z co najviac uhlov, ktore su inokedy skryte. a aj preto mam rad LD. ako vy
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Užitie drogy v sne

Príspevok od používateľa sorer »

Mozno to je zaujimave sa zhulovat v LD, ale uz vnimanie v LD je uplne ine ako za beznej reality, a clovek sa tak aj trochu citi ako zhuleny, takze zatial nemam dovod skusat dalsie stavy nakolko stav bytia v LD hovori sam za seba.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: Užitie drogy v sne

Príspevok od používateľa ibbeta »

nesuhlasim sorer: podla mna ked mas LD tak je tvoje vedomie velmi blizko vedomia, ake mas cez den. ze vnimas nieco ine-sen- je jasne, ale to same osebe ti (po pociatocnom soku) vedomie nerozsiri
drogy podla mna tiez nie su na rozsirovanie vedomia moc vhodne, takze
----
je to jedno :-)
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Užitie drogy v sne

Príspevok od používateľa sorer »

no urcite to kazdy vidi zo svojho pohladu, ja to vidim tak ako som napisal. Asi to bude ako s tym individualnym prezivanim AC.
Stretneme sa vo sne ;)
subp
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Po Nov 07, 2005 20:57

Príspevok od používateľa subp »

matne si spominam na jeden sen, v ktorom som hulil travu - zobudil som sa a niekolko sekund som mal 'flashback' velmi podobny realnemu vyhuleniu. Myslim si, ze pozitie psychedelika vo sne je velmi zaujimavy napad - psychika sa moze za pomoci takehoto symbolu odblokovat a posunut niekam dalej. nieco ako cervena tabletka v matrixe....
Používateľov profilový obrázok
Shaman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 54
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 16:24

Príspevok od používateľa Shaman »

Tiez sa mi stalo par krat nieco podobne ze sa mi snivalo jak hulim a aj som bol dost skurenii v tom sne ale ja LD casto nemavam :cry: a preto ked ho mam tak ma nenapadne vnom hulit travu ked to mozem spravit ''kedikolvek'' v reale. Uzitie napr. LSD vo sne uz bi my aj stalo za ten pokus no ale viem ze v LD nieje take jednoduche spomenut si nato co som vlastne chcel robyt lebo vedcinou som v LD taky nateseny stoho uvedomenia si sna ze robim hned prvu vec co ma napadne.
bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

Príspevok od používateľa bonkwodny »

drogy SU na rozsirovanie vedomia. mali by ste drogy brat v ich povodnom vyzname, droga-liek. "drogy nerozsiruju vedomie"-mal si uz nejaku drogu?ak hovoris toto tak asi nie teda urcite nie huby alebo LSD,LSA,DMT, hlavne SALVIU atd..
staci pochopit ze drogy su dar
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Re: U

Príspevok od používateľa Viliond »

jj ganju som v astrale hulil aj ja...no celkom fajn ...trochu ma motalo...ale real je real....
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: U

Príspevok od používateľa dr.Katz »

na mě ve snu ganja nepůsobí vůbec, ale brácha si dal ve snu LSD a ty stavy prý byly totožné jako ve skutečnosti.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Re: U

Príspevok od používateľa Viliond »

dr.Katz napísal:na mě ve snu ganja nepůsobí vůbec, ale brácha si dal ve snu LSD a ty stavy prý byly totožné jako ve skutečnosti.
neviem no LSD som nebral a ani nechcem ...ale na mna tiez ta trava neposobila ako v reale...mozno si si daltej drogy malo :lol: :lol: LOL skus si poriadne nabit kotol a uvidis...
:)
loneman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 28
Dátum registrácie: So Nov 18, 2006 14:22

Re: U

Príspevok od používateľa loneman »

Z vlastnej skusenosti: Pri snovom uziti drogy, ktoru clovek uz niekedy v bezej realite skúsil (marihuana) je to asi autenticky flashback (snovy drogovy zazitok sa pravdepodobne generuje na zaklade spomienok z realneho uzivania drogy).
Pri snovom uziti drogy ktoru clovek este nekusil v reali (LSD) sa zazitok generuje na zaklade subjektivneho ocakavania ucinkov drogy (mame v sne taky zazitok, aky si myslime ze droga vyvolava). Ked som vyskusal nasledne v reali LSD zistil som ze je to uplne ine ako som si to predstaval a ako to aj vo sne fungovalo. Takze asi vas sklamem, myslim ze v sne skusat drogy, ktore ste v reali neskusili nema vyznam, pokial vam ide o autenticky zazitok a nie len o realizaciu ocakavania.
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: U

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Takže dneska jsem v LD zkoušel houbičky, ale žádný efekt se nedostavil. Zkusím to ale ještě několikrát a dám vědět.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
necrotising_
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Po Jún 04, 2007 16:58

Re: U

Príspevok od používateľa necrotising_ »

Asi před 3 měsíci jsem si ve snu vzal heroin, ale brzy po tom jsem se probudil, takže jsem se žádného stavu nedočkal. Jedinou zvláštností bylo to, že jsem byl nějak záhadně přitahován k zrcadlu, které bylo přede mnou - 2x jsem do něj narazil hlavou.

Jinak jsem měl už asi 4x sen, který připomínal psychedelický trip.
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: U

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Vzal jsis ho v LD, nebo v běžném snu? Já když něco vezmu v obyčejném snu, tak ty stavy mám, ale v LD zatím ne. Zvláštní...
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
necrotising_
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Po Jún 04, 2007 16:58

Re: U

Príspevok od používateľa necrotising_ »

Normální sen, ale možná se pak změnil na LD, to už si nevzpomínám.
Napísať odpoveď