Hemi-Sync (audiotechnológia Roberta Monrea)

Software, hardware súvisaci s ezoterikou, hudobné CD

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Hemi-Sync (audiotechnológia Roberta Monrea)

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Rád by som Vás všetkých upozornil na skutočnosť, že od júna 2004 je na Slovensku oficiálny distribútor nahrávok Hemi-Sync, ktorý je zároveň aj organizátorom kurzov Hemi-Sync: Prechod bránou. Slovenský katalóg Hemi-Sync nahrávok si môžete stiahnuť vo formáte PDF.
Naposledy upravil/-a WhiteWolfSix v Ut Júl 25, 2006 2:58, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

Zkusim si neco z toho objednat a porovnat to s Petrem Piňosem, cena dobirky do CR je asi kolik kc ? Ktere CD je nejvic doporucene pro prvouzivatele HEMI-SYNC ?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Hemi-Sync (audiotechnológia Roberta Monrea)

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Pretože sa zásielky dobierkou do ČR výrazne predražujú, náš postup je nasledovný: odosielame (aj mailom v PDF) faktúru s údajmi pre medzinárodný platobný styk s cenou doporučenej zásielky. Po prevode finančnej čiastky na náš účet o tomto upovedomíme zákazníka a odosielame zásielku. V prípade objednávky nad 3.000,- Sk/Kč poštovné neúčtujeme.

Doporučované hity:
1. Sleeping Through the Rain
2. Inner Journey
3. Dreamer's Journey
4. Transformation
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

ME OSOBNI ZJISTENI ...
Zkousel jsem nekolik ruznych nahravek + AVS na relaxaci, zmenene stavy, meditaci apod. a muzu smele prohlasit, ze je absolutnim vitezem HEMI-SYNC !! Slysel jsem zatim jen Inner Journey a Cloudscapes, ale ten kdo chce skutecne relaxovat a doslova "vypadnout" z kazdodenni reality tak vrele CLOUDSCAPES doporucuji. Je to super kombinace uklidnujici hudby a specialnich tonu-frekvenci + prechody z leveho do praveho kanalu. PROSTE BOMBA.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Hemi-Sync (audiotechnológia Roberta Monrea)

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

:ok: :grin:
dusanick
Návštevník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Pi Feb 18, 2005 19:58
Bydlisko: ke

Príspevok od používateľa dusanick »

ahoj vsetci ,
prosim potrebujem pomoc. Dost ma zaujali hemi-sync nahravky. Z toho co som tu zatial precital sa mi zda ze väcsina z vas ich pouziva. Nanestastie nemal som moznost sa s takym niecim este stratnut ale lepsie neskoro ako nikdy :) . bude toho trochu viac takze...... zaujimave je to riesenie stavov vedomia. Myslim tym tie focusy (focus10 , 15 ,....) existuju stavy aj medzi tym myslim focus 2 , 3 , 4 ,.... alebo z 1 idem rovno do 10 z toho do 12 atd. dakujem
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Hemi-Sync (audiotechnológia Roberta Monrea)

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Ahoj dusanick :)

Nuž z ohniska (focus) 1 je možné naučiť sa dostať priamo do O10. Odtiaľ sa môžeš naučiť dostať do O12, potom O15 až do ohniska 27. Viac informácií o jednotlivých ohniskách nájdeš na tejto adrese: http://www.annwin.sk/spiritual/page.php?11
:grin:
Naposledy upravil/-a WhiteWolfSix v Ut Júl 25, 2006 2:59, upravené celkom 1 krát.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
dusanick
Návštevník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Pi Feb 18, 2005 19:58
Bydlisko: ke

Príspevok od používateľa dusanick »

V čom sa líši kurz od audia hemisync, kt. sa kúpi v obchode? Respektíve pozostáva kurz z audia, kt. je v obchodoch? dik
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Hemi-Sync (audiotechnológia Roberta Monrea)

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

No tak to je trochu komplikované:
1. Hemi-Sync nahrávky u nás v obchode nekúpiš
2. Je niekoľko typov Hemi-Sync nahrávok, z ktorých tzv. Metamusic obsahujú relaxačnú hudbu v kombinácii s Hemi-Sync signálom, ostatné nahrávky obsahujú inštrukcie výlučne v anglickom jazyku
3. To, čo sa naučíš na kurze je možné zakúpiť na sade CD, ktorých hodnota je niekoľko US$100, no na používanie naučeného CD nepotrebuješ
4. Absolvent si môže (nemusí) zakúpiť Metamusic nahrávku na kurze, ktorá mu pomôže efektívne dosahovať zmenené stavy vedomia
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

ja bych kazdopadne pred koupi CD Hemi-sync doporucil absolvovat kurz ( alespon ten Prvni ). Clovek se na nem sice dostane zatim pouze do ohn.12, ale podstane je ze se tam dozvi jak ma pracovat sam se sebou, aby dosahl toho ceho chce ( dusevni klid, AC, nirvany ? ... :-) ) Nauci se strucny jednoduchy "navod" jak se chranit a jak likvidovat neprijemne zazitky a jine veci. Ten kdo ma o to skutecny zajem tak do toho ty prachy investuje. :ok:
dusanick
Návštevník
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Pi Feb 18, 2005 19:58
Bydlisko: ke

Príspevok od používateľa dusanick »

hmm majk takze ty si si ten kurz uzil, co? :) Inac cital som kurzy tu a su to dvojdnove a na anwinne su kurzy popisane ako sestdnove. ako to je? dik
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Hemi-Sync (audiotechnológia Roberta Monrea)

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Pôvodny program Gateway Voyage v Monroe Institute je 6-dňový, všade vo svete sa však realizujú víkendové semináre (kurzy), ktoré sú založené na GV programe.

Prechod bránou a Prechod bránou II. sú kurzy, ktoré vychádzajú z programu GV a vedú účastníkov do ohniska 21, čo je konečné ohnisko programu GV.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

dusanick:
no moc jsme si to neuzili, byla kosa ( :) zima ) jak sviňa ! :confused: Kdyby bylo teplejc tak by to bylo lepsi. Meli jsme tu smulu ze jsme vyhmatli mrazy okolo - 20°C ... :(
Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: Hemi-Sync (audiotechnológia Roberta Monrea)

Príspevok od používateľa ibbeta »

caute. tuto noc som pocuval Sleeping Through the Rain a je to fakt neporovnatelne s psychowalkmanom. pri pocuvani som mal pocit vznasania sa, celkom prijemne. co sa stalo v noci, na to som ale nebol pripraveny. bol som prebudeny akoby elektrickym impulzom v hlave, v sprievode "zvuku", tiez v style el. vyboja. proste zo spanku(sna) do abs. dennej bdelosti. bol som z toho dost vykolajeny, hlavne ked prisli akesi nezname a neprijemne predstavy. nakoniec som to vyriesil predstavou, ze som ochraneny svetelnym vajcom a az potom som dokazal zaspat.
doteraz mam z toho trocha nervy, neviem ci by som s tym mal pokracovat.
preto sa chcem spytat: moze byt HS nebezpecne? s ohladom na ps. pohodu a zdravie..
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

jestli jsi epileptik tak jo, ale jestli jsi pouzoval avs tak urcite nejsi ... Neni to o nic nebezpecnejsi nez avs ... ale urcite fundovanejc odpovi ww6 8)
Napísať odpoveď