Brufen

Metódy, návody a pomôcky pre vedomé sny

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Brufen

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Delší dobu testuji docela slibnou metodu vstupu do LD. Používám běžný lék na bolest Brufen, který si vezmu brzo ráno a po půl hodině si jdu opět lehnout. Brufen začne tělo paralyzovat asi po půl hodině, takže nastává ideální příležitost pro vědomé usnutí. U mě to funguje docela spolehlivě. Vstanu v sedm, o půl osmé loupnu jednu tabletku, odvezu dceru do školy a v osm zase ležím v posteli a čekám, až brufík začne působit. Poznám to podle toho, že přestávám vnímat své tělo. Pak se otočím na bok, to je moje usínací pozice, a čekám. Buď přijdou vibrace a vystoupím z těla, nebo se objevím v lucidním snu. Samozřejmě pojídat brufen nějak ve velkém asi nebude zrovna zdravé, ale čas od času asi nebude moc škodit.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
sheepeck
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Št Nov 18, 2010 22:16

Re: Brufen

Príspevok od používateľa sheepeck »

No, brufen osobně vynechám (už tak mám v poličce těch pixlí habaděj), ale zní to zajímavě. :-)

P.S. Od tvého posledního příspěvku zde uplynulo nějakejch pár pátků.
Objevil se ti chlapík ve snu ještě někdy? :-)
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Brufen

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Jo, asi na dva roky jsem se trošku stáhnul, byl jsem aktivní na některých zahraničních fórech, ale praktikovat ac/ld jsem nepřestal. Ta brufenová metoda je velice slibná, mám s ní asi padesátiprocentní úspěšnost. Zážitků jsem za tu dobu měl docela dost, jak astrálních, tak lucidních.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
sheepeck
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Št Nov 18, 2010 22:16

Re: Brufen

Príspevok od používateľa sheepeck »

Možná to ale přece zkusím.
U galantaminu se mi stává, že už prostě nezaberu - s brufenem asi neusnutí problém nebude - jen abych uhlídal tu pozornost.
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Brufen

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Po brufenu usneš. Já ho někdy používám i večer, když nemůžu zabrat a ráno musím brzo vstávat. Zatím si beru jednu tabletku, ale možná jednu přidám, co to udělá. Ale s mírou. :D
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
sheepeck
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Št Nov 18, 2010 22:16

Re: Brufen

Príspevok od používateľa sheepeck »

Teď mě napadlo, že by se to možná dalo s tím galantaminem nakombinovat. Yuschak třeba píše, že galantamin občas kombinuje s melatoninem - právě na podporu usínání.
Napísať odpoveď