Test reality selhal...

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Test reality selhal...

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Tak jsem zase někomu dobře poradil...Zajímáme se o LD společně s bráchou a já jsem mu poradil, že u mně funguje, když se při testu reality podívám na svůj prsten, jestli je modrý. Tak to začal taky trénovat, ale co se nestalo. Včera se mu zdálo, že přijel autobusem do Amsterodamu, vystoupil a řekl si: "tak tady už jsem dlouho nebyl, raději si udělám test reality", podíval se na prsten, no a ten byl v naprostém pořádku :grin: Takže uvěřil tomu, že je v Amstru... :grin: No někdy to prostě nevyjde. Asi je třeba otestovat více věcí najednou.
PaloB
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Jan 25, 2004 23:29
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa PaloB »

Hmm...mozno je to ako s hodinkami. Ked robis test reality s hodinkami casto, nemusi to pomoct. Minule som si vo sne pozeral hodinky na test reality a 3x som sa pozrel a neuvedomil som si sen.
Asi bude lepsie testovat viac veci naraz , ale sam dobre vies, ze tato nemusi napadnut v tej chvili.
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Dneska jsem to s bráchou znovu probíral a přišli jsme na to, že on už dopředu věděl, jak ten prsten má vypadat, takže tak potom taky vypadal. Jde o to, že když testuješ pořád dookola jednu věc, tak ztratíš pozornost a můžou ti uniknout detaily. Prý ten prsten byl zářivější než obvykle a toho si měl všimnout. Ale bude skutečně asi zapotřebí otestovat více věcí. Hodinky (raději několikrát), kde jsem se tu vzal a jestli tady není něco, co by tu nemělo být. Něco z toho musí zabrat, ale jak říkáš, nemusí tě to v tom snu napadnout. Jde o cvik.
PaloB
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Jan 25, 2004 23:29
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa PaloB »

Je to omnoho zamotanejšie, "než" ako to vizerá z pohladu reality.
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Príspevok od používateľa dr.Katz »

A právě proto to musíme rozmotat :D
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa dr.Katz »

tak tentokrát už test reality zabral! stojím u cesty a čekám na autobus a vidím, že po cestě jede nabourané auto. jelo si po chodníku...tak jsem si řekl, že mrknu na digitálky a ejhle: mám nastavený budík na 11:11 a podle něj testuji realitu a napoprvé se mi ukázalo 11:14 (říkal jsem si: kdy jsem si to sakra rozšteloval), podívám se podruhé 11:13, v tom okamžiku jsem si uvědomil sen. udělal jsem dva kroky a vzbudil jsem se...škoda. ale i to je myslím úspěch. teď mám celkem úspěšné období, za týden 3 LD.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
DarkSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Po Máj 02, 2005 9:44
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DarkSoul »

Mne sa casto stava ze test reality zlyha, dokonca aj ked si poviem ze toto je asi sen moja zakerna mysel ma vzdy dako presvedci ze je to skutocnost(aj ked v skutocnosti nieje). Raz som bol uz s toho taky nahnevany a zmeteny ze som nevedel ci je to skutocnost alebo sen, tak som si to JUMPOL s okna nastastie to bol sen :))) a tak som ho zacal formovat

preco niekedy ked si uvedomym sen tak sa o chvilu zobudim ??
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa sorer »

Tak akonahle zistis ze mas sen uplatni niektoru metodu na jeho predlzenie resp. udrzanie. Napriklad sa zacni krutit. Mysli na to aj v beznej realite aby si si na to v sne lahko spomenul.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa dr.Katz »

to je právě ten problém, než si na to ve snu vzpomeneš (jestli si vůbec vzpomeneš), tak se probudíš. to samé je když si furt říkám, že se v LD podívám do zrcadla a stejně na to vždycky zapomenu...
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
DarkSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Po Máj 02, 2005 9:44
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DarkSoul »

Podobny problem mam aj ja. Cez den si poviem tolko veci ktore chcem vyskusat ked budem mat LD no ked uz LD mam tak na to vobec nemyslim a ak si nahodov na nieco spomeniem napr. pokus o opustenie tela cize prechod do AC tak sa okamzite zobudim :(
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa dr.Katz »

to je otázka času a pilného tréninku. zatím je z toho LD člověk tak v šoku, že na to zapomíná, ale časem už to bude mít pod kontrolou.já mám taky vymyšleno už tolik činností, které chci v LD provádět, že to nestihnu asi ani do smrti...
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
DarkSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Po Máj 02, 2005 9:44
Kontaktovať používateľa:

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa DarkSoul »

sorer napísal:Tak akonahle zistis ze mas sen uplatni niektoru metodu na jeho predlzenie resp. udrzanie. Napriklad sa zacni krutit. Mysli na to aj v beznej realite aby si si na to v sne lahko spomenul.
Ono to nauzaj funguje :lol: :lol: :lol: :lol:

dnes som mal sen v ktorom som sa uvedomil a tak nechal som ho plynut - nesnazil som sa ho ovplyvnit - uz ani neviem preco(ako sa neskor ukazalo bola to chyba lebo casom som zabudol ze je to sen)

Ale kym som vedel ze je to sen tak ma napadlo ze co ak skonci - hned som si spomenul na techniku tocenia co si mi odporucil a tak som sa zacal tocit okolo vlastnej osi a vravel som si ze toto bude aspon hodinovy sen. Tak sa aj stalo no neviem ci bol hodinovy ale moj najdlhsi co si pamatam urcite. Kym som si to napisal na zdrap papiera tak uz som bol uplne pri vedomi. Je toho sakra vela ani sa mi to nechce prepisovat do snoveho dennika.
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa sorer »

Samozrejme ze to funguje. Mam to odskusane. Pri vacsine snov v ktorych som sa krutil som dosiahol dlhsi pobyt LD. Raz sa mi to sice nepodarilo, ale zas na druhu stranu som v tom sne dosiahol vynikajuci hmatovy dojem.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa dr.Katz »

dneska jsem měl LD, ale sotva jsem udělal test reality, tak mnou projela energická vlna a v ten moment jsem se vzbudil. nestačil jsem ani pomyslet na tření rukou nebo točení.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa sorer »

Stretneme sa vo sne ;)
Napísať odpoveď