AC alebo len námesačný

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Hanawa
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Št Jún 10, 2004 13:06
Bydlisko: Krupina

AC alebo len námesačný

Príspevok od používateľa Hanawa »

Takže, prišiel som z práce a nažral sa ako besné prasa. Samé mäso, veľa tuku a cholesterolu proste strašne dobré a strašne nezdravé.
Bol som dosť v rozmarnej nálade a tak som sa podujal, že skúsim niečo z http://www.shamanscave.com , teda že trochu potrénujem, čo sa mi bežne v poslednej dobe vôbec nechce. A tak som si dal "zámer", že nech sa dostanem do zmeneného stavu vedomia, tak aby som sa mohol kontaktovať so svojími spojencami, tak aby ma títo mohli niečo nové naučiť. S týmto som si ľahol a tváril sa že idem spať. Je to taký ten stav prázdnej mysle, kde už sa ti nechce na nič myslieť a nič vymýšľať a proste si ready to sleep.
Neviem po akom čase, ale postupne som pocítil to také pred ACčkové napätie, taký hukot. Keďže som si už na to zvykol, tak mi bolo hneď jasné, že AC je na ceste, tak som sa postavil vo svojom snovom tele (ako keď dracula vstáva z rakvy, len ja som ležal na boku :grin: ). A tak si chodím po byte a nejde mi do hlavy, že nesvieti svetlo keď šťukmem vypínačom a že prostredie je nejaké potemnené a nejaké čudné. A zrazu klasická pochybnosť, som v bdelom stave a námesačný chodím po byte? Tak som sa vrátil do tela a jasné, že som nebol námesačný ... Znova hukot, znova výlet mimo telo a tak sa to chvíľu točilo dookola. Potom prišiel, alebo som ho zavolal nejaký môj spojenec, neviem povedať, že čo-kto to bol. A ten mi začal vysvetľovať ako funguje ľudská myseľ a ako sa dá preprogramovať a tak, ale bol som v nejakom nekľude a veľa som si z toho nezapamätal. Potom som znovu predadol tej pochybnosti o tom čo je realita a tak som si našiel pózu v byte a znažil sa prebudiť s tým, že keď budem aj po prebudení v tejto póze, tak som asi námesačný, ale našťastie som sa prebral práve tam kde som naposledy v bdelom stave ležal.
Potom som bol hodnú chvíľu v ťažkom medzistave pod čo sa podpísalo ťažké jedlo v žalúdku ako aj chaos do ktorého ma tie ACčka dostali.
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

sorer: tak to nejde vydrzet, 3 dny bych mozna jeste prezil ale 14 dni ? ... :grin:

hanawa: tvuj zazitek se me libi. Nevim jak bych se k nemu vyjadril, az budu mit stejne nebo podobne prozitky tak ti dam vedet. Ja se dal nez za snove vize zatim nedostanu, ale kdyz to ukoncim tak pak bavym hodne zmateny co se tyka casu, me se v tom mem stavu strasne cas zpomaluje. Navic posledni dobou nemam pokoj od nasi kocky, jak jdu do klidu a ona to zmerci tak vleze mezi mou ruku a telo, hlavu polozi na ruku a zacne vibrovat ... uz me posledni dobou pripada jak kdyby me vysala energii, ci co ... :?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: AC alebo len námesačný

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

to Hanawa: :ok: Bingo! Krásne AC... ako som už niekde písal, AC je snová realita, rovnako ako LD, MC atď. a tak nikdy nebude na 100% totožná s realitou ako ju poznáme z bdelého stavu...

sorer: mal by si majkovi zablokovať prístup na fórum a uvolniť ho až po tých 14 dňoch :grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď