Silové zvieratá

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Hanawa
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Št Jún 10, 2004 13:06
Bydlisko: Krupina

Príspevok od používateľa Hanawa »

Pou litra červeného a LD jak vyšitý :) , myslím si, že na tom víne niečo bude. Mal som dnes relatívne celkom dlhý LD, kde som prišiel na takú jednú zaujímavosť.
Keď sa ráno zobudím a s cieľom mať LD si naspäť ľahnem, tak si vizualizujem (strašné slovo :? ) nejakú pohybovú scénu, napr. že nikde bežím po ceste, ale podobne. Takéto predstavy natoľko zamestnajú moju myseľ, že ani nezbadám a som v sne a keďže je to priamo z vedomého stavu, tak uvedomiť si, že je to LD nie je nijak náročné. Vyskúšajte a zreferujte.

A ešte taký detail (ww6, poprosil by som tvoj komentár).
Keď som sa ku koncu dnešného LD objavil na takej streche, tak ma napadlo, že zavolám na svoje silové zvieratá, nech ma teda prídu pozrieť, no nie? Neviem nakoľko je stav mysle v LD podobný SSC, ale nazdal som sa, že fungovať by to mohlo. Lenže nefungovalo. Hoci na záver sna som mal pocit (ťažko sa to vysvetľuje) že mi slnko povedalo, že neskôr, alebo nabudúce, alebo niečo v tom zmysle, tak ja neviem ...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Hanawa napísal:A ešte taký detail (ww6, poprosil by som tvoj komentár).
Keď som sa ku koncu dnešného LD objavil na takej streche, tak ma napadlo, že zavolám na svoje silové zvieratá, nech ma teda prídu pozrieť, no nie? Neviem nakoľko je stav mysle v LD podobný SSC, ale nazdal som sa, že fungovať by to mohlo. Lenže nefungovalo. Hoci na záver sna som mal pocit (ťažko sa to vysvetľuje) že mi slnko povedalo, že neskôr, alebo nabudúce, alebo niečo v tom zmysle, tak ja neviem ...
Nuž, môj názor na vec je ten, že LD, AC, MC a SSC sú súčasťou snovej reality a tak je možné ich kombinovať. To, že sa Ti spojenci neukázali môže byť z inej príčiny. :roll: Skúšaj ďalej, je dobré, keď si v LD uvedomíš svoje šamanské schopnosti a privoláš si spojencov.
Používateľov profilový obrázok
Hanawa
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Št Jún 10, 2004 13:06
Bydlisko: Krupina

Príspevok od používateľa Hanawa »

Dnes som mal LD. Zo začiatku klasika. Levitujem, prechádzam cez steny, tvárim sa ako ťažký frajer. A potom mi došlo, že týmito schopnosťami bohužiaľ neoplývam v skutočnosti a že je to teda sen.

Prvá vec, ktorá sa mi už viackrát potvrdila je, že ľudia ktorým poviem, že toto tu čo sa deje okolo nás je sen, tak sa začnú tváriť smutne a apaticky. A to napriek tomu, že ja som z toho veľmi nadšený. Zdá sa mi ako keby im to bolo ľúto alebo čo. Vôbec tomu nerozumiem. Raz som sa dokonca jal robiť anketu na tému: "Toto je LD, čo na to hovoríte." :grin: Ale nedočkal som sa odpovede.

Tento LD bol aj v niečom výnimočný. Zavolal som na svoje silové zvieratá a čuduj sa svete jedno z nich prišlo. Pokecali sme kus a potom sa odohrala veľmi zvláštna vec. Priletel sršeň resp. podobne veľký blanokrídly "pichavý" :D hmyz a tváril sa, že ma chce uštipnúť. Ja som sa ho tradične pokúšal odbiť rukou preč a prosil ho aby ma teda neuštipol. Na to môj zver povedal, že ako chcem aby ma neuštipol keď ho bijem. Tak som to teda nechal tak. Na to priletel ešte jeden a oba ma uštipli do dlane. Na to môj zver sa zaradoval a vybral mi jedno žihadlo a vložil mi ho do pravého oka. A bol by mi to druhé žihadlo vložil aj do druhého oka (mne sa zdá, že to možno stihol) keby som sa nebol prebudil. Takže som sa ani nestilol spýtať, že čo to teda celé malo znamenať. Som z toho zmätený. :shock:
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Nove LD zazitky

Príspevok od používateľa sorer »

Mozno sa ti snazil otvorit oci :?: :!: :)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Hanawa napísal:Zavolal som na svoje silové zvieratá a čuduj sa svete jedno z nich prišlo.
BINGO :!: :!: :!: :grin:
Hanawa napísal:Pokecali sme kus a potom sa odohrala veľmi zvláštna vec. Priletel sršeň resp. podobne veľký blanokrídly "pichavý" :D hmyz a tváril sa, že ma chce uštipnúť. Ja som sa ho tradične pokúšal odbiť rukou preč a prosil ho aby ma teda neuštipol. Na to môj zver povedal, že ako chcem aby ma neuštipol keď ho bijem. Tak som to teda nechal tak. Na to priletel ešte jeden a oba ma uštipli do dlane. Na to môj zver sa zaradoval a vybral mi jedno žihadlo a vložil mi ho do pravého oka. A bol by mi to druhé žihadlo vložil aj do druhého oka (mne sa zdá, že to možno stihol) keby som sa nebol prebudil. Takže som sa ani nestilol spýtať, že čo to teda celé malo znamenať. Som z toho zmätený. :shock:
Ak veríš, že Tvoje silové zviera vie, čo je pre Teba najlepšie, tak potom dôveruj aj tomu, čomu na prvý pohľad nerozumieš. Ten blanokrídly hmyz k Tebe nepriletel len tak. Keďže si však reagoval spontánne a snažil si sa zahnať ho rukami, muselo Ťa Tvoje silové zviera ukľudniť, aby si sa nebránil. Vzápätí Ťa uštipli obidva exempláre toho istého druhu, načo Ti silové zviera vytiahlo žihadlo a vložilo do oka. Prečo to urobilo, neviem, no určite to malo svoj význam, ktorý sa Ti objasní neskôr. Istým spôsobom si sa spojil s tým hmyzom a len potrebuješ objaviť jeho aspekt, ktorý Ti odovzdal. :idea:
Používateľov profilový obrázok
Hanawa
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Št Jún 10, 2004 13:06
Bydlisko: Krupina

Príspevok od používateľa Hanawa »

Vďaka, takto civilne tomu rozumiem aj ja. Ale tiež viem, že ťažko je interpretovať cudzie zážitky. Môj problém zatiaľ je, že musím čakať na LD, lebo nemám iný kontakt so silovými zvieratami. Je premňa zatiaľ zložité dosahovať SSC priamo, povedal by som, že mimo kruhu, teda keď nebubnuje niekto iný takmer nemožné. Mám preto milión otázok a žiadne odpovede.
Cez LD je to o to komplikovanejšie, že je to sen a jeho dej je často mimo moju úplnú kontrolu. Uvidíme čo na to HS :wink:
Napísať odpoveď