Telekinéza

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

Eddy napísal:no ani mne nejde telekineza vobec ked skusam pohnut papierikom ani sa nepohne,vlastne mne nic nejde.AC,LD,ani telepatia aj ked v téme telepatia tam písal kazdý druhý ze sa mu to podarilo
mam pocit, ze ty by si sa najradsej vsetko naucil za 1 den :grin:
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

Príspevok od používateľa Eddy »

:D mas pravdu to je moj problem
Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Príspevok od používateľa Termikxs »

Eddy napísal:no ani mne nejde telekineza vobec ked skusam pohnut papierikom ani sa nepohne,vlastne mne nic nejde.AC,LD,ani telepatia aj ked v téme telepatia tam písal kazdý druhý ze sa mu to podarilo
Jednak AC ti nepude jen tak ... Musis vedet proc tam chces (ze me si priklad neber ja tam nechci ale furt si me to bere do AC a ja se vzpiram ... Asi tam jednou fakt pudu az si me to zavola a zjistim proc me to chce ....) ... K tem LD to chce cvik ... Ale u me to je hodne o fazi mesice .. Treba ted jak byl ten uplnek + zatmeni sem mel 6 LD ... jedno za druhym absolutne spontane ... A ta telepatie ... To nejde ani me to je hooodne hooooodne o sile vule .. Nema smysl to zkusit jednou dvakrat a pak se na to vykaslat s tim ze mi to nejde = slaba vule ... Ja na to nemam nervy a tak mi to ani nepujde
CaesarusCZ napísal:popravde receno bych se chtel ucit telekinezi ale no moc(vubec) mi to nejde poradte de to nejak tzv vyfachat abych kdybych trenoval dokazal hybat uz treba jen i psi wheelem???
Psi wheel sestrojis takto http://psipog.net/artimg/paper.gif a polozis tento papir na spejli v plasteline (napriklad) prikrijes nakym pruhlednym poklopem (kvuli dechu, vzduchu ...) a soustredis se ... Pokud pohnes psi wheelem si na dobre ceste a ted zkus zvednout ten poklop :lol: :lol: :lol:
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

Príspevok od používateľa Eddy »

no tak včera som skúšal pol hodinu metódu pri ktorom je papierik zakrytý nejakou priehladnou miskou a papierik sa nepohol ani o kúsok.Zrejme mám fakt strašne slabú silu vôle.ale budem skúšať ešte trénovať tú polhodinu denne a ak za týžden nepohnem papierikom tak to vzdám
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Telekin

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Ani neskúšaj, ak si myslíš, že po týždni môžeš niečo také zvládnuť.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Re: Telekin

Príspevok od používateľa Termikxs »

Jojo ja to ani nezkousim pac se znam ... I kdyz ze bych zkousel ? Jen ciste kvuli vam a posunutim hranic me "osobni vedy" :lol:
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Re: Telekin

Príspevok od používateľa Zenny »

Termikxs napísal:Jojo ja to ani nezkousim pac se znam ... I kdyz ze bych zkousel ? Jen ciste kvuli vam a posunutim hranic me "osobni vedy" :lol:
len to skus, a povedz ako to dopadlo :chat: (tiez sa na to niekedy v buducnosti chystam)
Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Re: Telekin

Príspevok od používateľa Termikxs »

Zenny napísal:
Termikxs napísal:Jojo ja to ani nezkousim pac se znam ... I kdyz ze bych zkousel ? Jen ciste kvuli vam a posunutim hranic me "osobni vedy" :lol:
len to skus, a povedz ako to dopadlo :chat: (tiez sa na to niekedy v buducnosti chystam)
I kdyz vysledek se nejspis nedostavi ... Vis jak neni zadny hlubsi duvod proc :-)
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
Používateľov profilový obrázok
hyena555
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 11:23
Bydlisko: Záhorie
Kontaktovať používateľa:

Re: Telekin

Príspevok od používateľa hyena555 »

Ja som pocul ze nejaky chalan najprv zacal hybat papiermi (to mu trvalo asi 1 rok kym as to naucil) a ze asi po dalsom roku dokazal pomocou mylsle zaoalit sviecku...
chcel by som sa spytat dala by sa telekyneza naucit v LD a potom robit aj v normalnom zivote...akoze tam si to ônacvicim a ked som triezvy tak to vyuzijem ?thc za odpovede :)
Chcem vedieť viac...
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

no neviem, mne sa to nepozdava...ved to je akokeby si chcel lietat v RL, lebo v LD to uz ovladas :D
Azmodan
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 19
Dátum registrácie: St Feb 20, 2008 10:56

Príspevok od používateľa Azmodan »

hyena555>no LD ti moze dat odpovede ale nie schopnost nieco robit v nesnovej realite. rozhodne nie napr telekinezu. da ti odpoved kadial ist ak budes pozorne pocuvat a pozerat sa ale zvladnutie techniky v nekazdodennej realite ti neda schopnost robit to v beznom zivote.

poviem to tak - ak by to bola pravda horeli by mesta.
Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Príspevok od používateľa Termikxs »

Azmodan napísal:poviem to tak - ak by to bola pravda horeli by mesta.
To je zajimave prirovnani .. Dnes zapalim svici zitra mesta a kdo vi co bude pozitri
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
Azmodan
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 19
Dátum registrácie: St Feb 20, 2008 10:56

Príspevok od používateľa Azmodan »

termikxs > presne tak som to myslel :appl:

v mojom pripade by to znamenalo ze este skor ako najdem cestu by som sa vydal do priepasti :roll:
Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Re: Telekin

Príspevok od používateľa Termikxs »

Jako ono obecně brát to co zvládnu v LD je možné i ve skutečnosti myšlenka lehce šílená :) Ale tak proti gustu :)
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
Používateľov profilový obrázok
Hanyman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 11:16
Bydlisko: ČR,Česko,Česká Republika

Re: Telekin

Príspevok od používateľa Hanyman »

Telekinezí jsem se zabíval a stále mě láká, jo stačí si rozstřihnou papír A4
Napísať odpoveď