magia negra - čo si myslite o nej?

Techniky pre praktikovanie mágie

Moderátori: RedHawk, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: magia negra - čo si myslite o nej?

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Tesla: Keď si prejdeš toto fórum, veľa zamknutých tém tu nenájdeš. :wink: Na uzamknutie tejto témy nie je zatiaľ dôvod. :)
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Anubis
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 36
Dátum registrácie: St Mar 22, 2006 23:14

Príspevok od používateľa Anubis »

Wotan.

Čierna farba je moja obľúbená. A je to farba farieb, lebo sú v nej zastúpené úplne všetky farby. Nosím ju veľmi často, podobne ako aj moja 20 ročná dcéra, takže je to farba viacerých generácií. :grin:
Plne s tebou súhlasím, že čierna mágia je nezmysel. To, že mnohí ľudia nie sú ochotní sa nad tým zamyslieť, je ich problém. Takže kľud, pokoj a kľúče na uzamykanie tém nechaj radšej na vešiaku, to by tu totiž bolo pomaly všetko zamknuté, a nemohli by sme o ničom debatiť. :grin:
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Tesla »

No v ciernej nieje ani jedna farba. Skor v bielej...
Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Re: magia negra - čo si myslite o nej?

Príspevok od používateľa červená košeľa »

To tvoje tvrdenie,ze sa ti nic nemoze trikrat vratit pretoze si nevies sam sebe vysvetlit ako by to bolo mozne ale veci mimo nasho materialneho sveta sa nedaju vysvetlit len pomocou nasej logiky sme na tomto svete v mnohom pomyleni svet nema len 3rozmery ale my to pochopime az ked nas nebude obmedzovat nase telo teda nase obmedzene zmysly
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Používateľov profilový obrázok
Melvar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Pi Sep 02, 2005 19:12
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa Melvar »

Vsetko je vlastne cierne, len pomocov odrazeneho svetla zistujeme "farbu"
Nekonecno nezacina tam, kde koniec neskoncil.
Wotan
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Pi Jan 06, 2006 13:51

Príspevok od používateľa Wotan »

Anubis, pritakavam, tus ze Wotan je meno Odina :wink:

no ciernu mam aj ja velmi rad, ale nenosim ju az tak, teraz som preskocil na cierno-modru kombinaciu farieb, ked uz sa o tom toci :grin:


cervena kosela> a ty mi dokaz ze to nieje len sila nevedomia ludi, nemas sancu to dokazat, aj ked by to bola katastrofa pre vacsinu magov, teda pre mna este dlhu dobu nie :grin: , teda pre tradicnych, ale mna tradicia viac puta nez nejaky novy posetily a absurdny smer, ktory odraza skepticizmus ku vsetkemu...
tym som chcel povedat. ze nikto nemoze dat dokaz, ze sa nieco vrati 3x... to je smiesne a absurdne, anubis pisal ze vyrazena lopticka moze ublizit viac nez vystrelena, ale stale je to len ta lopticka, teda energia, moze 3x viac uskodit, ale aj 40 000x alebo len 0,01 x, to nikdo nedokaze, nech aj 10 dalajlamov s 2 budhami a 5 nazaretskymi superdusevnevyvynutymi nadludmi... mozno len tapaju vo svojom podvedomi, nehovorim ze by to bolo horsie alebo menejcenne, ale ze dnes tazko nieco dokazes...

najdi pravu volu a ci uz budes robit nieco domnele dobre alebo zle, vzdy je to najspravnejsia vec... teda prava vola sa nema vymykat spod racionality, teda prava vola nemoze byt likvidovanie ludi a ich konzumacia, potom su to len sracky a nanosy na porusenej psychike jedinca...

este keby bolo take proste najst vec zvanu pravu volu, ci bytostne ja, ci jak to kde volaju :? , tusim ju vidim kazde rano v zrkadle ale nevim ju rozoznat :D
Používateľov profilový obrázok
Anubis
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 36
Dátum registrácie: St Mar 22, 2006 23:14

Príspevok od používateľa Anubis »

Tesla napísal:No v ciernej nieje ani jedna farba. Skor v bielej...
Obávam sa, že naopak. V bilej nieje žiadna farba, v čiernej sú všetky. (zabudni na spektrometer).
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Tesla »

Anubis napísal:
Tesla napísal:No v ciernej nieje ani jedna farba. Skor v bielej...
Obávam sa, že naopak. V bilej nieje žiadna farba, v čiernej sú všetky. (zabudni na spektrometer).
Skus mi to trochu vysvetlit.
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Príspevok od používateľa nou »

Tesla napísal:
Anubis napísal:
Tesla napísal:No v ciernej nieje ani jedna farba. Skor v bielej...
Obávam sa, že naopak. V bilej nieje žiadna farba, v čiernej sú všetky. (zabudni na spektrometer).
Skus mi to trochu vysvetlit.
no asi to mysli tym ze ked clovek miesa farby napr temperove tak ked zmiesate vsetky tak vznikne cierna. teda miesate odcitavacou metodou.

naopak ak mate farebne svetla a tie miesate tak vznika zo vsetkych biela.
Prídem si po teba.
Wotan
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Pi Jan 06, 2006 13:51

Príspevok od používateľa Wotan »

tym padom staci povedat ze cierna magia nejestvuje a od nej sa odvinu vsetky ostatne nejestvujuce farby :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
DarkSoul
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 91
Dátum registrácie: Po Máj 02, 2005 9:44
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DarkSoul »

Cize sme dospeli k zaveru ze magia nieje cierna ani biela, magia proste je.

Predstavte si loptu je na pol cierna a na pol biela, ked sa na nu pozerate s predu je na lavej stane biela a na pravej cierna, ale ak sa na nu pozriete zo zadu je to prene naopak. Co som tym chcel povetat, asi tolko ze to zavisi od uhla pohladu. Cize ak niekto kona "dobro" a pozera sa z predu tak sa to tomu v zadu javi ako ze robi "zlo". A preto sa mozte donekonecna hadat o tom ci je cierna ciernou a biela bielou a budete stale tak velmi obmedzeny sami sebov. Podstatu by ste pochopili ak by ste boli v strede ak by ste zmiesali tu "ciernu" a "bielu" alebo "dobro" a "zlo" a ostali by ste "neutralny".

Ku kliatbam sa nemienim vyjadrovat, myslim ze ste kazdy pochopil ze sa tomu treba vyhybat.
Používateľov profilový obrázok
Argandel
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut Sep 19, 2006 15:08

Re: magia negra -

Príspevok od používateľa Argandel »

Je to magia nigra nie negra
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 74
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re: magia negra - čo si myslite o nej?

Príspevok od používateľa vlčok »

Lili napísal:
Wotan napísal:este sa spytam, ze ako to funguje, kedze by vznikal depozit energie vo vesmire, potom by to cele krachlo, ake mate dokazy o tom ze sa nieco musi trikrat vracat? kto ma s tym prakticke skusenosti a moze to dosvedcit, tak nech prosim napise...
mozno je to ako bumerang ktory cloveku vleti rovno do slabin, ale je to stale bumerang, ktory leti rovnakou rychlostou a treskne do nas spatnym uderom... (s bumerangom je to priklad, samozrejme ze nemoze letiet rovnakou rychlostou)

nikto nema toto velmi prepracovane, avsak vsetci sa obrania ze konat nieco skodlive ostatnym je ake nespravne, no obmedznenie slobody je nespravne, skodit je hlupe, ale selma ktora zozerie svoju korist predsa nebude trpiet, mozno akurat traviacimi tazkostami :grin:
ale selma kona pudovo a hlupak sa pomstuje...

teda som chcel povedat, ze ak sa nieco vrati, tak to bude rovnake mnozstvo energie, mozno ked budem oslabeni, tak mi to bude pripadat ako velky trest, ale aj tak je dost zvlastne, preco by sa energia mala stupnovat...
skuste mi to prosim objasnit...
Musím ťa prebrať z tvojich ilúzií-zákon trojnosti neznamená,že sa ti vráti tirktát-to znamená,že nemôžeš ani dúfať v to,že ked niečo dobre urobíš ,,na opravu´´ tak sa ti to nevráti. Je zopar spôsobov ako to obísť(o ktorých tu radšej nenapíšem) ale vždy sa ti to vráti či to obídeš alebo nie aj tak sa ti to vráti. A o tom,že zákon trojnosti funguje sa kľudne ujisti,ja sm prvý a posledný raz zoslala(hoci len malú)kliatbu a celý týždeň som sa z toho nemohla spamätať. Takže najlepšia je liečba šokom-držím palce
Neviem čo za kliatbu si robila ja osobne som už aj na svoju obranu vyslal človekovy negatívnu energiu alebo pri duely s kamošom a nič sa mi nestalo žiadna smola žiadne nočné mory a jasne že som mal štít ak ty wotan si nemala štít tak vždy keď robíš energetický úkod a nie si až tak trénovaná tak je to ako striekacia pištol ktora vystrekne na ciel ale s časti strekne aj na teba voda a niekoho vedla teba keď liečiš tak si nič nevšimneš lebo to lieči aj teba lenže keď robíš kliatbu :) A áno ja som zase jeden s tých čo neverí na zákon trojnosti lebo to je len strach z nevedomosti.
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
Napísať odpoveď