Bol som oddelení alebo čo to bolo? Skúšam to 1. ráz

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Roman123
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: St Feb 11, 2015 16:34

Bol som oddelení alebo čo to bolo? Skúšam to 1. ráz

Príspevok od používateľa Roman123 »

Dnes som len tak skúšal AC lahol som si na postel a relaxoval som asi 3-4minuty, potom som si povedal že idem na to.. Najprv také vibrovanie na prstoch na rukách a nohách, potom na hornej časti tela ( ležal som na chrbáte, hornou časťou nemyslím od brucha hore ale od chrbáta asi 5cm nič a nad tým vibrácie) a keď som chcel vedome tieto vibrácie zvýšiť ako keby som chcel opustiť telo (ani neviem ako som to spravil, zabudol som to, proste som len myslel na to aby sa zvýšili) tak zrazu ako keby začínam tímy vibráciami tlačiť niečím na vnútornú stranu svojho tela, cítil som tie vibrácie hlavne na bruchu a na hlave. Na bruchu som cítil ako keby som bol už vonku zo svojho tela (cca 1cm). A práve toho som sa zlakol tak som si v hlave rázne povedal STOP! a zrazu všetko prestalo.. Ano strach je najväčší problém, nielen strach z toho neznáma ale bojím sa že keď sa dostanem do astrálu bude tam nejaká príšera :D. Niekde som čítal že toto sa dá prekonať ak zavoláte svojho sprievodcu alebo aniela.Ani by som to sem nepísal, lebo viem že podobné pocity majú aj iný ľudia ale oni to majú asi po pol roku.. no, lenže ja to robím už druhý krát.. Nemôže to byť tým že som na nejakej vyššej duchovnej úrovni? (nechem sa vychvalovať ani sa nejako povyšovať len sa pýtam) Myslím si to preto lebo často vídavam budúcnosť.. No nieje to taká budúcnosť ako si niektorý myslia (že sa mi volačo sníva a zrazu sa to stane) ale asi 3 až 5 sekúnd pred tým než sa volačo stane mi hlavou prebehne myšlienka (ako niekto volačo povie, alebo niečo sa stane) a je to tak... A vždy keď mi prebehne takáto myšlienka sa to aj stane (inokedy to nemávam).. A mimochodom ako sa zbaviť bytostí v astrále? Neviem či tam nejaké sú kt. by mi chceli vysať energiu ale mám z toho strach.. Ako sa ho zbaviť? je nejaký spôsob? Ak áno tak prosím o skorú odpoveď.. Viem že tam bytosti sú, aj dobré aj zlé ale nechcem sa vydávať na tú cestu bez informácii.
guide
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 51
Dátum registrácie: Ut Okt 21, 2014 13:38

Re: Bol som oddelení alebo čo to bolo? Skúšam to 1. ráz

Príspevok od používateľa guide »

Proste mas k tomu blizsie, talent atd. Moze to byt sposobene roznymi faktormi, ale tym by som sa nezaoberal, proste bud rad. Bytosti v astrale su a aj budu, proste rovnako ako aj tu. Ides von, stretnes bytosti, tazko sa tomu vyhnut. Najlepsie opustat telo s vedomim, ze vstupujes do astralu s najlepsim umyslom. Pripadne si este pred vystupom vycisti priestor/izbu v ktorom praktikujes. Bud salviou, ale to netreba az tak casto, tak bude stacit aj zamerom. Zaroven oslov svojich sprievodcov, ci strazcu aby ta sprevadzali a pomahali ti. Takze ziadny strach a doveruj si. Proste ak nastane problem, tak ho budes riesit potom.. vzdy sa mozes vratit v sekunde spat do tela, co 99,99% zaberie na nebezpecie hroziace z astralu. A ber to tak, ze aj to je sucast zivota a aj s takymi vecami sa treba naucit zaobchadzat, cize to ber ako prilezitost nieco sa naucit.
Roman123
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: St Feb 11, 2015 16:34

Re: Bol som oddelení alebo čo to bolo? Skúšam to 1. ráz

Príspevok od používateľa Roman123 »

Tak som to teraz znova skúšal, ale bez strachu, a s odvahou.Znova vibrácie a tak.. Zrazu som sa cítil ľahký ako pierko, a cítil som sa ako keby som sa otáčal (v ležme). Potom to prestalo a ja som sa prichitl že sa mi krížia očí (škúlil som) čo to škúlenie znamená? nepomáha to alebo nieje to len taká ilúzia vďaka tomu škúlenu?
Napísať odpoveď