Zdielané sny

Činnosti a námety čo a ako robiť v sne

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Zdielané sny

Príspevok od používateľa sorer »

Pozerám že tu ešte nikde nemáme tému pre zdielané sny. Ak by ste niekde náhodou našli dajte link.

Takže aké sú vaše skúsenosti so zdielanými snami :?: Stretli ste sa už z niekým vo sne. Akú metódu najčastejšie používate :?:

Len upozorním že k tejto téme ma dosť blízko aj téma Stretávky v sne - Lucid crossroads a môžete v nej násť aj niektoré príspevky príbuzné tejto téme. Preto poprosím písať sem to čo sa týka stretnutí v sne na inom mieste ako na Lucid crossroads.
Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: Zdielané sny

Príspevok od používateľa ibbeta »

ako uz niekto naznacil v pribuznej teme, je tazke rozlisovat medzi telepatiou a zdielanym snom, hlavne ak neide o ld. mne sa prihodila napr. nasledovna vec: bol som na jednom pracovnom pohovore, ale nedohodli sme sa. o asi 3 mesiace sa mi o tom cloveku znova snivalo a vo sne sme sa dohadovali o novej praci. rano mi dosiel mail od toho cloveka s ponukou :) celkom haluz ale nepytal som sa ho, ci sa mu snivalo to iste :-))
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Zdielané sny

Príspevok od používateľa sorer »

To je mozne ze ste sa tam aj naozaj stretli. Ale nemusel si to on ani pamatat.

Ja najcastejsie pouzivam na zdielane sny techniku dveri. Predstavim si dotycneho za dverami a potom tie dvere otvorim s ocakavanim ze tam bude. Ale ako som uz niekde pisal je vhodne si najprv vypytat dovolenie od dotycneho, lebo vam tie dvere nemusia ist otvorit. ;)
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

nebyli ste v mym ld ?

Príspevok od používateľa ATA »

nebyli jste nahodou nekdo v mym LD
mněl jsem ho dnes někdy v 8:30-9:35.Jen tak zesrandy sam tam řekl a přijde kdo chce bylo tam tak 15 lidi nekteři by li moji spolužaci ale některi jsem neznal.Nejspiš to byli všechno jen snovy klony ale co když ne radši se zeptam.Bohužel mě nenapadlo se někoho zeptat na meil nebo něco takovyho.Byla tam docela sranda akorat musim něco udelat s tou paměti pamatuji si toho dost malo-nemate někdo nejakej zlepšovak na pamět
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Zdielané sny

Príspevok od používateľa sorer »

Na snovu pamat je dobre viest si snovy dennik, alebo si kazdy den rano spominat co sa ti snivalo.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Zdielané sny

Príspevok od používateľa dr.Katz »

měl bys hned po probuzení zapsat všechno co si pamatuješ. když to budeš dělat delší dobu, tak si budeš sny pamatovat víc a víc.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

denik si vedu zatim si tam zapisuju LD občas i normalni sny
vim že bych si mněl zapisovat všechny a šak to znáte ta lenost budu ji muset překonat.Meznate ješte neco na zlepseni paměti?
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Zdielané sny

Príspevok od používateľa dr.Katz »

svého času jsem kvůli školy používal LECITIN a myslím,že to mou paměť trošku zlepšilo, nevím ale,jestli se sny zaznamenávají do té samé paměti jako běžné zážitky.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
mnich120
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Pi Feb 03, 2006 19:29
Bydlisko: BB

Príspevok od používateľa mnich120 »

skusal som techniku dveri. predstavoval som si brata mal som povolenie otvaral som dvere ako blbi a nic. vyskusal som kamarata a tiez nic neviete poradit nieco lepsie????????
Pravda je relativna nie absolutna
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Zdielané sny

Príspevok od používateľa sorer »

mozes este vyskusat si predstavit dotycneho za chrbtom a ked sa otocis tak tam bude. Vyskusal som si aj predstavovat ze vzdialena osoba ku mne kraca a ked pride ku mne tak to bude ta co xcem ale nejak mi to nevyslo a vzdy to bola ina osoba.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Zdielané sny

Príspevok od používateľa SagitaX »

vhlapci vsetkych druhov :) JA VAM DAVAM POVOLENIE PRIST KU MNE DO SNA... ak sa vam to podari PLIIIIIIIS skuste ma prebudit do LD lebo stracam nadej na uspech :(.... uz skusam vsetko mozne aj nemozne ale dako sa nedari...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Zdielané sny

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

SagitaX napísal:vhlapci vsetkych druhov :) JA VAM DAVAM POVOLENIE PRIST KU MNE DO SNA... ak sa vam to podari PLIIIIIIIS skuste ma prebudit do LD lebo stracam nadej na uspech :(.... uz skusam vsetko mozne aj nemozne ale dako sa nedari...
Pamätám sa na to, ako ma počas pobytu v Monroeovom inštitúte požiadal jeden chlapík, aby som mu pomohol k OBE. :grin: Keďže ma osobne požiadal, povedal som si, že prečo to neskúsiť. Zaujímavé potom bolo, ako sa bránil, keď som ho jemne ťahal z tela von. Skoro ma dokopal ako kôň. :lol:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Morpheus.saviour
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Pi Aug 12, 2005 13:07
Bydlisko: České Budějovice
Kontaktovať používateľa:

Re: Zdielané sny

Príspevok od používateľa Morpheus.saviour »

Taky se hlasim do pripadne akce sdilene sny :wink:
Neboj ja te nedokopu.. :smoking: potrebuju jen impuls aby mi to nekdo pripomenul ve snu a ja se plne uvedomil. Potrebujes nejaky zachytny bod, aby si se mohl ke me nalogovat? :D
Používateľov profilový obrázok
Sheydee
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 95
Dátum registrácie: St Jan 04, 2006 13:50
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sheydee »

no dnes v noci okrem kratuckeho LD som mal aj non LD kde som sa prechadzal na vylete s kamartmy po nejakej doline kde horeli lesy a zrazu vybehli biele vlky ..a pozorovali sme ich a ja som hovoril ostatnym ze jeden ten vodca je WhiteWolfSix! :wink: asi mi uz ale poriadne sibe ztohoto fooora! moc tu som a potom sa mi otom aj sniva ! 8) ale som rad potesilo ma to
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Sheydee napísal:...zrazu vybehli biele vlky ..a pozorovali sme ich a ja som hovoril ostatnym ze jeden ten vodca je WhiteWolfSix! :wink: asi mi uz ale poriadne sibe ztohoto fooora! moc tu som a potom sa mi otom aj sniva ! 8)
:shock: iiiiha??? :grin: Dúfam, že som Ťa v tom sne nepohrýzol :D
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď