Vibrácie

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Apple
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Ut Jún 30, 2015 21:14

Vibrácie

Príspevok od používateľa Apple »

zdravím vás tu. som na tomto forume nový, astrálnemu cestovaniu sa venujem asi 3 týždne.
Vždy mám taku istú metodu: Napočítat pomaly od 100 po 1, metoda hojdačky (alebo sa sústredím na ruku a snazim sa astralnu ruku oddelit od fyzickej) , no včera prišli vibrácie. Viem, bol som informovaný predom, čítam knihy a tak. No, predstavoval som si ako sa húpem na hojdačke, potom sa snažím oddelit astrálnu ruku od fyzickej, proste to striedam. Ked som sa sústredil na tú ruku, cítil som (neviem prečo) ako keby sa moj paplon, pod mojim telom pohol. ( asi to bolo moje astrálne telo). Uvedomil som si, že sa len tak niečo nehýbe, myslel som si že "Už to začína".
A predsa začalo. 3-5 sec. na to, začali vibrácie po celom tele. Strašne mi bušalo srdce, moje oči furt mrkali(boli zatvorené ale neskutočne mrkali) . Takže zatial som sa dostal iba k vibráciam. Bol by som rád keby mi tu niekto vysvetlil čo vlastne tie vibrácie znamenajú. A ešte že, ako sa mam dostat z tela, ked uz som vo fáze vibračnom. Dakujem a dúfam že mi s tým niekto pomože (snáď) :D
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: Vibrácie

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

fáza vibračné - to je tak rozkošné :D

Ale k téme. Podľa mňa - nesústreď sa na vibrácie a a presúvaj bod, z ktorého pozoruješ svet, seba, okolie pred seba do priestoru. Je v poriadku, ak pri tom budeš naďalej cítiť svoje telo, základ je presunúť pozornosť (aspoň čiastočne) von - to je AC. Vtedy už nie je podĺa mňa na mieste otázka, či je to AC (brzdila by človeka), ale prichádza otázka ako zlepšovať zmyslové vnímanie. Zároveň je fajn zamyslieť sa nad tým, čo to znamená zmyslové vnimanie a nakoľko sme fixovaní na jeho podobu, ktorú poznáme - či nemôže prebiehať v inom charaktere, než v každodennej realite, trebárz abstraktnejšie, či iné zmysly v popredí. Môže Ťa to oslobodiť od hľadania nejakej očakávanej dokonalosti tam, kde veci sú tak, ako proste sú - a tým sú dokonalé. Niekedy môžeš stratiť pozornosť voči telu, niekedy ostane. Niekedy môžeš krásne plne vidieť a inými zmyslami cítiť svet okolo seba, niekedy slabšie.

Vibrácie a tieto sprievodné javy môžeš a nemusíš cítiť. Sústerdenie sa na ne Ťa do nejakého momentu môže viesť k prehlbovaniu zmenených stavov vedomia, ale keď už sa cítiš na to, aby si z tela šiel von, tak sa už zameriavaj skôr na presun vedomia.
Používateľov profilový obrázok
Apple
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Ut Jún 30, 2015 21:14

Re: Vibrácie

Príspevok od používateľa Apple »

Dakujem, vyskúšam :)
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: Vibrácie

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

daj potom vedieť prípadne :)
Napísať odpoveď