Vzťah Cirkvi k mágii a AC a Váš názor

Vaše dobré/zlé skúsenosti s mágiou

Moderátori: RedHawk, Moderátori

Súhlasíte s názorom cirkvi?

áno
6
9%
nie
51
80%
neviem
7
11%
 
Celkom hlasov: 64

RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Vzťah Cirkvi k mágii a AC a Váš názor

Príspevok od používateľa RedHawk »

no nepotrebuje.

Setl poprosim o miernejsie vyjadrovanie nazoru. Vykricnik sa pouziva na zdoraznenie. co v pripade fora, kde su nazory je istym sposobom neslusne.
Kazdy ma narok na vlastny nazor.
Tak poprosim o toleranciu
Používateľov profilový obrázok
SETL
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Pi Okt 30, 2009 23:14
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzťah Cirkvi k mágii a AC a Váš názor

Príspevok od používateľa SETL »

ok, xD, potrebuje. viera v Boha nestačí, musíš veriť v Ježiša a Ducha Svätého, dodržiavat božie prikázania. a správať sa podla sv. písma. k tomu nás doprevádza cirkev. Odporúčam vám prečítať Bibliu. Inak čaká peklo, a najradšej mám vetu: "ja v peklo neverím, neverím že existuje, čo ja tu robím ?? " citát z jedného videa čo istý ateista cez klinickú smrť bol v Pekle na istý čas. xD.
aký tu máme zmysel ?
Používateľov profilový obrázok
SETL
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Pi Okt 30, 2009 23:14
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzťah Cirkvi k mágii a AC a Váš názor

Príspevok od používateľa SETL »

Ano mám: prve a druhe videá su dobre. odporúčam pozriet.


Upravene. Linky sa davaju do URL nie code.
Redhawk

oki budem už vediet

SETL
aký tu máme zmysel ?
theDreamer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št Dec 24, 2009 11:25

Re: Vzťah Cirkvi k mágii a AC a Váš názor

Príspevok od používateľa theDreamer »

Jediný kdo potřebuje církev je církev ...
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Re: Vzťah Cirkvi k mágii a AC a Váš názor

Príspevok od používateľa Alino »

tak tak, cirvek je spolocnost ktoru vymyslelo par podvodnikov, v tej dobe dobre prefikanych inteligentov, ktory ryzovali prachy z debility ludi, strasenim ze pojdu do pekla a tam ich budu zli certi pychat s widlami do rici a varit v kotli. Tato spolocnost vzhladom na obrovsku debilnu populaciu ktora sa nadalej objavovala aj v dalsich generaciach, stale existuje hoci dnes nieje tak uznavana ako v minulosti, pretoze dnesni ludia su o nieco inteligentnejsi (nie vsetci) a vzdelajensi, chapu ze cirkev chce len love a ze su to rozpravky to co rozpravaju, mozno niektore veci co rozpravaju su z casti zalozene na realnom zaklade, ale tie ich vymysli ze treba sa modlit k bohu lebo nas bude trestat su primitivne. Ja v boha verim, nevnimam ho ako nejakeho bradateho sediveho chlapa sediaceho na oblaku ktory hadze blesky a tresce ludi lebo si honi svoje ego, ale ako stvoritela ktory zadefinoval fyzikalne vzorce ako nejaky programator, vyssiu moc, ktora nezasahuje do tunajsich pozemskych situacii. Preco by sa potom diali veci ze autobus v ktorom sa nachadzala skupina veriacich, sa isla modlit niekam do prirody, a vykotil sa autobus a vsetci zomreli, preco zomieraju male deti?... Boh proste do tohto sveta nezasahuje, to my, my tvorime situacie ktore sa okolo nas vyskytuju. A toto cirkev popiera, radcsej si vymyslia ze "lebo to tak malo byt, to boh s nimi planoval" :no:

preco sa casto deje ze nejaki knazi su pedofily? nemaju to byt nejaki svati ludia ktori nezrobia ziadny hriech? nie, lebo aj to su len ludia a nie ziadny anjeli svati, dokonca vacsinou ovela choromyselnejsi ludia ako ludia s inym povolanim. Prislusnici cirkvi su len ludia, tak isto cirkev je len vymysel ludi, bohuzial niektori fanatici do svojich nabozenstiev sa vselijak bicuju a sebaposkodzuju. Vacsina vojen bola kvoli nabozenstvam, teraz cakam ze ma tu bude par ludi strasit ze pojdem do pekla, a ze som neni normalny ^^
Ale chcel som vyjadrit aj ja svoj nazor k cirkvi a nabozenstvu, svojimi vlastnymi slovami.

Poznate vtip?: Ide farar po ceste a slapne do psacieho trusu a v mysli si povie "boze, slapol som do hovna... sakra povedal som hovno... do riti povedal som sakra... kurva povedal som do riti... jebem na to aj tak som nechcel byt fararom.

no way, so fake organisation

EDIT: odporucam pozret toto video:
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Vzťah Cirkvi k mágii a AC a Váš názor

Príspevok od používateľa dr.Katz »

SETL napísal:ok, xD, potrebuje. viera v Boha nestačí, musíš veriť v Ježiša a Ducha Svätého, dodržiavat božie prikázania. a správať sa podla sv. písma. k tomu nás doprevádza cirkev. Odporúčam vám prečítať Bibliu. Inak čaká peklo, a najradšej mám vetu: "ja v peklo neverím, neverím že existuje, čo ja tu robím ?? " citát z jedného videa čo istý ateista cez klinickú smrť bol v Pekle na istý čas. xD.
V Boha můžeš věřit, aniž bys musel být křesťan. Víra v Boha a křesťanství nejsou synonyma, máme to tak pouze naučené. Kdybyses narodil dejme tomu v Saudské Arábii, tak bys řekl asi toto: Víra v Boha nestačí, musíš věřit v Proroka, následovat jeho činy a řídit se svatým písmem, Koránem. Doporučuji vám přečíst si Korán, protože Muhammad je posel Boží, největší z proroků a dovršitel zjevení po Mojžíšovi a Ježíšovi. A za tyto slova bys byl schopen i zemřít a strašit nás tady peklem. Islám žádnou církev nemá, žádné kněze - prostředníky mezi člověkem a Bohem nepotřebuje a proto završil a překonal křesťanství. Samozřejmě nejsem muslim, ale tak bys argumentoval, kdybyses narodil o pár kilometrů na jih. Takže Pravda je odvislá od toho, kde se narodíš, v jaké kultuře. Přečíst si Bibli samozřejmě není na škodu, ale je třeba k ní přistupovat jako k lidskému produktu, protože ji napsali lidé a lidé taky potom vybírali a hlasovali o tom, která evangelia a které epištoly se do kanonické verze dostanou a které zůstanou mimo. Staré pověsti židovské. Uf, slyšeli jste slovo Boží. :ghostly:
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Vzťah Cirkvi k mágii a AC a Váš názor

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

jj, môžem len súhlasiť. :grin: Ešte dodám, že by si sa pridŕžal týchto piatich pilierov islámu:
1. Šaháda: viera v Alláha a proroka Mohameda
2. Salá: modlitba 5x denne
3. Saúm: pôst počas mesiaca Ramadán
4. Hadž: púť do svätého mesta Mekka aspoň raz za život
5. Zaká: almužna alebo pomoc ľuďom v núdzi

Viac v mojom blogu: http://forum.annwin.sk/blog/WhiteWolfSi ... s_b-5.html
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
vakantanka
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ne Máj 30, 2010 22:47

Re: Vzťah Cirkvi k mágii a AC a Váš názor

Príspevok od používateľa vakantanka »

moj názor na cirkev v krátkosti je asi takýto.
Ludia sú ako stádo a ovečky potrebujú pastierov.Najlepšie ovečky sú tie ,čo donášajú jedna na druhú a pastieri im slubujú odpustenie.Týmto sú lepšie informavaní ako SIS.Najlepšie je držať ovce v nevedomosti a zasievať do nich strach,lepšie sa dá s nimi manipulovať.A preto sa cirkev snažila a snaží o brzdenie pokroku.Ich hlavný predstaviteľ na zemi chodil pešo,hladný,špinavý,otrhaný a na kosť vychudnutý.Takto vyzerá vzor cirkvy,ale ako sa vzdialili od neho.Mohol by som písať ešte veľa ale........nestoja mi za to
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Vzťah Cirkvi k mágii a AC a Váš názor

Príspevok od používateľa madagaskar »

dr.Katz napísal:
SETL napísal:ok, xD, potrebuje. viera v Boha nestačí, musíš veriť v Ježiša a Ducha Svätého, dodržiavat božie prikázania. a správať sa podla sv. písma. k tomu nás doprevádza cirkev. Odporúčam vám prečítať Bibliu. Inak čaká peklo, a najradšej mám vetu: "ja v peklo neverím, neverím že existuje, čo ja tu robím ?? " citát z jedného videa čo istý ateista cez klinickú smrť bol v Pekle na istý čas. xD.
V Boha můžeš věřit, aniž bys musel být křesťan. Víra v Boha a křesťanství nejsou synonyma, máme to tak pouze naučené. Kdybyses narodil dejme tomu v Saudské Arábii, tak bys řekl asi toto: Víra v Boha nestačí, musíš věřit v Proroka, následovat jeho činy a řídit se svatým písmem, Koránem. Doporučuji vám přečíst si Korán, protože Muhammad je posel Boží, největší z proroků a dovršitel zjevení po Mojžíšovi a Ježíšovi. A za tyto slova bys byl schopen i zemřít a strašit nás tady peklem. Islám žádnou církev nemá, žádné kněze - prostředníky mezi člověkem a Bohem nepotřebuje a proto završil a překonal křesťanství. Samozřejmě nejsem muslim, ale tak bys argumentoval, kdybyses narodil o pár kilometrů na jih. Takže Pravda je odvislá od toho, kde se narodíš, v jaké kultuře. Přečíst si Bibli samozřejmě není na škodu, ale je třeba k ní přistupovat jako k lidskému produktu, protože ji napsali lidé a lidé taky potom vybírali a hlasovali o tom, která evangelia a které epištoly se do kanonické verze dostanou a které zůstanou mimo. Staré pověsti židovské. Uf, slyšeli jste slovo Boží. :ghostly:
tento názor som tu hľadal od prvej strany, podľa Muhammada je Ježis najbezhúhonnejším z prorokov, svetové náboženstvá sú navzájom prepletené. V jednej knihe som si prečítal krásny citát: "Bohu nezáleží na tom či ho voláš Boh, Jehova, Ježiš alebo aj TY! Pretože ako Boh vie, že my ľudia sme obmedzený a o ničom veľa nevieme."
neverím v kresťanského Boha, ktorý je prezentovaný modernou cirkvou, ale verím v Stvoriteľa a v učenie Ježiša Krista.
Napísať odpoveď