Spomalenie času

Činnosti a námety čo a ako robiť v sne

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Spomalenie času

Príspevok od používateľa sorer »

Mal som taký poloLD sen. Vo sne som vyskočil do vzduchu a začal vo vzduchu pomaly robiť vodorovnú piluetu. Čas sa zrazu spomalil a až úplne zastavil. Všetko navôkol mňa stálo. Úplne mal človek pocit nehybnosti okolia. Dokonca ako by ste cítili že stoja aj molekuly vzduchu. Len som dokázal vnímať očami. Potom sa to zase dostalo do normálnej rýchlosti toku času. Ochvíľu som vyskúšal ďalší skok a opäť nastalo to spomalenie. Bolo to dosť podoné tomu čo sme mohli vidieť vo filme Matrix.
Zaujímavá činnosť na zábavu v sne, avšak neplynula až tak zmojej vôle. Takže asi to bude chcieť silnejšie uvedomenie aby človek dokázal takto manipulovať z rýchlosťou času. Takýto zážitok teda až tak skoro asi nezažuijem. Ale keď sa mi to už podarilo, aj keď iba náhodou, môžem povedať že to stojí za to. :ok:
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Spomalenie času

Príspevok od používateľa dr.Katz »

takový zážitek jsem měl taky, sice to nebyl LD ale obyčejný sen,ale skákal jsem z hrazdy na hrazdu a když jsem byl zrovna ve vzduchu, tak se čas natolik zpomalil, že jsem se mohl ve vzduchu několikrát přetočit než jsem dopadl. zajímavý zážitek.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

dneska se mi v LD povedlo zastavit čas
šlo to docela jednoduše udelal jesem pohyb rukami jako kdybych chytal nejaký vjetší míč /pkud ste videli seriál čarodeky tak vite jak/ a řekl jsem at se zastavi čas ,čas se sice na okamžik zastavil ale hned se zas rozbjehnul tak sem udelal ten pohyb rukami a na hlas řekl aby čas zustal zastaveny dokud ho znova nepustim.Tohle už fungovalo čas jsem pustil když sem řekl at bježi čas ted.Chvili jsem s tim expedimentoval vitvořil jsem karty a hodi je do vzduchu a při letu jsem je zastavil, jenom škoda že sem stal pořat na jednom miste a nehybal se / na te střese to moc nešlo/ mohlo by byt zajimavy se podivat na stoplej objekt z vic uhlu.

Přište to skusim jsešte nejak vilepšit mislim že časem bude stačit už jen ten pohyb rukou nebo pouze mišlenka.Chci skusit zastavit nejakou fontanu nebo neco takovaho a podivat se na to ze všech stran to by mohl byt krasnej pohled.

jinak parkrat se mi ve snu povedlo pohybovat rychleji nebo naopak okoli bylo spomalene neco na spusob metrixu vihybal jsem se kulkam :grin:
jenom škoda že to nebylo LD .V tom snu jsem tuto schopnost spouštel pomoci nejakyho přistroje podobnyho hodinkám, proste sem to zmačknul a pohyboval jsem se rychleji než ostatni nebo sem se pohyboval normalne ale ostatni byli spomaleni byla to docela akčni bitka.
Snad se mi ten pristoj povede vitvořit v LD byla by stimurčite dost sranda.

zatim zdar za překlepy se předem omlouvám
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Napísať odpoveď