WILD

Metódy, návody a pomôcky pre vedomé sny

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
marley5
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 80
Dátum registrácie: St Máj 10, 2006 20:03
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa marley5 »

to georg: mas trocha cudny pristup, niekto to skusa 2mesiace aj viac a nezabali to.. asi najdolezitejsi predpoklad pre ld je trpezlivost..
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: WILD

Príspevok od používateľa georg »

marley- ked som si hned prvu noc uvedomil, ze snivam, tak uz len treba v tom sne vydrzat. pisem si snovy dennik, robim TR aj pocas dna, citam navody, mysel pripravujem tym padom na noc, tagze nieco od toho aj ocakavam :)
mnohý a ani jeden
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

georg napísal:nj. raz. ale kedy to bude? ak to npride do 2 tyzdnov, zabalim to :(
to by si prisiel o vela 8)
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: WILD

Príspevok od používateľa georg »

ok tag to nezabalim po 2 tyzdnoch, ale iba trocha polavim, ale stale sa budem snazit, oki?
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: WILD

Príspevok od používateľa SagitaX »

myslim georg, nic v zlom, ale zda sa mi ze si uz teraz odsudeny na neuspech ked to beries takto... niekde je tu taky zoznam dovodov preco sa ludom nedari AC, mam pocit ze v niektorych dovodoch by si sa nasiel...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: WILD

Príspevok od používateľa georg »

ale vsak ja sa snazim a chcem mat LD ! a hentie 2 tyzdne co som zadrel, to som uz zrusil. a dufam, ze sa na mna nehnevaju, ked pisem OT ...
mnohý a ani jeden
MartinP
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Ne Apr 13, 2008 0:12

Re: WILD

Príspevok od používateľa MartinP »

ja uz tyzden si nadstavujem budik na 4:00 , zobudim sa a 3 hodiny hladam telefon az ma prebudi vypnem budik a nakoniec zaspim a cakam ze sa mi to v stane sne a uvedomim si ze je to sen . no stale nic
Empatik
Návštevník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ut Jún 28, 2011 22:40

Re: WILD

Príspevok od používateľa Empatik »

Ja si budik nenastavujem a obcas sa len tak mihovo prebudim o 6 rano trebars . Vtedy si pvoiem , ze vyskusam vedome zaspavat . Vzdy sa mi podari LD . Ziadne citanie o clanok a prebudenie za a o 20 minut sit znova spat . To je debilina .. najlepsie je to vyuzit hned ako sa zobudite .
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: WILD

Príspevok od používateľa dr.Katz »

No tak debilina to zase není, je to hodně individuální. Z vlastní zkušenosti vím, že musím vstát a půl hodiny být vzhůru. Kdybych šel hned zase spát, tak určitě usnu a nic. Každému vyhovuje něco jiného. Je to třeba zkoušet.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Empatik
Návštevník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ut Jún 28, 2011 22:40

Re: WILD

Príspevok od používateľa Empatik »

Jasne :-) Kazdemu vyhovuje nieco ine . Napr dnes som vstal rano a siel znova spat s tym , ze som si bol vedomy a vedel som ze som napoli v spank uale nevytvaral si mi ziadny snovy obraz . Iba som vedel ze uz spim , ale nesnival som . Taky o nicom pocit . Potom som zaspal .. takto sa m ito stalo ale 4x po sebe , tak som to vzdal .
preetinka
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: So Dec 17, 2011 9:05

Re: WILD

Príspevok od používateľa preetinka »

čaute všetci..
wow som fakt prekvapená, že sa niekto na Sr týmto aj zaoberá.
teším sa , že som našla 3oko .
mávam LD každé ráno, keď druhý krát zaspím. ani som sa tým nejako nezaoberala, len dť často meditujem
keď ráno ide manžeô do roboty vstanem, abby som urobila pre všetkých raňajky
a keď odíde a všetko doupratujem,idem si pospať. LD príde skoro vždy.odporúčam, že sa treba stopro uvoľniť.nie ako pri meditácii... treba uvoľniť aj čelo 3oko) :)..
sheepeck
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Št Nov 18, 2010 22:16

Re: WILD

Príspevok od používateľa sheepeck »

Dneska jsem měl svůj první WILD. Docela prima zážitek.

Začalo to tak, že jsem šel kolem deváté uspávat malou, a pak už nevstal, ale dělal autogenní trénink a koncentrační cvičení. Nicméně jsem pak ale usnul a probudil se něco po půlnoci. Tak jsem vstal a šel ještě asi na hodinu a půl něco dělat na počítači. Pak sprcha a o půl druhé do postele.
Pak opět autogenní trénink a asi tak odhadem za půl hodiny jsem dosáhl fodně uvolněného stavu, kdy jsem ale cítil, že dál nějak nemůžu. Tak jsem se otočil na břicho a znovu se uvolnil a snažil se neusnout. Začal jsem cítit, jak se mi občas ztratí z vnímání okolní svět a pocity z těla. Pak jsem kolem sebe začal cítit přítomnost nějakých lidí a slyšel jsem jejich šepot. Začal jsem se zavřenýma očima hledat jednoho z nich a uvědomil jsem si, že pohybuji snovým tělem. Tak jsem otevřel oči a byl jsem ve snu.
Sen sám o sobě byl kráťounký a nic zvláštního, ale ten přechod byl čupr. :mrgreen:
Whisper
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po Júl 30, 2012 18:48

Re: WILD

Príspevok od používateľa Whisper »

Ahojte zaujimam sa o LD asi dva týždne... každú noc sa budím a skúšam tuto techniku avšak posledné noci mám problém s tým, že aj ked sa snažím tak po krátkom čase zaspím. Môže byť už moje telo zvyknuté, že o tejto hodine stanem budem nejaký čas hore a potom zase pôjdem spať a teda aj ľahšie zaspí???
sheepeck
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Št Nov 18, 2010 22:16

Re: WILD

Príspevok od používateľa sheepeck »

Spíš bych řekl, že si po probuzení nedáš dost času na to, aby ses dostatečně probral. Mám to hodně často stejně. :roll:
Napísať odpoveď