Nevedomé OBE?

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

lucidhawk
Návštevník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Št Dec 10, 2020 22:31

Nevedomé OBE?

Príspevok od používateľa lucidhawk »

Ahojte, dnes som mal zvláštny sen, ktorý by sa dosť podobal na OBE, až na to, že som nevedel že mám OBE :-)

Zrazu vnímam že ležím na bruchu na posteli, vo svojom byte a niekto mi tam chodí. Jak ten "niekto" chodí, tak vŕzga podlaha z drevených parkiet. Ten vŕzgot, jak ho tak počúvam, nebol akustický, skôr akýsi "duchovný". Snažím sa ho počuť ušami, ale skôr ho vnímam ako počujem. A tak naberám odvahu a vravím: "Ukáž sa mi." alebo "Ukáž mi, čo potrebujem vidieť." Ale hovorím to v duchu a chcel by som normálne. Normálne to ale nejde, nech sa snažím ako viem. Nedokážem otvoriť ústa a tak sa akoby naprieč svojmu horizontálne ležiacemu telu - vertikálne zdvýham z postele, aby som uvidel "toho", čo mi tam chodí. Najprv vidím podlahu z drevených parkiet a na nej všelijaké škrabance. Cítim tie kroky a ich vŕzgot ale nevidím toho, kto chodí. Robí mi súčasne veľký problém "staviať sa", "otvárať oči" a vyslovovať svoju žiadosť aby sa dotyčný ukázal. Napokon zazriem izbu v ktorej mám posteľ, ale je iná než v skutočnosti. Je to ona, ale akoby pred dvomi rokmi, keď tam bolo oveľa menej nábytku. Už sa mi darí vysloviť aj tú vetu. Najprv "mumlaním" akoby zo spánku a nakoniec nahlas. To ma "prebudilo" a hovorím si, že to už som hore a už toho "ducha" neuvidím. "Ľahám" si znova spať.

Ráno, keď som si nahrával svoje sny, spomenul som si na to. Otázka je, či môžem mať OBE bez vedomia toho že mám OBE :-D

Ďakujem za odpoveď.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Nevedomé OBE?

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Áno, stáva sa to častokrát a mnohým ľuďom. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Arcturus
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 29
Dátum registrácie: St Júl 10, 2013 0:24

Re: Nevedomé OBE?

Príspevok od používateľa Arcturus »

OBE alebo OoBE (Out of Body Experience=mimotelový zážitok) už z názvu vyplyva, že je to zážitok. V nehmotnych rovinách môže byť "realita" natolko odlišná a ďaleko presahuje pojem ako je zážitok... Niektoré smy mávam ako "balíček" toho relevantného pričom o nejakom prežívani alebo zážitku sa hovoriť nedá. Potom by bolo zaujímvé spomenúť si ráno na prežitý sen. (prežíval si ho ale nie práve v tedy ked sa ti sníval) Takže áno môžeš mať OBE bez toho aby si o tom vedel v danom momente ale spomenieš si na to napríklad neskôr ;) Skôr je zaujímave ako OBE dosiahnuť kde spánok je podvedomé OBE a napríklad AC je cielené. Alebo ked v sne (podvedomý prístup) nadobudneš Luciditu ;)
Alea iacta est.
Napísať odpoveď