Astrálne cestovanie do minulosti resp. buducnosti

Zaujímavé nápady a činnosti na vyskúšanie

Moderátor: Moderátori

Linkman
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ut Jan 03, 2006 19:14

Astrálne cestovanie do minulosti resp. buducnosti

Príspevok od používateľa Linkman »

Co myslite je možné cestovať v astrále do budúcnosti či minulosti ? Máte s tym dakto skusenosti?
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

k tomuto muzu rict jen to, ze nechapu, kdyz ma nekdo zajem o LD nebo AC tak proc si prvni neprecte nejakou literaturu ktera se tim zabyva, napr. R.A.Monroe, ktery popisuje i cesty do minulosti a budoucnosti. Ale tech autoru je vice. Od Monroe jsou k dostani v prekladu zatim jen jeho 2 knizky ( paradoxne 3 knizka kterou vydal jako prvni jeste ceka na povoleni autorskych prav na preklad ).
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Majk: Ono je to asi tým, že ak sa človek dozvie o niečom takom ako je LD a OBE, väčšinou miestom nálezu sú rôzne diskusné fóra ako napr. 3oko. Niektorí ľudia si v tom uvedomia, že aj oni v minulosti niečo podobné, alebo rovnaké prežili a začne ich to zaujímať. Tí ktorí nič takéto nezažili, tiež ich to väčinou fascinuje. No a keďže sú napr. na tomto fóre, tak sa snažia pýtať, čo nie je zlé, naopak, tvrdím: "Za opýtanie nič nedáš, môžeš len získať" no a ak mu v tomto prípade niekto doporučí nejakú literatúru, ktorú ten dotyčný naozaj vyhľadá a prečíta, splnilo to svoj účel.

Chápem ťa v tom, že sa to tu stále opakuje, a niekedy to človeka už nudí, ale.... Ja sa snažím riadiť tým, že pred mojou prvou reakciou si pomaly v duchu napočítam do 10. :wink:

Pekný deň.

PS: Linkman, skús prečítať nejakú literatúru (ja sa v nej nevyznám, možno poradia iní 3okári), alebo si pozri napr. www.marlitan.iglu.cz. Je tam toho dosť napísané, možno ti to dá odpovede na niektoré otázky ktoré máš.
Z1
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Astrálne cestovanie do minulosti resp. buducnosti

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

btw, marlitan pred pár dňami svoje fórum uzavrel... inak, dá sa použiť aj vyhľadávacia funkcia, ktorá môže pomôcť vyhľadať všetky príspevky na fóre, ktoré sa dotkli požadovanej témy... je to rýchly spôsob a nezaplavuje to fórum tými istými otázkami :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

marlitanovo forum zatim ješte funguje přes tenhle link

http://marlitan.iglu.cz/foruml.php
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Astrálne cestovanie do minulosti resp. buducnosti

Príspevok od používateľa sorer »

No musime chapat aj takych clenov, ktory su tu novy a chcu vsetko hned vediet tak sa radsej opytaju ako by to hladali. Ale casom sa ukludnia, zacnu viac patrat a menej sa pytat. ;)

Cestovat sa da aj buducnosti aj do minulosti. Ale da sa zajst aj dalej. :!: :?: :idea: :shutup:
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
Avalong
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Ne Máj 22, 2005 15:20
Bydlisko: Teple miesto pod dekou
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Avalong »

Rozhodne naša minulosť je vpodstate na dosah ruky ... je to už iba na nas či sa to človek naučí vnímať alebo nie . Akáša to je to o čom hovorím .

Všeobecný pohľad na akašu je ten, že je to určité kozmicko-informačné pole, kde sú uchované informácie o všetkých udalostiach, osobách, veciach, a myšlienkach, ktoré existovali v minulosti, ako aj pravdepodobný priebeh budúcnosti prameniaci z týchto minulých udalosti, a kde prístup k týmto informáciám majú len určití vyvolení ľudia .
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

jasne ja sem to nepsal v tom smyslu abych nekomu vynadal, psal jsem to v tom smyslu abych toho cloveka nakopl jinym smerem. Pokud ma zajem zacne vice cist a mene se ptat a pak zjisti, ze otazky ktere kladl na zacatku byly stupidni. :grin:
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

:oops: taky jsem byl takovy :oops:

ted jsem :reading:
v noci :zzz:
a doufam ze brzo :ghostly:
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Astrálne cestovanie do minulosti resp. buducnosti

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Avalong: Chcel by som poznať tvoj názor, myslíš si, že nech ľudia počas života trénujú AC a aj dosť pilne, proste ak im nie je dovolené nazrieť do "knižnice budúcnosti", tak sa môžu snažiť akokoľvek, nikdy "útržky dejov" pravdepodobnej budúcnosti neuvidia?
Z1
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

ja stejny nazor nesdilim. kdo se pohybuje v astralnich sferach tak ma moznost nahlidnout do minulosti popr. i do jedne z moznych budoucnosti. To same nabizi i hypnoza po cca 10 - 15 sezenich se zkusenym psychoterapeutem, ktery se primo timto zabyva. nevim ted presne ale asi tomu rikaji regrese do minulych zivotu.
Popisuje se to napr. tak, ze te hypnotizer uvedem do hypnozy ( zmeneny stav vedomi ) a pomoci tve predstavivosti ti napr. zobrazi mluvenym slovem pisecnou plaz po ktere kdyz pujdes do leva tak se budes vracet zpet a do prava do budoucna. viz webster:astralni cestovani pro zacatecniky nebo tak nejak.
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

majk napísal:ja stejny nazor nesdilim. kdo se pohybuje v astralnich sferach tak ma moznost nahlidnout do minulosti popr. i do jedne z moznych budoucnosti. To same nabizi i hypnoza po cca 10 - 15 sezenich se zkusenym psychoterapeutem, ktery se primo timto zabyva. nevim ted presne ale asi tomu rikaji regrese do minulych zivotu.
Popisuje se to napr. tak, ze te hypnotizer uvedem do
Ono, zatiaľ som svoj názor nevyjadril, takže tu je. Naozaj neviem. Čo sa týka regresu, tak som presvedčený, že sa späť do minulých životov môže porzrieť ktokoľvek za predpokladu, že ho vedie skúsený terapeut. Čo sa týka nahliadnutia do budúcnosti, teda napojenie sa na nejaký "centrálny počítač", ako mi to raz niekto tu písal, nie som presvedčený o tom, že by to mohol zažiť ktokoľvek, aj keď neviem vysvetliť prečo, ale tak to cítim. Myslím, že na toto nie je pripravený každý, alebo skôr by som povedal, že na toto je pripravené len minimum ľudí. Čo si o tom myslíte ostatní ?
Z1
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

ATA napísal:marlitanovo forum zatim ješte funguje přes tenhle link

http://marlitan.iglu.cz/foruml.php
Už ho zase otvoril :grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

na te jeho strance kvantita ustoupila kvalite

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

klobouk dolu ty posledni prispevky resp. zazitky co tam pise jsou velmi zajimave resp. patri k tomu nejzajimavejsimu co jsem kdy o tomto tematu cetl
Na druhou stranu to cemu se tam rika forum se mi zda nejen nepouzitelne bohuzel az uplne necitelne (format a ergonomie patri k tomu nejhorsimu co jsem kdy videl ...)
Používateľov profilový obrázok
Avalong
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Ne Máj 22, 2005 15:20
Bydlisko: Teple miesto pod dekou
Kontaktovať používateľa:

Re: Astrálne cestovanie do minulosti resp. buducnosti

Príspevok od používateľa Avalong »

Zrak1 >
Nie nemyslel som to tak, ale tak že vyvoleni su tí ktorí sa venuju AC a zároveň sa tam dostanú a maju to právo nahladnuť tam (čiže každý kto v tom vytrvá).
Napísať odpoveď