Užitie drogy v sne

Činnosti a námety čo a ako robiť v sne

Moderátor: Moderátori

ErebosNox
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ut Feb 17, 2004 16:38
Bydlisko: Banska Bystrica

Zmeneny stav vnimania v zmenenom stave vnimania

Príspevok od používateľa ErebosNox »

Podla mna by nebolo od veci vyskusat v LD zmenit stav svojho vnimania. :?:

Najjednoduchsou cestou by mohlo byt pozitie nejakej mysel ovplyvnujucej latky, najskor asi nejakeho halucinogenu. Bolo by to najskor zaujimave, ze vlastne v inom stave ako je kazdodenna realita nechat svoju mysel resp. volu, aby s vasim snovym telom a aj celym vnimanim vami vykonstruovanej reality urobila to, co musia robit iny ludia aby zazili nieco ine ako dennodenu (pre nich davno uz) nezaujimavu realitu. :!:

Mozno proti tomu niekto nieco bude mat: Teraz mozu nastat otazky typu ci sa prijatie vami vykonstruovanej psychotropnej latky v snovej realite vlastne nerovna tomu, akoby ste sa zdrogovali niekde cez den. Alebo si niekto moze zacat mysliet, ze konzumacia snovej omamnej latky neposkvrni astralne/snove telo, dusu, neznici auru a pod. Kazdemu podla viery... Ale pre niekoho by to mohla byt celkom zaujimava experience. Nie? :idea:
Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: Na vyskúšanie:

Príspevok od používateľa ibbeta »

ak som ta dobre pochopil, ide ti o zobratie nejakej drogy vo sne?
stalo sa, a hadaj ake to je? v ld si obmedzeny len svojou fantaziou takze si mozes predstavit nejake zmeny vo vnimani, ale bdele snenie znamena, ze vies, ze si to len vymyslas a tym to straca cenu.

co sa tyka druhej casti nesuhlasim s tym, ze kazdodennost je nezaujimava ani neverim, ze by ti to nieco pokazilo (ass troll:- )

uz predtym som tu pisal, ze ozajstnu zmenu vnimania clovek zazije, ked sa odosobni a stane sa samotnym snom, ale reakcie som sa nedockal...

EDIT: mimochodom stretli ste sa vo sne s ludmi, co boli akoby opiti?
PaloB
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Jan 25, 2004 23:29
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa PaloB »

hhh. no ja som skusal viackrat v ld fajcit marihuanu ... no nieco to zmenilo,ale nie je to ako v skutocnosti, ani zdaleka.
ErebosNox
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ut Feb 17, 2004 16:38
Bydlisko: Banska Bystrica

Ohranicenost vlastnou fantaziou

Príspevok od používateľa ErebosNox »

Ja som mal skor na mysli nieco ine. Vlastne som podvedome myslel na LSD alebo podobne silne halucinogeny. V tomto pripade by ten zazitok mohol byt aj silnejsi (pre niektorych) ako v skutocnosti. To ze som v LD ohraniceny iba svojou fantaziou vlastne nie je na skodu, lebo predstavit si viem v podstate cokolvek. 8) A co si neviem predstavit, to vlastne nemoze moj rozum pripustit, kategoricky to odmietne a tym padom to vlastne ani nejde prezit (ci uz v LD alebo v beznom svete)

Ale najvacsiu silu by mal podobny zazitok v pripade, ked by si drogu uzil v jasnom a pevnom LD, ktory by vsak postupom casu zacal stracat pevnost a mysel by sa mohla viac uvolnit a ponorit do toho zaujimaveho stavu. Len potom by na niekoho mohli dopadnut neblahe stavy a zacal by trpiet kadejakymi horrorovymi predstavami, ak nie este horsie... :!:

To ibbeta: Ako to myslis s tym odosobnenim a premenou sameho seba v sen? :?:

Inak, na vyskusanie: Co takto vyskusat ako chutia veci? Napr. taky monitor alebo CD? :lol:
Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: Na vyskúšanie:

Príspevok od používateľa ibbeta »

mnam! :-)
takze uzit skutocnu drogu pocas spanku? tak to uz je dost silne kafe.
s tym snom som to myslel tak ako som to niekde v tomto threade opisal, bola to vlastne asi posledna vec, co som skusal, ked som este maval LD :cry:
ErebosNox
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ut Feb 17, 2004 16:38
Bydlisko: Banska Bystrica

Fuckt uz silna kava

Príspevok od používateľa ErebosNox »

Nemyslel som zrovna zobrat drogu pocas spanku. Okrem toho tzv. "silneho kafe" by to bolo aj celkom problematicke... Ked spis, dzointika nevyfajcis a uz vonkoncom neubalis. Hubicky nepopapas. Azda iba s pomocou ale ten kamarat by mohol prijst o prsty... :grin: Azda iba keby ti niekto pichol, ale to uz aj pre mna zachadza pridaleko. Nepoviem, obcas si zaspasovat s prirodou - to ano ale ihelnicek zo mna nikto robit nebude (iba pani doktorka :lol: ).

Ja som skor myslel, ze proste zaspis, chitis LD a zakouříš, akurat, ze nestaci len tolko, ale chce to aj velku sugesciu ci silne ovladanie predstavivosti.

Este zostava zahulit pred zaspanim, ale to je v podstate nahov...(no), lebo drogy ovplyvnuju zvacsa centra pouzuivane vedomim a nie nevedomim. Mam kamosa, ten huli jak Turek, ale ze vraj mu to pomaha zaspat. Trpel akousi nespavostou a brcko mu vraj pomohlo k lepsiemu spanku. Ale ten spanok je hlavne bezsenny a dost hlboky, teda dost regenerativny. Telo sa snazi rychlo dostat THC von a popritom sa zbavi aj ostatneho svinstva. Mne islo len o to, ze ci to niekto skusil, lebo v LD zvacsa na drogy nemyslim. Skor ine zmysluplne veci ako pozeranie do zrkadla, divenie sa svetu ci vychutnavanie dobrej zmrzliny s doteraz nepoznanou prichutou...
bolsomtam
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 21
Dátum registrácie: So Jan 22, 2005 12:13
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bolsomtam »

k tomu len tolko, ze je to mozne pokial mas s tou drogou skusenost. Poznam jedneho cloveka, ktory bol na lieceni s pervitinom a spominal, ze pri lieceni sa stavalo, ze sa mu o tom snivalo a zobudil sa nafetovany. Vraj sa to vola "sucha recidiva". Ak mozog pozna ten stav , moze to zopakovat.
Este si spominam, ze ked som cital McKennu, tak ten spominal, ze mal DMT sny s tym, ze v sne zazil naozajstny DMT prienik do inej reality. Nasledne na to spekuloval nad moznostami vedomia dostat sa tam bez uzitia DMT.. Dost zaujimave.
Mne sa obcas snivalo o hriboch, v sne som ich zjedol a potom som bol naozaj v hribovej realite. Vacsinou to vsak nebol LD, v LD sa mi nic take zatial nepodarilo.
je to jedno
PaloB
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Jan 25, 2004 23:29
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa PaloB »

hhh....a ty vies aka je hribova realita?
bolsomtam
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 21
Dátum registrácie: So Jan 22, 2005 12:13
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bolsomtam »

hej inak by som o tom nepisal, preco?
je to jedno
hydrant
Návštevník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Št Máj 19, 2005 14:02
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa hydrant »

je to pravda, casto sa vo sne (normalnom) zhulim a potom sa tak aj citim. a ked sa zobudim trva mi asi 5 sekund kym vytriezviem
Používateľov profilový obrázok
kokopelli
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Št Júl 08, 2004 13:59

Re: Užitie drogy v sne

Príspevok od používateľa kokopelli »

chciet sa dopovať drogami alebo ak chcete pomocnými látkami počas LD mi príde ako úlet feťáka, ktorý pod rúškou "experimentovania" počas LD ukája svoje narušené ego takýmito drístami. Veď kto už by potreboval meniť stavy vedomia počas LD hocičím iným - barličkou, keď to môže urobiť púhym zámerom zmeny vnímania/vedomia???!!!!! Haló, zobuď sa, ErebosNox, a prestaň tárať a uvedom si, čo splietaš!
Hrubko
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Št Apr 07, 2005 17:04
Bydlisko: Presov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Hrubko »

kokopelli:myslim si ze ten napad je od veci, to fakt...

ale tiez si myslim ze to s narusenym egom fetaka su tiez dristy...
hydrant
Návštevník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Št Máj 19, 2005 14:02
Bydlisko: Trnava

Re: Užitie drogy v sne

Príspevok od používateľa hydrant »

ano, hulit v LD je zbytocne, lebo sa tam daju zazit lepsie zazitky ako je stav vyhulenia...ale preco, kokopelli, tu vytahujes "fetacinu", ty triezvak, nerozumiem. keby si len vedel ze vdaka tomu co zazijes napr. na hriboch objavis take suvislosti v realite-nerealite, ktorymi sa LD prip. astral priam hemzi. a vediet si ich vsimat a ovladat je len vleke plus pri LD vylete!
Používateľov profilový obrázok
kokopelli
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Št Júl 08, 2004 13:59

Príspevok od používateľa kokopelli »

hej chlapci, klídek! zareagoval som na dosť blbý nápad skúšať sa zhulovať počas LD, hoci si to ani neviem predstaviť, ako by to dotyčný chcel previesť... takže som sa možno vytočil úplne zbytočne... :twisted: no, tak už len kvôli princípu. Na tom, čo som napísal o "feťákovskom" egu si stojím a trvám. Ak ste sa v tom uvideli, tak sa pozrite ešte raz a potom zas. A zodpovedzte si otázku, či je to pre uspokojenie niečieho ega, alebo je za tým čosi "iné"... A ak čosi "iné", rád sa nechám poučiť :twisted: :roll: 8) Na kadejaké alibizmy užívania drog však neprikývnem...
Hrubko
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Št Apr 07, 2005 17:04
Bydlisko: Presov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Hrubko »

sak dobre

ale myslim si ze ak ta napadne:ah sak si zalietam v sne.
tak ta moze napadnut:sak sa v sne skurim.

to mas podla mna jedno.
a dalsia vec.drogy a nedrogy su dost take divne pomenovanie lebo nekde neco je droga a inde nie...ale sak hovorime o slovensku ta OK.
Always seems to me
You only see what people want you to see
Napísať odpoveď