je mozne ze ked sa

Zaujímavé nápady a činnosti na vyskúšanie

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Lysnyt
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 71
Dátum registrácie: Ne Júl 30, 2006 23:00
Bydlisko: Bratislavcan ako repa

Re: je mozne ze ked sa

Príspevok od používateľa Lysnyt »

Ano som presvedceny o tom, ze len zo zaciatku robis podla vzorcov a potom sa to pomaly odburava a naucis sa to aj pri stoji v autobuse :D -sranda-
...Nech sa za mna radsej podpisu skutky..
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

aaaaaaaaaaaaaa jasne ze LD je vedomi sen ale odohrava sa v astrale tak ako vsetky sny ,rozdiel je v tom ze sny su dotvarane podvedomim ale dimenzia je ta ista...rozumies? ASTRAL JE DIMENZIA tak ako fyzicky svet tak je paralerne aj astralny
Používateľov profilový obrázok
Lysnyt
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 71
Dátum registrácie: Ne Júl 30, 2006 23:00
Bydlisko: Bratislavcan ako repa

Re: je mozne ze ked sa

Príspevok od používateľa Lysnyt »

Neviem, nemam to zkatalogizovane v hlave, citim rozne skupiny bytia, podla toho aky "filter" pouzijem ...
...Nech sa za mna radsej podpisu skutky..
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 652
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: je mozne ze ked sa

Príspevok od používateľa RedHawk »

WhiteWolfSix napísal:
bonkwodny napísal:a ako teda absolutne uvolnis telo?chcel by som podotknut,ze som nemyslel spanok ako taky,ale nieco ako vedome zaspavanie,teda s tym,ze zaspi len telo,jednoducho povedane,vypne sa
Na to, aby som sa dostal mimo telo sa nepotrebujem absolútne uvolniť. To som možno potreboval spočiatku, no teraz mi na uvolnenie stačí krátka chvíľa a môžem astrálne cestovať. Metóda, ktorú používam je tá, ktorú vyvinul Robert Monroe, ale o tom som tu písal už dosť veľa. :grin:
Presne tak to pracuje aj uy mna, kedysi som potreboval 10-15 minut na pripravu, dnes AC do 2-3 minut. Ako sa vyvijame v suvyslosti s tymto tak sa skracuje aj doba nutna na cesty.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: je mozne ze ked sa

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

RedHawk napísal:Ako sa vyvijame v suvyslosti s tymto tak sa skracuje aj doba nutna na cesty.
Áno, s AC je to ako keď sa učíme chodiť. Spočiatku nám robí problém postaviť sa na nohy a udržať rovnováhu. Po niekoľkých mesiacoch "cviku" sa naučíme chodiť tak, že pri vstávaní a kráčaní nemusíme vôbec nad tým premýšlať, jednoducho vstaneme a ideme.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Dante Šanti
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St Jan 11, 2012 19:34

Re: je mozne ze ked sa

Príspevok od používateľa Dante Šanti »

Ahojte,

majú talizmany a amulety vplyv nato aby sa mi počas AC, keď som mimo telo, nedostal niekto iný do tela? Viem, že je to extrémny prípad, ale pravdepodobnosť existuje.
Napísať odpoveď