Šamanizmus - metóda duchovného rozvoja

Moderátori: RedHawk, Moderátori

li
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So Júl 24, 2004 15:43

Príspevok od používateľa li »

kuk vlcko :wink:
copy: Nie, dovolím si s tebou nesúhlasiť. Práca s ľuďmi a ostatnými živími i duchovnými (tým mám na mysli duchov/spirits) bytosťami prináša len lásku........... hm..hm... mne sa javi ze to funguje v opacnom garde...

copy: V pôvodnych prírodných spoločenstvách šaman pomáha členom svojho kmeňa liečením, duchovným vedením, prípadne objasňovaním nevysvetliteľných javov v prírode a pod.......... preco potom ta potreba davat odpovede? Kazdy si predsa vie odpovedat sam...

si si isty ze hento a tamto a este toto sa MUSI? :roll:
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Šamanizmus - metóda duchovného rozvoja

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Aaaaa, li sa k nám dostala :grin: hm... pekne vítam, aj keď nie som správca či admin tohto fóra.

Takže pekne po poriadku:
hm..hm... mne sa javi ze to funguje v opacnom garde...
Podľa mňa to funguje obojsmerne :wink:, ja som zvolil také garde, ako som to cítil v tej chvílke.
preco potom ta potreba davat odpovede? Kazdy si predsa vie odpovedat sam...
Si si istá, že každý a na všetko?
si si isty ze hento a tamto a este toto sa MUSI?
Nepísal som, že MUSI :roll:
li
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So Júl 24, 2004 15:43

Re: Šamanizmus - metóda duchovného rozvoja

Príspevok od používateľa li »

:-)

copy:hm..hm... mne sa javi ze to funguje v opacnom garde... Podľa mňa to funguje obojsmerne :wink:, ja som zvolil také garde, ako som to cítil v tej chvílke.

hm... nepritahujes to,co " v tebe je"?... zase sme pri tom zensko- muzskom, mno...nezvolilo si to garde teba?:-)

copy:reco potom ta potreba davat odpovede? Kazdy si predsa vie odpovedat sam...Si si istá, že každý a na všetko?

bez moznosti odpovedat nepride otazka...

copy:si si isty ze hento a tamto a este toto sa MUSI?
Nepísal som, že MUSI :roll:

toto:
copy: Nájsť silové zviera nie je ťažké, no musíš predovšetkým zvládnuť šamanský stav vedomia,......Ak si chceš nájsť silové zviera, mal by si sa obrátiť na skúseného človeka, ktorý ovláda šamanské putovanie. Musí to byť skutočne skúsený človek...

NAPR. :) ja by som zrejme povedala ano aj

a ku tomu co pises o CC, nevnimam tu "rozdielovu rovinu" naopak, skor to prelinanie, doplnanie zvolenie si tej alebo tej podla toho co v trej chvili je a co "treba" :roll: :)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Šamanizmus - metóda duchovného rozvoja

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

li napísal:hm... nepritahujes to,co " v tebe je"?... zase sme pri tom zensko- muzskom, mno...nezvolilo si to garde teba?:-)
Pritahujem aj nepritahujem... vo mne je všetko a nič... je to podľa toho ako to vnímaš... áno zvolilo si ma a zároveň som si ho zvolil ja :wink:
li napísal:bez moznosti odpovedat nepride otazka...
Súhlasím, no neodpovedala si na moju otázku :wink:, takže ju položím inak: Si si istá, že každý si vie odpovedať na všetky otázky? :)
li napísal:NAPR. :) ja by som zrejme povedala ano aj
Ty áno, ja nie :)
li napísal:a ku tomu co pises o CC, nevnimam tu "rozdielovu rovinu" naopak, skor to prelinanie, doplnanie zvolenie si tej alebo tej podla toho co v trej chvili je a co "treba"
Ja tú "rozdielovú rovinu" vnímam :wink: a preto o nej píšem. No ak vnímaš prelínanie, dopĺňanie je to v poriadku :wink:.
li
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So Júl 24, 2004 15:43

Príspevok od používateľa li »

ww6:
iste ze vsetko a nic :wink: takto vies o tom vsetkom? :)

hm mne sa javi ze som odpovedala..a ešte nepoznam všetky otázky... :wink: ....

Ku Ano bez aj... si si isty ze iba Ano ? ( copy: Ak si chceš nájsť silové zviera, mal by si sa obrátiť na skúseného človeka, ktorý ovláda šamanské putovanie. Musí to byť skutočne skúsený človek...) :)

Určite, ako inak uprimne eragovat ako len na zaklade vnimania, hm ale preco ho predkladat ako nieco vseobecne platne?

Teší ma
:)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Šamanizmus - metóda duchovného rozvoja

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

tak isto ako o ničom :)

si si ista, že bez možnosti odpovedať nepríde otázka :wink:? mne sa javí, že prichádzajú aj otázky, na ktoré si nevieme odpovedať... keby to tak nebolo, nik by sa na nič nikoho nepýtal... keď niekomu kladieme otázky, je to preto, že chceme poznať na ne odpoveď :)

Ku Áno bez aj... si si isty ze iba Ano... ja som povedal: Ty áno, ja nie :wink:

Napísal som to ako svoj názor, ku ktorému som dospel vlastnou skúsenosťou a aj si za ním stojím, aj keď som si vedomý, že s ním nemusia všetci súhlasiť :wink:. Keď si iného názoru, napíš to priamo. :roll:
Naposledy upravil/-a WhiteWolfSix v Ne Júl 25, 2004 22:01, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Šamanizmus - metóda duchovného rozvoja

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Túto našu debatu nevnímam ako zdielanie skúseností. Takže namiesto otázok a odpovedí, pokús sa teraz napísať svoju praktickú skúsenosť na tému šamanizmu :wink:, o ktorej môžme potom diskutovať :)
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
li
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So Júl 24, 2004 15:43

Príspevok od používateľa li »

Pod otazkou vnimam otazku, nie slova s otaznikom:-)..A co basnicke otazky?:-)))

Vraj napis priamo:-) Javi sa mi ze pisem priamo:-)...vsetky slovka ktore som sem hodila su "mojim nazorom":-)

ja nasu debatku vnimam ako prakticke zdielanie skusenosti :wink:
Hm...ako diskutovat o praktickej skusenosti na temu samanizmus, tak ako ju vidis ty? To mam opisat ako som kedy co a ako... a potom budeme o tom diskutovat?
Precitala som si tvoj prispevok o tom chlapcovi. Napr. nemam ku tomu co dodat, tak aka v tom smere diskusia? :shock:
Používateľov profilový obrázok
Hanawa
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Št Jún 10, 2004 13:06
Bydlisko: Krupina

Príspevok od používateľa Hanawa »

li + ww6 : skúste si, prosím, nezamienať chat s fórom ... celá téma potom ide veľmi offtopic :(
Používateľov profilový obrázok
Hanawa
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Št Jún 10, 2004 13:06
Bydlisko: Krupina

Príspevok od používateľa Hanawa »

a ešte ... li, skús používať quoting
citácia
... aby sa to dalo trochu lepšie čítať keď už ... :wink:

zadáva sa to takto:

(quote) citácia (/quote)

len namiesto (guľatých) je potrebné použíť [hranaté] zátvorky
li
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So Júl 24, 2004 15:43

Príspevok od používateľa li »

Hanawa napísal:li + ww6 : skúste si, prosím, nezamienať chat s fórom ... celá téma potom ide veľmi offtopic :(
preco mas chatovaci pocit? v akom priapde nebude podla teba tema offtopic?:-)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Šamanizmus - metóda duchovného rozvoja

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

To li: Priznávam li, že som sa nechal vtiahnuť do tvojej hry na slovíčka, ktorú tak obľubuješ aj napriek tomu, že túto tvoju obľubu na rôznych diskusných fórach sledujem už dlhšiu dobu. Píšem to sem len pre to, aby mojemu odmlčaniu sa v komunikácii s tebou rozumeli aj ostatní.

To Hanawa a ostatni: Ospravedlňujem sa ti aj ostatným za odveci komunikáciu.

Ďakujem vám za porozumenie.
Naposledy upravil/-a WhiteWolfSix v Po Júl 26, 2004 17:03, upravené celkom 1 krát.
li
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So Júl 24, 2004 15:43

Re: Šamanizmus - metóda duchovného rozvoja

Príspevok od používateľa li »

WhiteWolfSix napísal:To li: Priznávam li, že som sa nechal vtiahnuť do tvojej hry na slovíčka, ktorú tak obľubuješ aj napriek tomu, že túto tvoju obľubu sledujem už dlhšiu dobu. Píšem to sem len pre to, aby moje odmlčanie v komunikácii s tebou rozumeli aj ostatní.

To Hanawa a ostatni: Ospravedlňujem sa ti aj ostatným za odveci komunikáciu.

Ďakujem vám za porozumenie.
ok ak vnimas slovicka ako slovicka a nie to co je za nimi, je to tvoje "vnimanie":-) chcela som ti len pomoct vediet sa zohnut z toho kazatelskeho stupienka:-), prajem ti, aby sa ti to coskoro podarilo :heart:
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Šamanizmus - metóda duchovného rozvoja

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Milá li, ďakujem, ale o takú pomoc som ťa nežiadal aj práve preto, že na tom stupienku rada stojíš sama. A nie je to môj osamotený názor, čo som si už stihol všimnúť a prediskutovať s ľuďmi na iných fórach, kde veľmi podobne a rada pôsobíš. Takže ti prajem podobné. A k slovíčkam: ja viem, že si rada, ak ľudia vnímajú za slovíčkami to, čo TY chceš, aby vnímali, ale ako som už povedal, túto hru ja s tebou nehrám :)
li
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So Júl 24, 2004 15:43

Re: Šamanizmus - metóda duchovného rozvoja

Príspevok od používateľa li »

WhiteWolfSix napísal:Milá li, ďakujem, ale o takú pomoc som ťa nežiadal aj práve preto, že na tom stupienku rada stojíš sama. A nie je to môj osamotený názor, čo som si už stihol všimnúť a prediskutovať s ľuďmi na iných fórach, kde veľmi podobne a rada pôsobíš. Takže ti prajem podobné. A k slovíčkam: ja viem, že si rada, ak ľudia vnímajú za slovíčkami to, čo TY chceš, aby vnímali, ale ako som už povedal, túto hru ja s tebou nehrám :)

prepac, nemam co dodat:-)...nedavam navody na pouzitie...ten stupienok poznam, tiez som na nom stala:-) budem uz tisko, a nerusit tvoje kruhy

ostatnym:
ospravedlnujem sa za to ze nemam potrebu sa ospravedlnit:-) moj zamer bol cisty, .... samanizmus je o "jeho ziti" v "praxi" ...
Napísať odpoveď