Jak navodit vibrace

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

Jerry1402
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St Dec 14, 2005 21:32

Jak navodit vibrace

Príspevok od používateľa Jerry1402 »

Já prostě nevím jak navodit vibrace.To si je mám představit a oni na mě sami najednou přijdou nebo jak ??Nebo ten zvuk v hlavě ,ten si mám taky jako představit ??Prosím poraďte hrozně mě to brzdí. :help:
Wolfe
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St Dec 14, 2005 20:34
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Wolfe »

Este sa mi sice AC nepodarilo, i ked som sa o to pokusal, ale co sa tyka vybracii, predstav si akoby si lezal na pracke ktora prave odstreduje vodu (zmyka). Je to len aby si si predstavil ze co mas asi citit. Jemne chvenie ktore moze byt silnejsie a silnejsie. Nie ze by to s tebou zrovna cukalo, ale len to silnejsie pocitujes - tak si to predstavujem aspon ja.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Jak navodit vibrace

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Páni, vibrácie nie sú pre AC nutnosťou, sú len sprievodným javom uvedomenia si energetického systému organizmu. Nefixujte sa na vibrácie.

Aby si sa dostal z tela von, stačí dobré uvoľnenie (telo cítiť môžete) a jasný zámer, kam chceš ísť. Hotovo :wink: A keď sa ti nedarí, tak skúmaj a pracuj s tým, čo Ti bráni dostať sa z tela. Tak sa nebudeš zbytočne motať okolo nepodstatných vecí ako sú vibrácie, hučanie v hlave (čo je zvukový prejav vibrácií) a "dokonalým" uvoľňovaním tela.

Skôr než sa budete pýtať, preskúmajte iné diskusie tohto fóra, pretože tak ušetríte čas sebe aj nám. Ak niečo naozaj ešte nebude zodpovedané vo fóre, neváhajte a položte otázku. Držím Vám palce. :)
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

ahoj po dlouhe dobe !!!

pisu o svych poznatcich ohledne uvolnovani. nejde mi to kazdy den, bohuzel asi mam v sobe predvanocni napeti apod. Ale zjistil jsem ze je pro me nejlepsi cas ( jako pro Monroe ) v cca 2 - 3 hodiny rano, kdyz se spontanne probudim. V tuto dobu zkousim vytrvat na pomezi spnaku a bdelosti a zazivam bezne "pady", presuny do strany, slysim sileny hukot ( ale kdyz procitnu tak je ticho jak v hrobe ) a stava se mi ze mam zablesky nejakych udalosti a v tu chvili jakoby pochopim ceho se to tyka a co je ucelem, ale kdyz se proberu tak z toho nechapu nic. Jinka muzu rict ze kdyz piju pivo, vino, tvrde tak mi trva cca 3 - 4 dny nez muzu navodit tyto divne stavy, proto absolutne nedoporucuju zkouset v opilosti nebo na druhy den. u me to nema smysl. 8)
Gemo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: St Feb 08, 2006 7:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Jak navodit vibrace

Príspevok od používateľa Gemo »

Ja sa snažim po dokonalom uvolneni sustredit na tlkot srdca
a už sa o to nejaky ten čas pokúšam a citim naozaj vibracie
ale okrem toho sa mi stava vela ,,zvláštnych,, veci napriklad
včera v noci som v sne citil niečo zvlaštne nedokážem to popísat
a ani neviem o čom sa mi vlastne snivalo ked sa zrazu uplne rychlo
posadim v tej istej chvili aj môj spolubyvajuci(byvam na internate)
toto sa stalo okolo tretej rano a ked som sa ho opytal prečo sa zobudil jednoducho mi nevedel odpovedat a povedal že sa citi strašne divne a musim sa priznat že som mal strach
pred spanim som sa samozrejme pokúšal o AC viem že to znie hlúpo ale musel som to dat zo seba von pretože o AC sa môžem porozpravat iba v tomto fore (za pochopenie dakujem)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Jak navodit vibrace

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Hm... veľmi zaujímavé... moja otázka je, či sa ti tieto veci dejú len na internáte alebo aj doma.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Sheydee
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 95
Dátum registrácie: St Jan 04, 2006 13:50
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sheydee »

TO MAJK: no ja vzdy na druhy den po flame a slopani ked idem spat a zavrem oci tak vidim okamzive zablesky tvari uplne detailne ale neviem natom dobre udrzat pozornost a niekedy sa tie tvare dost menia na nejake skarede veci! a to hned po par sekundach po zavreti oci.. takze aspon na nieco je tem chlast dobry!!!! :smoking:
Čo vieme o smrti, keď vieme tak málo o živote.
Gemo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: St Feb 08, 2006 7:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Jak navodit vibrace

Príspevok od používateľa Gemo »

Nechcem prehánat, stalo sa mi to iba raz na internate doma spím sam ked som spolubyvajúceho trošku informoval o AC a dal mu prečitat ten 8týždnový kurz začal sa o to zaujimat
možno to bola a asi aj je nahoda a nechcem nadsadzovat ale je to na zamyslenie ked mu to aj teraz pripomeniem tak vždy stichne a nevie čo ma povedat...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Jak navodit vibrace

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Pýtal som sa tak preto, lebo si napísal, že:
Gemo napísal:okrem toho sa mi stava vela ,,zvláštnych,, veci
Myslel som si, že toho bolo viac, než jeden raz na internáte. :roll:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: Jak navodit vibrace

Príspevok od používateľa ibbeta »

nahodou ja by som to nebanalizoval. aj mne sa stavalo, ked som bol dost v tychto veciach, ze ludia spiaci v mojej blizkosti sa pocas mojich zazitkov prehadzovali, dokonca raz ked som pri sebe mal zvieracieho milacika tak ten pocas toho ako som bol vo vibracii zacal tak zvlastne ale ticho mraucat ;) no joke, myslim ze ide o nejake poziciavanie si az parazitovanie na energii inych
//ale mozno je to cele haluz a nema to ziadny vyzam
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Jak navodit vibrace

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Súhlasím s ibbetom, že to netreba podcenňovať.

Čo sa týka domácich miláčikov, tak tí môžu astrálne cestovať s nami. Nemusí to byť priživovanie na energii iných. Moji priatelia, ktorí ma naučili astrálne cestovať mali doma mačku, ktorá s nimi pravidelne "cestovala".
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: Jak navodit vibrace

Príspevok od používateľa ibbeta »

moja macka je na to prilis leniva, len vyspava cele dni, keby ma aspon do LD prebudzala, ale ani ju nenapadne
off:ozaj wws, co keby si nam porozpraval ako si sa k ac dostal, ked uz si to nacal :wink:
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Jak navodit vibrace

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Priznám sa, že ako slepé kura ku zrnu. :D Môj brat, ktorý bol sčítaný a vedel po anglicky, skontaktoval Monroeov inštitút (The Monroe Institute, TMI), pretože mal prečítané knihy Roberta Monroea v angličtine a zaujalo ho, čo učia v TMI. To bolo v čase, keď Zamatová revolúcia bola v Amerike hit. Odpísali mu, že v UK žijú manželia, ktorí sú vo vedení TMI, ktorí by ho to mohli naučiť. Medzi tým sme spolu založili neziskovku, cez ktorú sme mohli zháňať peniaze na cestu do UK, čo sa nakoniec podarilo. Peniaze pokryli náklady na obidvoch a tak som išiel - bez znalosti angličtiny. :cry2: Brat mi síce pomáhal s tlmočením diskusií, no cvičeniami som musel prechádzať sám (tlmočenie v meditácii brat nezvládal :grin:).

Boli to veľmi silné zážitky, pretože som nejak intuitívne rozumel inštrukciám v angličtine a bez problémov sa mi darilo. Už si nepamätám pri ktorom cvičení som prvýkrát opustil telo, no potom to išlo ako po masle. Návrat domov bol fantastický, vyskúšal som si kratučké OBE aj v lietadle. Bola to fakt sranda, lietať vysoko nad lietadlom. Bol som aj prekvapený, že mi nevadil hukot motorov a ruch okolia.

Keď sme sa tam vrátili po dvoch rokoch, naši priatelia-lektori boli šokovaní, pretože som už po anglicky rozprával. Nechodil som na žiadne lekcie angličtiny, jednoducho mám pocit, že som sa ten jazyk naučil ako sa učia deti materinský jazyk. Teraz chodím do zahraničia pravidelne sám a nemám problém komunikovať v angličtine, aj keď som si vedomý, že moja slovná zásoba je obmedzená.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Re: Jak navodit vibrace

Príspevok od používateľa červená košeľa »

ja to robim tak ze si najprv predstavim ako robim salta dozadu a potom si predstavim ze pri kazdom vydychu som ako nafukovacia lopta ktora sa kazdym vydychom zmrstuje.Taze asi tak
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Jak navodit vibrace

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Gemo napísal:Nechcem prehánat, stalo sa mi to iba raz na internate doma spím sam ked som spolubyvajúceho trošku informoval o AC a dal mu prečitat ten 8týždnový kurz začal sa o to zaujimat
možno to bola a asi aj je nahoda a nechcem nadsadzovat ale je to na zamyslenie ked mu to aj teraz pripomeniem tak vždy stichne a nevie čo ma povedat...
Náhody neexistujú :wink:
Z1
Napísať odpoveď