pohlcen hmotou a materialnimi nesmysly i ve snu.... ?

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

pohlcen hmotou a materialnimi nesmysly i ve snu.... ?

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

po poslechu nekolika sekcenci HemiSync (Wave I) z rady Gateway Experience (docela zajimavy pocit F10 a F12 i kdyz nemam moznost jak si to overit zda jsem oprvadu byl v F10 a F12), jsem v noci resp. k ranu mel nekolik snu.

Pamatuju si, ze jsem uprostred snu si na velmi kratkou chvili uvedomil ze to je jenom sen, jelikoz jsem byl ale tak zamestnan nejakou cinnosti (mam pocit ze jsem nekde vecer zaparkoval v cizine auto a druhy den ho nemohl najit a pobihal a ptal se lidi kde muze bejt, protoze jsem potreboval druhy den byt nekde na nejakem letisti.. .. Byl jsem z toho docela frustrovany.
Nechal jsem se tim zmatkem tak unest, ze ten kratky zablesk "vedomi o snu" resp. zablesk LD jsem sice registroval .. ovsem takovou urcitou setrvacnosti stejne nakonec pokracoval v pobihani po parkovistich a bocnich ulicich a hledanim meho auta (skutecna znacka i barva jako v realu)..

Nevim jestil to souvisi s poslechem HS programu ze jsem vubec mel zablesk LD, protoze to mivam velmi zridka...
Ani nevim jaky automatismus bych si mel nejlepe vypestovat.. abych se donutil zastavit v tom kolotoci momentalni cinnosti a uvedomil si ze je to uplne zbytecne...
Docela mi to prislo pak lito ze se mi to zrovna nepovedlo...
Napísať odpoveď