zajímavé

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

Re: zajímavé

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

dr.Katz napísal:nechci podceňovat vědu, ale troufám si říct, že vědci ještě neobjevili skoro nic. To málo, čím se věda prezentuje je v poměru k tomu, co ještě ani netuší celkem směšné. Vem si jenom to strašlivé plýtvání energií, která je v ropě. Vždyť spalovací motory dokáží využít sotva pár procent potenciálu ropy.
Technologie jsou davno zname, ovsem jedine takovy stav jaky na zemi momentalne co se tyka pouzivane energie e energetiky, umoznuje "vyvolenym" ovladat cele lidstvo. Energetika spolu s ropnym prumyslem je jen nastrojem, existuji desitky alternativ ktere by byly davno prosaditelne (kdyz vezmes nesmyslne vyhazovani tisicu bilionu dolaru ktere se na celem svete vyplaca na "pruzkum" a dotace do energetik v oblastech jako jaderna, uhelna i vodikova.... vsechno je je jen samoucelne
didimos
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št Jan 26, 2006 2:25

verifikace osob v LD

Príspevok od používateľa didimos »

domnívám se, že skutečnou lidskou bytost od "loutek" poznáte podle způsobu komunikace, logičností otázek o odpovědí a podle celkového dojmu vyjmečnosti. otázkou je, zda to jsou organický nebo anorganický bytosti. ale i to jde po čase poznat, anorganický mají určitý společný znaky, záměr...
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: zajímavé

Príspevok od používateľa SagitaX »

:D heh ako je mozne ze sa vzdy vsetko zvrhne na lietanie, och ludia ved nemrhajte moznostami na hluposti... inak povedal by som ze to ze sa ti sniva 'buducnost' NENI nahoda ale ako tesla povedal daco super mega velke a huste a neprebadane a big a very a tak podobne :D ale je to zaujimave ze si take veci vsimnes a mozno ak na tom budes pracovat budes vidiet v snoch viac dopredu... mozno budes vidiet v snoch buducnost, mozno sa raz pripojim na forum a ani nedopisem a uz mi budes odpovedat :D
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Re: zajímavé

Príspevok od používateľa Zrak1 »

SagitaX:

A prečo chceš v snoch vidieť budúcnosť?

PS: O mrhaní LD na "hlúposti" sa hovorí /lo/ v téme: Načo skúšať rôzne veci v sne v LD Činnosti.
Z1
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: zajímavé

Príspevok od používateľa SagitaX »

Zrak1:
ja viem ze sa to rozobera v inych temach ale aj tak je to na zamyslenie, inak ja osbne nechcem a dufam ze ani nebudem vidiet buducnost ale vravel (pisal) som to dr.Katz-ovy ktoremu sa stavaju cudne veci v poslednom case, a tak som mu vravel že ak by na tom popracoval možno by sa to rozbehlo a videl by buducnosť pretože už teraz sa mu darí nejakym spôsobom vidieť dopredu aj keď len utržkovo...

mne osobne sa dosť prieči myšslienka na buducnosť teda osud...
neverim a dufam že sa nemílim že osud neni
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Re: zajímavé

Príspevok od používateľa Zrak1 »

SagitaX napísal:Zrak1:
ja viem ze sa to rozobera v inych temach ale aj tak je to na zamyslenie, inak ja osbne nechcem a dufam ze ani nebudem vidiet buducnost ale vravel (pisal) som to dr.Katz-ovy ktoremu sa stavaju cudne veci v poslednom case, a tak som mu vravel že ak by na tom popracoval možno by sa to rozbehlo a videl by buducnosť pretože už teraz sa mu darí nejakym spôsobom vidieť dopredu aj keď len utržkovo...
Poznám :wink:
Z1
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Re: zajímavé

Príspevok od používateľa Tesla »

SagitaX napísal:mne osobne sa dosť prieči myšslienka na buducnosť teda osud...
neverim a dufam že sa nemílim že osud neni
Tak To si vystiol moju teoriu, ze buducnost sa vyvija podla zakona akcie a reakcie, a ze nieje ani buducnost ani minulost, iba tu a teraz v roznych dymenziach, ktore su v minulosti preto, lebo vznikli neskor
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Re: zajímavé

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Ja osobne nie som fatalista, ale spravil som si takú moju vlastnú teóriu. Život ide od bodu A (narodenie sa) do bodu B (smrť). Tieto body sú stanovené no a medzi nimi sú rôzne záchytné X,Y, ktorým sa nevyhneme, ktoré nás vždy usmernia tým správnym smerom. Medzi nimi sú rôzne cesty, predstavujem si ich ako nespočentné množstvo vlásočníc (alternatívy), ktorými kráčame svojimi rozhodnutiami, ale vždy prídeme do záchytného bodu X,Y, ktorý je vopred stanovený. Sám som si aj prežil jeden bod, ktorý som pred jeho udianím sa, videl asi 9 rokov vopred.

PS: Je to ale len môj názor, takže subjektívny. Asi si to dám do podpisu, lebo to tuším vypisujem všade :wink:
Z1
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Re: zajímavé

Príspevok od používateľa Tesla »

skombinovanim tychto dvoch teorii by vznikla asi taka, ze zrak1-ova by boladoplnena o to, ze to akymi alternativymi pojdeme zavysi na inych energetichych systemoch(nasa nalada a tak... teda ak nalada je nieco viac ako chemicko-elektricky proces)
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Tesla:

Možno celkom nerozumiem, ale chem ešte povedať jednu vec. Pred samotným životom na zemi si buď mi sami (robia to pokročilé duše), alebo pomocou nášho duševného učiteľa vyberieme a naplánujeme život tak, aby sme prešli nejakou lekciou, ktorá je potrebná pre náš duševný vývoj. Tento život môžeš zvládnuť veľmi dobre a niekedy horšie (to sú tie naše jednotlivé rozhodnutia), ale koniec koncou kostra života je vopred daná. Nehovorím, že sa nemôžeš odkloniť úplne, ale to by bolo pravdepodobne nezvládnutie lekcie a duša by ju musela opakovať dovtedy, kým tú ktorú nezvládne. Rozhodujeme sa sami, ale ťažké životné situácie, do ktorých sa dostaneme sú vopred nami, resp. duchovným učiteľom, naplánované tak, aby sme sa z nich čo najlepšie poučili a získali novú skúsenosť.

PS: môj názor :grin:
Z1
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: zajímavé

Príspevok od používateľa SagitaX »

aj tesla aj zrak1:
neberte si to zle a nic v zlom protim vasim nazorom a lebo tak ale mne to jednoducho neda
ak existuju tie body X,Y tak v podstate ta tvoja teoria dokazuje OSUD, pretoze nech robime cokolvek VZDY sa do toho bodu X,Y dostaneme a cize aj ked si to predstavime ako vlasocnice tak sa vzdy spajaju v tychto bodoch cize nas zivot je uz dany pretoze vsetko co urobime sa vzdy stretne v nejakom spolocnom bode pre vsetky alternativy nasho rozhodnutia... no a to je OSUD... a na ten nielenze neverim ale som absolutneproti pretoze az vtedy by sa stal zivot monotonny... a uz by neboioly ziadne mensiny (tesla vie o co sa jena :))
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Re: zajímavé

Príspevok od používateľa Tesla »

:) Uz som mal chut povedat a mne je to jeno
Ak je to tak ako hovori Zrak1 tak je to vlastne lekcia v leckcii, ktora je v lekcii :)
A ja si myslim, ze neviem a asi nebudem vediet, lebo neviem, kolko zivotov v zivote zijeme..
A mozno zijeme 5 zivtov - z toho 5 je najdlhsi, 4 kratsi atd. a ten 1. sa vraciame do piateho :)
A co ja viem??
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: zajímavé

Príspevok od používateľa SagitaX »

Tesla napísal::) Uz som mal chut povedat a mne je to jeno
Ak je to tak ako hovori Zrak1 tak je to vlastne lekcia v leckcii, ktora je v lekcii :)
A ja si myslim, ze neviem a asi nebudem vediet, lebo neviem, kolko zivotov v zivote zijeme..
A mozno zijeme 5 zivtov - z toho 5 je najdlhsi, 4 kratsi atd. a ten 1. sa vraciame do piateho :)
A co ja viem??
myslim ze cim viac to budeme rozoberat tim viac s toho budem cvok najmä po tomto vyroku som uz totalny jelen :D:D:D
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

SagitaX:

Ono, ja nechcem a ani nebudem nikoho presviedčať, názor si sprav sám. No a keď ho máš, je to fajn. Nemusí sa zhodovať s druhým. Ja mám svoj, ostatné si vypočujem a zhodnotím no a v prípade, že mi to zapadá do mojej predstavy, niekedy názor upravím. Čo som chcel ale povedať.... podľa mňa tie body existujú, ako som už povedal, o jednom, ktorý som prežil dobre viem, videl som ho skôr ako sa mi stal a to o 9 rokov skôr, neznamená to ale, že sa nemôžeš rozhodnúť tak rapídne, že vybočíš úplne, ale myslím si, ako som už napísal, že by to bolo nezvládnutie lekcie a človek by sa musel zasa inkarnovať kvôli tej istej lekcii, ktorú nezvládol. Z nejakého trucu "aj tak si to rozhodnem" ísť proti svojmu vnútornému hlasu nedoporučujem. A ešte niečo. Źivot si plánuješ buď sám, alebo so sprievodcom, čo som už tiež písal, takže aj tak je to v konečnom dôsledku tvoja voľba, nikoho iného, len s tým, že si svoj plán života nepamätáš, pretože by to nemalo žiaden význam. :wink:
Z1
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Re: zajímavé

Príspevok od používateľa Tesla »

Nespravime vlastny thread???
Bude sa volat pokec SagitaX-a a teslu :)
A este detajl copyright sa nedava na vyroky na tie sa dava trademark -
to je to male TM.
Aj ked mi je to proti srsti, lebo neznasam Microsoft a podobne firmy.
A aby som nepisal same OT:
Ja aby som idel buducnost prostrednictvom snov by om najskor potreboval nacvicit si par veci ako premiestnovanie sa myslienkou v do neznamych oblasti, potom podla mojho nazoru snove bytosti by aj reagovali, lenze ich komunikacia je ina a treba a na nich napojit.
A potom by som to uz dako spojil a tak...
napisal by som este daco, ale musim ist.
Napísať odpoveď