Vzrusenie

Potrebujete radu o LD, neviete ako začať? Toto je to správne fórum na položenie vašej otázky.

Moderátor: Moderátori

6peter10
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: So Júl 25, 2015 5:27

Vzrusenie

Príspevok od používateľa 6peter10 »

Zdravim,som amater v AC.Zacal som to skusat sam od seba po veceroch,zo zaciatku som zaspaval pri relaxovani :D Postupom casu som sa zacal trocha uvedomovat a po par relaxaciach som sa dostal do zaujimaveho bodu...Na zapastiach a v okoli clenkov na nohach citim ako keby sa hybali(prepadavali) a malinko "vibrovali"(neviem to presnejsie popisat)...Potom nastupi pocit hlbsieho dychania mierny tlak na hrudnik a zacne sa prejavovat funkcnost mojho muzstva :D :D Neviem preco ked nemam ani len najmensie predstavy na tak veci a predsa sa to samovolne stane...Bolo to uz 3krat po sebe a nemozem sa koli tomu pohnut dalej.Je to normalne pri postupe k AC? Popripade ako by soom sa mohol naucit odignorovat to...
Dakujem.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzrusenie

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

6peter10 napísal:...a zacne sa prejavovat funkcnost mojho muzstva :D :D Neviem preco ked nemam ani len najmensie predstavy na tak veci a predsa sa to samovolne stane...
U zdravých mužov je mimovoľná erekcia normálna vec. Dokonca je veľmi bežná tzv. ranná erekcia, ktorá sa začne prejavovať pri prebúdzaní a vôbec nesúvisí s erotickými predstavami.

Keď sa Ti postaví, celú svoju pozornosť prenesieš na svoj penis, čím to celé posilňuješ. Ak chceš pokračovať bez vážnejšieho prerušenia v uvoľňovaní, presuň svoju pozornosť späť k tomu, čo si robil tesne pred tým ako si mal erekciu.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
6peter10
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: So Júl 25, 2015 5:27

Re: Vzrusenie

Príspevok od používateľa 6peter10 »

O tej rannej samozrejme viem...len som chcel vediet ci je to nejake stadium,ci som na dobrej ceste,alebo to etse s AC nesuvisi...
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzrusenie

Príspevok od používateľa psychonaut »

Pokiaľ nie si otrok náboženstva tak nebudeš mať problém s masturbáciou a to môže byť riešenie. Ak by si bol otrok náboženstva musel by si sa za to spovedať u pána farárka. A ten by sa ťa možno pýtal aj na detaily.

Alebo uži liek, ktorý vyvoláva impotenciu napr. SSRI antidepresívum (ktoré mimochodom trošku k AC napomôže ale účinkuje až po 2-3 týždňoch úžívania),
alebo veľmi šetrnné antihypertenzívne lieky ako napr. klonidín, gunfacín (tie nie sú na slovenskom farmakologickom trhu ale dajú sa kúpiť zo zahraničia cez internet),
prípadne agonista imidazolínových receptorov. Na tieto lieky sa v podstate nevytvára tolerancia a môžu sa kedykoľvek vysadiť
Blogy meditačných technikách a šamanizme si môžete pozrieť tu old/blog.php?u=1604
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzrusenie

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

6peter10 napísal:O tej rannej samozrejme viem...len som chcel vediet ci je to nejake stadium,ci som na dobrej ceste,alebo to etse s AC nesuvisi...
Nie je to žiadne štádium, je to len vedľajší efekt uvoľnenia, preto nemá zmysel sa naň nejako príliš viazať. Žiadne lieky ani iné látky Ti neodporúčam užívať.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzrusenie

Príspevok od používateľa psychonaut »

WhiteWolfSix:
Čo sa týka tých liekov tak ja som na seba teda dosť citlivý. SSRI to by som si osobne na jeho mieste nedal, ale hypotenzívne lieky určite áno. Tie život určite predĺžia.

Klonidín a guanfacín majú aj vedľajší účinok ospalosť (vo vysokých dávkach ich veterinári používajú ako celkové anestetikum na zvieratá), takže sú vhodné povedzme Lucidné Snenie počas dňa, prípadne aj AC počas dňa.
Samozrejme dávka musí byť presná, aby človek nebol ospalý príliš.

Klonidín sa používa v dávkach už od 0,1 mg, na tabletu (bežné betablokátory sú dávkach cca 30 mg, takže sú 300 slabšie), je rekordérom v sile účinku, je veľmi šetrnný, pretože to je len minimálne množstvo cudzej chemikálie v tele.

Človek môže zomrieť na rôzne choroby, ale každý človek má jednu istotu: že zomrie na únavu srdca, resp. na srdcový infarkt. Tieto lieky spomaľujú srdce a znižujú jeho kontrakčné sily (v praxi sa to prejavý krvným tlakom), čo je veľmi dobré. Rozširujú cievy, takže bránia srdcovo-cievnym chorobám. Čím nižší krvný tlak, tým sa človek viac dožije.

Erekcia samozrejme veľmi súvisi s prekrvením a tým, že sa rozšíria cievy, môže byť u niektorých ľudí ako vedľajší účinok aj čiastočná impotencia. Pri SSRI je ale impotencia vždy veľmi spoľahlivý vedľajší účinok.
Používateľov profilový obrázok
TheDreamingDead
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Ut Apr 21, 2009 15:41
Bydlisko: Bratislava

Re: Vzrusenie

Príspevok od používateľa TheDreamingDead »

Erekcia je bežne spojená aj s REM (snovou) fázou v spánku, čo je voči bdelosti ľahký zmenený stav vedomia, čiže síce nie som muž, nemám to zažité, ale neprekvapuje ma tým pádom, že sa vyskytuje aj pri vstupe do AC. Nemá to priamu súvislosť so sexuálnym obsahom snov.
Paralelne majú zjavne aj ženy spojené sexuálne vzrušenie s REM fázou a teda aj s prebúdzaním (to tiež úzko svisí s REM), ale jednak vzrušenie na sebe ženy nezvyknú tak prosto identifikovať a následne tú rovinu akosi menej rozvíjajú (podĺa mňa), taktiež je tomu venovaná menšia pozornosť aj v štúdiach.
Rôzne látky/lieky tiež neodporúčam....
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzrusenie

Príspevok od používateľa psychonaut »

Klitoris a penis sú z lekárskeho anatomického hľadiska veľmi podobné, muži a ženy majú toho viac spoločného ako by bežný laik predpokladal.
A samozrejme že aj ženy môžu trpieť diagnózou erektilná dysfunkcia o čom sa až tak často nehovorí a je ju možné riešiť rovnakými liekmi ako pre mužov, napr. agonista dopamínu, resp inhibítor spätného vychytávania dopamínu a noradrenalínu.

Tiež v tejto diagnóze u žien môže hrať dôležitú úlohu nižší priemerný krvný tlak ako u mužov a nižšia hladina testosterónu.
6peter10
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: So Júl 25, 2015 5:27

Re: Vzrusenie

Príspevok od používateľa 6peter10 »

Takze je to tesne pred zacatim spanku? Ako daleko som od AC? :D Ak sa to da nejako vyjadrit...
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Tantra s bytosťou

Príspevok od používateľa psychonaut »

6peter10 napísal:Potom nastupi pocit hlbsieho dychania mierny tlak na hrudnik a zacne sa prejavovat funkcnost mojho muzstva :D :D Neviem preco ked nemam ani len najmensie predstavy na tak veci a predsa sa to samovolne stane...Bolo to uz 3krat po sebe a nemozem sa koli tomu pohnut dalej.Je to normalne pri postupe k AC?
Na ktovie. Možno to súsisí s tým, že nejaká bytosť sa ti pokúša pomôcť tantrou. Rozhodne ti odporúčam, aby si sa o tantru pokúsil aj na vedomej úrovni, v AC ti to môže len pomôcť. Čím viac budeš mať prečistené čakry, tým je vyššia pravdepodobnosť, že AC sa ti podarí
****************************************************************************************************************************************************

Keď sme už pri tej sexuálnej téme, tak v šamanizme (ako hovoria Amazonskí a Andskí šamani) existuje aj teda "sexuálny" styk s "anjelskými" bytosťami opačného pohlavia s vysokých dimenzií. Práve táto praktika by mala byť údajne tá skutočne pravá ortodoxná pôvodná tantra.
Má to obrovskú výhodu, bytosť tak dokáže z človeka vysať negatívnu energiu a potom ju v sebe spáliť. Pre bytosť to ale nie je žiadna záťaž, jej to nejak neublíži, práve naopak robí to veľmi rada, že môže pomôcť.
V šamanizme sa táto vec považuje ako energeticky najsilnejšia so všetkých meditačných techník.

A práve včera som mal aj ja veľmi silný zážitok s takouto aktivitou.
Robil som to na jednom veľmi magickom mieste/pohorí, na tzv silovom mieste (v šamanskej terminológii), na relatívne vysokom kopci s tvrdými kryštalickými horninami, kužeľovitého tvaru. Miesto nebudem menovať. Je to zrejme najviac magické miesto v SR, pre turistov nie veľmi známe ani populárne, kde sa aj nie veľmi "duchovný" človek, že sa mu tam nejako mení vedomie, človek tam akoby trochu stráca ego, resp stráca individuálne ja. Keď som tam bol prvý krát, a keď som sa vrátil bol som veľmi dezorientovaný z tej straty ega aj niekoľko týždňov.
Tiež tam človek vníma určitý očný klam čo sa týka vzdialeností a rozmerov.
Slovania boli silným šamanským národom a bezpochyby toto bolo pre nich teda veľmi silné a magické miesto, kde meditovali, robili šamanské "obrady". V dávnych dobách možno bolo to miesto považované až za tak posvätné, že tam možno nikto okrem šamanov ani nemal dovolený prístup, ono to má dosť veľkú silu aj z väčšej vzdialenosti.
Pohorie má trochu "drsný" názov a to naozaj aj platí: viac menej vždy keď idem na toto pohorie, je to spojené s určitými podivnými komplikáciami, zdanlivými "náhodami" (zas nie je to až tak hrozné. I keď raz sa tam rozpútala búrka skutočne nadprirodzeného charakteru a vtedy som skutočne išiel pustiť do gatí. Počasie hlásili pekné, napriek tomu prišli mraky a hneď búrka a to vo veľmi krátkom čase (pred tým bolo počasie jasné). Blesky okolo mňa len tak lietali. Neskôr som na SHMU zistil, že nikde v okolí žiadne zrážky neboli, iba presne nad týmto pohorím! A nepršalo ani na miestach, keď som sa pár kilometrov od tohoto pohoria vzdialil).

Nakoľko mám naštudované nejaké vedomosti o šamanizme, tak viem, že každá silová zóna má silné bytosti, ktoré majú za úlohu danú lokalitu strážiť. Je samozrejme veľmi rozumné sa sa ich znažiť telepaticky kontaktovať o čo som sa samozrejme pokúšal. V živote mám dosť veľa utrpenia ako každý človek, tak som sa ich snažil osloviť, aby mi prečistili čakry (čo sa v praxi prejaví zmenšením utrpenia).
Pohorie má v podstate ženský názov, takže je zrejmé, že strážkyňa daného pohoria je žena.

Užiť nejakú lysohlávku alebo inú psychedelickú látku na tomto mieste by mohlo byť veľmi zaujímavé.

A ako som tak prosil bytosti o pomoc zrazu mi bolo vnuknuté, že by som mal vyskúšať práve takýto tantrický sex s bytosťou. Inak by ma to vôbec nenapadlo. Tak som to teda vyskúšal, a snažil sa vizualizovať pohlavný styk s nejakou ženou a na moje prekvapenie ako som tak matne vnímal, začali sa diať veci.
Hlavne som sa snažil, aby sa moje vedomie podriaďovalo podvedomiu a tiež aby som sa nechal viesť tou bytosťou. Hoci som to vnímal matne (zas nejaká dokonalá živá vizualizácia to nebola), tak dá sa povedať že to bolo silne erotické. Erekcia bola mierna.
Podľa šamanizmu sú naviac znečistené u každého človeka prvé 3 čakry, pretože tie najviac používame a majú najbližšie k hmotnej/nami viditeľnej realite. Počas tejto "tantry" som cítil dosť silné teplo hlavne v prvej a druhej čakre, tiež som vnímal ako daná bytosť pohlcuje do seba veľmi veľa negatívnej energie. Keď som sa snažil len voľne predýchavať čakry, tak vtedy som žiadne teplo ani nič som necítil.
Tiež sa zdalo, že bytosť robí so svojej strany naozaj všetko,aby mi pomohla.

Tak teda teraz verím a predpokladám, že by som mal mať v osude v nasledovné dni viac pozitívnych "náhod", nakoľko mi tá bytosť do určitej miery prečistila čakry.
Verím a dúfam, že sa mi aj viac krát podarí zažať takýto zážitok, záleží to od vôle bytostí, veľmi by mi to pomohlo.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzrusenie

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

6peter10 napísal:Takze je to tesne pred zacatim spanku? Ako daleko som od AC? :D Ak sa to da nejako vyjadrit...
Nie, bohužiaľ sa to vyjadriť nedá. Len ďalej cvič a hlavne, buď trpezlivý.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Náboženská zvrátenosť kresťanstva vs šamanizmus

Príspevok od používateľa psychonaut »

6peter10 napísal:Ako daleko som od AC? :D Ak sa to da nejako vyjadrit...
V každom prípade ti odporúčam aby si bol vytrvalý, resp. oddane vytrvalý.
Čím viac ľudí je schopných astrálne cestovať tým lepšie, pretože to posúva smerom hore (v šamanskej terminológii zvyšuje vibrácie) celému kolektívnemu vedomiu. Človek z vyšších astrálnych dimenzií donesie dolu na zem dosť veľa pozitívnej energie. Takýchto ľudí je však veľmi málo.

Naopak tých ľudí, ktorí kolektívne vedomie ťahajú smerom dole je veľmi veľa a to tvorí hlavne náboženstvo.

Katolícky kňaz sa je ochotný pre svoje náboženstvo sa mu zasvätiť naplno, zrieknuť svojej osobnej slobody a dodržovať celibát. Kňaz je povinný každý deň odslúžiť najmenej jednu omšu a pomodliť sa breviár, čo nie sú nijak krátke modlitby, čo by sa z lenivosti asi málokomu chcelo.
Podobne je to s rehoľníkmi, ale tí majú ešte viac obmedzenú slobodu.

Tiež poznám istého človeka, ktorý má svoju rodinu, je šéfom istého lokálneho kresťanského spoločenstva (teda zaoberá sa intenzívnym vymývaním mozgov, pretože je veľmi pomýlený a myslí si že robí dobre). A aby toho nebolo málo, ešte je aj členom určitého polo-rehoľného spoločenstva (teda nemusí dodržiavať celibát), ktoré mu dáva za povinnosť sa denne hodinu alebo dve sa modliť. Ak sa mu to nepodarí dodržať, potom sa musí spovedať, vyznávať hriechy, že nedodržal svoje rehoľné sľuby.
(tiež tento chlapík má úzke kontakty so Slovenskou elitou medzi ktorými sú aj ľudia z tieňovej vlády. Mimochodom aj veľmi tajná organizácia Slovenských Slobodomurárov sa nemá problém na svojej oficiálnej stránke priznať, že podporujú Katolícku cirkev http://www.humanizmus.sk/faq.html#KAT)
Napriek tomu že je veľmi bohatý, má veľmi dobre platenú prácu v ktorej veľa pracovať nemusí a mohol by žiť v príjemne a pohodlnosti bez náboženstva, predsa obetuje svoju pohodu, zaťažuje sa a venuje sa pre kolektívne vedomie veľmi nebezpečnou čiernou mágiou - to jest nejakým zvráteným náboženstvom, ktoré uctieva mŕtve telo na kríži a vyznáva kanibalizmus, resp. kanibalskú symboliku (to jest Eucharistia - Sviatosť oltárna).

Silná náboženská oddanosť sa prejavila aj v nedávnom referende. Kresťanskí aktivisti vo svojej náboženskej zaslepenosti za veľmi nesprávnymi vecami hľadali fiktívneho nepriateľa, domnievajúc sa že konajú dobro a že chránia túto spoločnosť. Referendum bola čisto náboženská záležitosť a len veľmi hlúpy človek naletel propagande Aliancie, že tomu tak nebolo.
Náboženským aktivistom-dobrovoľníkom to muselo dať veľmi veľa námahy, aby vyzberali 400tisíc podpisov. Koľko zbytočne veľa námahy venovali na tieto náboženské komédie!!!

A vedel by som uviesť veľa iných príkladov, ako odhodlane a oddane dokážu ľudia slúžiť čiernej mágii (kresťanskému náboženstvu).

Tiež moslimovia (je jedno či už umiernení alebo radikálni) denno denne obetujú svoj drahocenný čas a 5 krát denne sa modlia ku Zlu. Totiž moslimovia nemajú žiadneho Boha ale ten ich Aláh je Zlo. Aláh je v Koráne popísaný ako zlostné, trestajúce, nenávidiace monštrum, preto Aláh=Zlo, viet ktoré popisujú Aláha ako niečo pozitívne môžeme počítať na prstoch jednej ruky. Takže moslimovia sa každý deň vylaďujú na tieto negatívne energie, robia obrady čiernej mágie a veľmi zaťažujú kolektívne vedomie. Tým, že sa modlia aj obrátenie za nemoslimov, posielajú negatívnu energiu aj im, teda aj na nemoslimoch robia čiernu mágiu.
Moslimovia s veľkou oddanosťou, odhodlanosťou a poctivosťou plnia stovky nezmyselných a otrockých prízakov a zákazov, ktorý im ich "milujúci" Aláh prikazuje.

Či už moslimské alebo kresťanské náboženstvo má v sebe dosť veľkú silu na to, aby vedelo vyvolať v kolektívnom vedomí kriminalitu, vojny, choroby a problémy vo vnútri politiky (napr. korupcia, atď).

A teraz rozuzlenie a pointa: mojím cieľom je teda vysvetliť s akou veľkou snahou, oddanosťou, odhodlanosťou, námahou, poctivosťou dokážu ľudia slúžiť čiernej mágii (resp. náboženstvu).
Keď niektorí ľudia dokážu dať všetku svoju energiu, ktorú majú do náboženskej zvrátenosti a čiernej mágie, o čo skôr by si sa ty Peter (a my všetci ostatní) mal snažiť o dosiahnutie astrálneho cestovania a dať sa na cestu šamanizmu? (aj ovládanie meditačných techník je veľmi správne)

Je našou základnou morálnou povinnosťou vytvoriť aj nejakú opozíciu voči zlu. Nemalo by nám to byť ľahostajné. ľahostajnosť a pasivita je veľká chyba.

Sme leniví. Aj lenivosť je veľká chyba. Je treba byť aktívny, prekonať lenivosť a začať vytrvalo pracovať.
Rozhodne aj v minulosti mohlo byť kresťanstvo pre našich šamanských predkov Slovanov dosť lákavé. Kresťanstvo ich naučilo lenivosti, nemuseli robiť žiadne náročné a ťažké meditačné techniky, stačilo sa dať len pokrstiť, slepo odriekať náboženské dogmy a chodiť do kostola. Lenivosť máme stále v krvi - je to stále pozostatok kresťanstva. Musíme sa zbaviť lenivosti a začať na sebe pracovať.


Rozhodne existujú šamanské techniky, ktorými je možné chrániť aspoň časť ľudí pred náboženstvom a zabrániť pribúdaniu nových členov.
Zvýšiť vibrácie kolektívnemu vedomiu je možné aj rôznymi šamanskými technikami, na báze ktorých za krátky čas je možné odblokovať tzv. rôzne programy, ktoré človeka zväzujú a robia neslobodným. Aj takto sa povedzme dá ľuďom pomôcť.

Kiež by vznikol aj nejaký kláštor, v ktorom by sa mnísi venovali len výlučne šamanským meditačným technikám. To by bola výborná opozícia voči náboženskej zvrátenosti a čiernej mágii. Ale v tak hroznom stave v akom sa nachádza kolektívne vedomie na Slovensku, je to v podstate utopický cieľ. Zrejme si budeme musieť na niečo také niekoľko stoviek alebo tisíc rokov počkať.
Ale ak by mal takýto kláštor čo i len smiešnych 5 členov, tak už aj to by bola obrovská revolúcia smerom k lepšiemu.

Tých ktorí zaraďujú spátečku v duchovnom raste takých máme dosť (to je náboženstvo a cirkev) - to sú spiatočníci. Ale tých ktorí to ťahajú dopredu je veľmi málo - viac menej ani neexistujú.

Planéta Zem je veľmi úpadková civilizácia na ktorej je zlo ďaleko silnejšie než dobro. Málo kto dokáže byť tak silný aby dokázal kráčať proti prúdu kolektívneho vedomia a náboženskej zvrátenosti. Žijeme v spoločnosti, kde je normálny človek považovaný za blázna, kde normálnosť je považovaná za bláznovstvo (keď to tak trochu expresívne poviem)
A hlavne ľudská ľahostajnosť je najväčšou chybou.
guide
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 51
Dátum registrácie: Ut Okt 21, 2014 13:38

Re: Vzrusenie

Príspevok od používateľa guide »

psychonaut: ty si normalny demagog a zacinam sa obavat, ze aj grafoman (dost nestastna kombinacia)

najhorsie vsak je (co som ti tu uz raz vytykal), ze sa vyjadrujes s absolutnym presvedcenim k veciam v ktorych proste nemas jasno

ani sa mi z tych tvojich traktatov nechce vyberat, kde vsade nemas tak uplne (prip. vobec) pravdu.. svet nie je ciernobiely

trosku pokory a nadhladu..
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzrusenie

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

psychonaut: Prečítaj si, prosím Ťa, úvodný príspevok zakladateľa témy a skús sa držať jeho témy. Tvoje myšlienky môžu byť pre niekoho zaujímavé, ale pre prehľadnosť diskusie by bolo vhodné držať sa témy a neodbiehať od nej príliš ďaleko.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzrusenie

Príspevok od používateľa psychonaut »

guide: tak to je logické, že na ľudí, ktorí sa snažia v spoločnosti presadiť duchovný pokrok, bude útočené. Náboženské energie sú silne manipulatívne a sú schopné ovplyvniť kolektívne vedomie aj v tom zmysle, že ovplyvnia aj nenáboženských ľudí.
Možno ťa tiež naprogramovali aj bytosti supai (čo si samozrejme na vedomej úrovni uvedomiť nemusíš a tie vnuknuté myšlienky môžeš považovať za svoje), aby si napísal takéto očividne zlomyselné provokácie. Bytosti supai si dokážu duchovne nižších a slabších ľudí ľahko použiť.
A ak ti je nábožensvo sympatické, tak vstúp najlepšie do nejakého kresťanského spoločenstva a tam ti vymelú mozog už úplne.
O problematike kresťanstva a krvi viac píšem viac tu, ešte som tam aj niektoré veci doplnil blog.php?u=1604&b=51

WhiteWolfSix: tak to áno, kvôli tomuto provokatérovi, som nútený odbehnúť od témy
Napísať odpoveď