Weedova fyzická metóda

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Weedova fyzická metóda

Príspevok od používateľa sorer »

V jednej knihe som našiel zaujímavú metódu pre AC. Skúšal som ju len raz, takže veľké skúsenosti s ňou nemám ale vyzerá sľubne.

Weedova fyzická metoda

Při fyzické metodě se absolvuje všech devět cvičebních kroků v jediném dni během jedné jediné cvičební hodiny, a to následovně:
  • 1. Zavřete se v nějakém tichém pokoji, kde vás nikdo nemůže vyrušit.
    2. Posaďte se nebo si lehněte a uvolněte se.
    3. Soustřeďte se na vedlejší místnost, sousedící s tou, v níž se právě nalézáte.
    4. Vstaňte, jděte do vedlejší místnosti a se zvýšenou pozorností se tam rozhlédněte, úplně jako kdybyste do této místnosti vstupovali poprvé v životě. Pozorně si všimněte, jak to tam vypadá, jaké je tam světlo, čím ta místnost voní a všechny detaily si nevymazatelně vtiskněte do paměti.
    5. Vraťte se zpátky do pokoje, odkud jste vyšli, a to zcela vědomě a pozorně. Nejlepší je, když si představíte, že vaše oči jsou filmovou kamerou, která veškeré optické vjemy objektivně a bezchybně zachytí. (Jednoduše řečeno se tedy učíte cestu do vedlejší místnosti a návrat do pokoje, stejně jako atmosféru a vzhled vedlejší místnosti "nazpaměť" jako básničku nebo písničku.)
    6. V pokoji, kde cvičíte, se opět uvolněte, úplně stejně jako jste to učinili už na začátku vašeho malého výletu do vedlejší místnosti. Kruh se uzavřel - jste opět na stejném místě, odkud jste vyšli, ovšem o některé živé vjemy bohatší. Sedíte nebo ležíte teď přesně v té samé pozici, kterou jste zaujali během druhého cvičebního kroku. Se zavřenýma očima si teď' před "vnitřním zrakem" promítněte každý detail vašeho výletu. Jinak řečeno, opakujte přechod do vedlejší místnosti v duchu.
    7. Ještě jednou proveďte kroky uvedené v bodě 4 a 5. Opět jděte do vedlejší místnosti a zpátky do cvičebního pokoje a se stejnou zvýšenou pozorností registrujte každý jednotlivý detail.
    8. Ted opět opakujte přechod do vedlejší místnosti podle bodu 6 v duchu.
    9. Následuje třetí fyzický výlet a nakonec si opět v klidu a důkladně prohlédněte "vnitřním zrakem" váš "vzpomínkový film".
A tak to jde dál, pořád podle schématu "vstát - zaznamenat-jít zpět - uvolnit se - přesně si vybavit". Neustále tak nastává střídání mezi fyzickou a imaginární cestou do vedlejší místnosti. (Co má ale člověk odpovědět někomu, kdo řekne: "Ale to je přece naprostá pitomost!"? Vůbec nic. Vždyť má pravdu. je to naprostá pitomost. V tom pravděpodobně právě spočívá vtip toho cvičení. Kdo ví?) Weed radí, abyste neprováděli tento tréninkový program déle než jednu hodinu. Po hodině cvičení by měla následovat hodinová pauza, v níž můžete dělat, co se vám zlíbí. Potom - nebo také později - můžete v tréninku pokračovat.
"Když budete v této metodě pokračovat", slibuje Weed, "obvykle tak při třetím nebo čtvrtém tréninku k vašemu překvapení uvidíte sebe sama, sedící nebo ležící a zdánlivě spící v místnosti, do níž se z imaginárního výletu vracíte. Pak budete vědět, že se vám astrální projekce podařila." Aby bylo jasno: Po pouhých čtyřech hodinách cvičení se úspěch v podobě autoskopického zážitku dostaví automaticky. Aby bylo ještě jasněji: Když si na to uděláte celý den čas a střídavě budete vždycky jednu hodinu cvičit, jednu hodinu odpočívat a opět cvičit, takže v průběhu sedmi hodin budete mít za sebou čtyřikrát trénink a třikrát pauzu, tak vám prakticky nezbude nic jiného, než odejít z těla a vykonat astrální cestu. Joseph J. Weed nás o tom alespoň ujišťuje, jak jsme viděli, ve své knize "Psychoenergie". Slibuje příliš? No, o tom si musí každý udělat úsudek sám. Fyzická metoda by ale přinejmenším měla stát za ten pokus.
Naposledy upravil/-a sorer v Ut Mar 10, 2009 20:39, upravené celkom 3 krát.
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

stejna metoda

Príspevok od používateľa majk »

stejnou metodu uz popisoval ten co napsal knizku jak po 30 dnech cviceni astralne vycsetovat, uz nevim jak se menoval, ale bylo to slozite a v mem pripade nerealizovatelne ... ale toto se mi zda jednodussi, rek bych aktivnim nasilim k jistemu astralnu
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Weedova fyzická metóda

Príspevok od používateľa sorer »

Asi myslis Dr. S. Georg Peredrij, tema knihy
http://www.3oko.sk/viewtopic.php?t=18
Ja som to cital, ale teraz si nespominam ze by tam bola podobna metoda. Asi si to budem musiet lepsie prestudovat - ak sa mi bude xciet.
Je to urcitym sposom nasilna, ale vraj ucinna metoda.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

to je presne ona !!! od Peredrije, me nezaujala vubec, az prave na tu cast kdy se mas jit porad dokola divat a prochazet na 1 misto a pak se vratit k sobe do postele a prochazet to misto v myslenkach a vizualizacich ...
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Weedova fyzická metóda

Príspevok od používateľa sorer »

Ano, dajaku taku metodu tam spominal. Akurat ju mal rozdelenu na viacej dni a opakoval ju tusim len raz. Raz si sa mal zamerat na to co pocujes, potom na to co citis nosom atd na dalsie zmysly. Niekedy to inac bolo aj dost eroticke citanie.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
wladimiiir
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Po Nov 07, 2005 23:03
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

skusal?

Príspevok od používateľa wladimiiir »

skusal to uz niekto z vas? ja to akurat dnes idem vyskusat. urobil som si na to cely den. tak potom vam dam vediet ako to dopadlo, ci to stoji za to.
Používateľov profilový obrázok
wladimiiir
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Po Nov 07, 2005 23:03
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

vzdavam to

Príspevok od používateľa wladimiiir »

tak sory vsetci, budce to musiet vyskusat niekto iny, ja to dobroivolne vzdavam.
vydzral som prvu hodinu, ale uz pri v hlave behali myslienky o tom ze to budem musiet robit dalsich sest hodin, a velmi sa mi do toho nechcelo. pri druhom pokuse, ked som len tak sedel nehybne, som sa dostal do takeho ukludnenia, ze sa mi z neho normalne nechcelo, a nechcelo sa mi vobec vstat. vyzera to tak, ze na to nemam trpezlivost. no nic, den mam pred sebou, idem skusat dalej nieco ine.
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Weedova fyzická metóda

Príspevok od používateľa sorer »

Ja som ju niekedy davnejsie skusal, niekedy v tom obdobi ako som pridal ten prispevok. Ale som to vtedy asi trochu odflakal, a moc som sa nesustredil. Takze nic. Ale vyzera ta metoda naozaj zaujimavo a nadejne. Odvtedy som ju ale neskusal, nakolko sa nenasiel cas. :(
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
wladimiiir
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Po Nov 07, 2005 23:03
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wladimiiir »

no ved to je ten problem, najst si nejakych tych 7 hodin totalneho kludu.:)
Používateľov profilový obrázok
Hanyman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 11:16
Bydlisko: ČR,Česko,Česká Republika

Re: Weedova fyzick

Príspevok od používateľa Hanyman »

problem podle me neni v case ale v trpelivosti. zkusim to ale nevim jestli budu mit dostatecny klid na to
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Re: Weedova fyzická metóda

Príspevok od používateľa reincarnate »

toto je u mňa vylúčené jediný kľud ktorý mám doma je večer keď všetci spia a to nebude chodiť po izbách :D
Remus
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Pi Sep 14, 2012 17:58

Re: Weedova fyzická metóda

Príspevok od používateľa Remus »

Tak já jsem jí dneska zkoušel, bohužel bez úspěchu, což může bejt zapříčiněno více věcma..Třeba tim, že jsem v AC nováček. Jediný co dělám pár let je uvolnění těla z jógy (spíš jsem se tomu věnoval pasivně) a to mi taky nijak extra nejde, když bych měl pravděpodobně cítit vibrace. Každopádně Weedovu fyzickou metodu mimo treningu nepřímých technik určitě minimálně ještě jednou vyzkouším, a to až nebudu mít tak zmrzlý nohy ( :lol: ) a pak bych chtěl zkusit ve volných hodinách se proběhnout/zaposilovat, četl jsem, že se člověk po cvičení líp uvolní. A ještě abych vám nevědomky podsouval názor o špatné metodě, zjistil jsem, že je moje vizualizace téměř nulová, takže v tom může být taky chyba (nečekaně :D)

Poznámka pod čarou, tahle metoda má i výhodu - abych si lépe zapamatoval místnost, tak jsem jí před cvičením celou uklidil, aby se nikde neválely zbytečný věci a mohl si všechno lehčeji zapamatovat - no a hodinový pauzy nutí člověka nějak smysluplně využít, takže jsem stihl postupně vyprat a pověsit dvě várky prádla v pračce a oholit si hlavu :D
Používateľov profilový obrázok
Apple
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Ut Jún 30, 2015 21:14

Weedova fyz. metoda

Príspevok od používateľa Apple »

Zdravím
Počuli ste o tejto metode? Túto metodu môžte najst na tejto stránke.
Myslíte si že autor slubuje moc?
Temu som vytvoril, aby sa každý mohol vyjadrit a zaujímajú ma názory viacerých ludi.
Asi prejdem na inú, túto metodu, ako sa hovorí, treba vyskúšať všetko. :lol:
Takže sa vás pýtam. Kto sa podla tejto metody dostal do astrálu?
Je to určite zaujímavá metoda.
Môžte ju nájst na *portále* v lavo pod "test reality"- Návody a pomôcky.
Dakujem za odpovede, pekný deň. :)
Používateľov profilový obrázok
psychonaut
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: Št Jún 25, 2015 11:52
Kontaktovať používateľa:

Re: Weedova fyz. metoda

Príspevok od používateľa psychonaut »

Ja mám taký názor, že ak si schopný veľmi dobre ovládať LD, tak aj táto metóda môže byť veľmi užitočná a môže skončiť úspechom.
Ale ak to LD dobre neovládaš, tak tá pravdepodobnosť že sa ti podarí dostať z tela von bude asi dosť nízka.

Mimochodom aj tento chlapec zažil niečo podobné, v podstate akoby tak trochu robil túto metódu, hoci jeho cieľom bolo LD
viewtopic.php?f=20&t=2285&sid=4b36ee5be ... 63656ddd06
Používateľov profilový obrázok
Apple
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Ut Jún 30, 2015 21:14

Re: Weedova fyz. metoda

Príspevok od používateľa Apple »

áno, ale jemu sa to stalo vo sne. A zo sna sa vlastne zrodilo ld :D
Ale tuto sa to robí mentálne a fyzicky. Celú hodinu chodit pozerat do izby a zapametat si co najviac detailov so striedaním, že pôjdeme do vedlajšej izby, lahneme si a predstavujeme si, ako tam zase ideme (do tej izby) A potom 1hod. prestávka a potom zase :D A pri 3-4 pokuse vraj vznikne AC.
Napísať odpoveď