Uvolnenie

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
wladimiiir
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Po Nov 07, 2005 23:03
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

Uvolnenie

Príspevok od používateľa wladimiiir »

Zaujimalo by ma, nakolko je dolezite absolutne uvolnenie (tzn. uvolnenie tak ze si necitite telo) pri AC? Snazim sa o AC uz mesiac, zatial vsak bez uspechu, mozno prave preto ze nie som dostatocne uvolneny. CHcel by som vediet ci ti z vas ktori ste cestovali ste sa sustredili aj na to absolutne uvolnenie.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Uvolnenie

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

wladimiiir, zaujímalo by ma, čo považuješ za absolútne uvoľnenie. Pýtam sa Ťa na to preto, lebo veľa ľudí má s týmto problém a nie som si istý, či každý chápe čo je to absolútne uvoľnenie.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
wladimiiir
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Po Nov 07, 2005 23:03
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wladimiiir »

ved som to priblizne presne napisal. myslim pod tym take uvolnenie ze si nevnimas uvolnenu cast vobec, ako keby tam ani nebola
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Uvolnenie

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Veď to, že približne presne. To, že cítiš svoje telo, neznamená, že ho nemáš maximálne uvoľnené. Ja, napríklad, keď astrálne cestujem do ďalekých galaxií, stále cítim svoje telo, viem o ňom.

Predpoklad absolútneho uvoľnenia pre dosiahnutie OBE je jeden veľký mýtus, ktorý zbytočne ľudí zamestnáva namiesto toho, aby jednoducho astrálne cestovali. Tak sa zameriavaš na svoje telo, až sa k AC vôbec nedostaneš. Zabudni na absolútne uvoľňovanie sa, zameraj sa na ďalšie fázy oddeľovania sa od tela. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
wladimiiir
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Po Nov 07, 2005 23:03
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wladimiiir »

to znamena, ze com mi radis? uvolnovat sa pokial? a dalej robit co. bol by som strasne rad keby si mi napisal svoj postup ako to robis. inac ak si pripojeny som cely vecer na chate takze to mozme prebrat aj tam.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Uvolnenie

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Radím Ti zamerať sa na techniky, ktoré Ti pomôžu dostať sa z tela von. Pri relaxácii nie je ani tak dôležité či svoje telo cítiš alebo nie, ale nakoľko si energeticky nabitý. Ak máš málo energie, von sa nedostaneš, alebo len veľmi na krátku dobu. Ak máš energie dostatok, bude tvoje cestovanie jednoduchšie a dlhšie. Preto je nutné byť minimálne vyspatý, pretože večerná únava vedie skôr k spánku než k OBE. Preto mnohí AC pracujú v noci, po niekoľkých snových cykloch, alebo skoro ráno, keď sú vyspatí a ešte nie sú v okolí rušivé vplyvy.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Uvolnenie

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Áno, môže byť.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Imp
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Pi Máj 20, 2005 21:41
Bydlisko: Košice - okolie
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Imp »

Hm... Dvakrat sa mi pri meditacii stalo, ze ked som sa priam az nasilu zbavil vsetkych myslienok, pred zavretymi ocami som namiesto ciernej mal bielu farbu (cele zorne pole) a mal som pocit, ze sa velmi rychlo tacam po horizontalnej osi. Mohlo by aj toto tocenie znamenat, ze som mal blizko k AC?
For Thine is the kingdom, and the power, and the glory, for ever & ever.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Uvolnenie

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Pri AC je dôležité nič nerobiť nasilu. To platí aj o zbavovaní sa myšlienok. Každé nasilu nás "zasekáva" v tele a je preto malá šanca dostať sa z tela von, aj keď môžme byť objektívne už veľmi blízko. Inak, to čo si popisoval, môže súvisieť s procesom oddeľovania sa od tela. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Imp napísal:Hm... Dvakrat sa mi pri meditacii stalo, ze ked som sa priam az nasilu zbavil vsetkych myslienok, pred zavretymi ocami som namiesto ciernej mal bielu farbu (cele zorne pole) a mal som pocit, ze sa velmi rychlo tacam po horizontalnej osi. Mohlo by aj toto tocenie znamenat, ze som mal blizko k AC?
Čo sa týka sprievodných javov, je to naozaj rozličné u každého. To tvoje točenie mohlo byť jedným z príznakov. Z vlastnej skúsenosti viem, že jedným z týchto príznakov, teda ak si uvedomuješ zmenu vedomia a všetko čo predácháza OBE, je hučanie v hlave. Niekto to cíti ako zvonenie, iní ako pískanie, je to ale takej intenzity, že ak si to ešte nezažil, dosť ťa to môže rozhodiť a práve v týchto momentoch sa ľudia zľaknú a už sa ďalej nedostanú. Ináč sú to vlastne vibrácie, ako ich nazýva veľa ľudí. Dôležité je, ak sa dostaneš do tohto bodu, aby si zostal pokojný a bral to normálne, a pritom proste len pomyslel na to, že chceš z tela vystúpiť. Záleží na tebe ako, či si predstavíš vertikálne lano, po ktorom sa šplháš, alebo si sadneš a z tela výjdeš, alebo..... Ak to zvládneš, v tej chvíli sa hučanie (vybrácie) stratí - ani to nepostrehneš, a "hop" už budeš vonku. No ak ak sa ti podarí "vypadnúť" z tela, tak z toho tiež nerob veľkú vedu. Aj keď sa budeš chcieť tešiť "No konečne, dokázal som to", a nič iné ti prirodzene po rozume chodiť nebude, skús vtedy ovládnuť svoje city, ináč sa vrátiš hneď späť. Príjemnú zábavku a držím palce :wink:
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Uvolnenie

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Elendil: Ako dlho trénuješ jednu metódu na oddelenie od tela?
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Hanawa
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Št Jún 10, 2004 13:06
Bydlisko: Krupina

Príspevok od používateľa Hanawa »

Predpokladám, že máš na mysli metódu sekty Silva MC a kolektív.
S touto medódou nemám zlé skúsenosti a povedal by som, že je to celkom funčká metóda fyzického mind trapu, napriek tomu, že je od SMC ...
Ale ja si som z nej oddelil ten ezoterný balast a tak to vlastne ako metóda kleslo (podľa mňa bolo stúplo) k takým metódam mind trapu ako 'stone polishing' a 'stick clacking', s tým, že 'pohár vody' je ako instantná polievka rýchla a koncetrovaná, narozdiel od napr. 'stone polishing', ktorá môže byť (aj zvyčajne je) dosť dlhá. Neviem ale dostatočne objektívne porovnať ich účinnosť ...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Uvolnenie

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

OK, ja sa však predsalen ešte raz spýtam. Ako dlho trénuješ jednu metódu na oddelenie od tela? A ešte jednu Ti položím: Skúmal si, čo v Tvojom vnútri bráni oddeliť sa od tela?
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Uvolnenie

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

1. A počas toho mesiaca ako často trénuješ? Keby si to spočítal, koľko spravíš pokusov o OBE do mesiaca?

2. Si si istý, že tam nie je ani malý kúsok skrytého strachu, ktorý si neuvedomuješ?
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Uvolnenie

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

1. Hm... takže prečo po 12 pokusoch meníš techniku? :grin:

2. Strach z oddelenia nemám na mysli. Tých strachov s týmto procesom môže byť oveľa viac. Ale skús teraz rozvinúť myšlienku o zmenách pocitov. Aké sú to pocity? Skús tie pocity čo najlepšie opísať. Keď ich budeš vedieť opísať, stanú sa "uchopiteľnejšími" a môžeš s nimi vedomejšie pracovať. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď