LD ? WTF ?

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Dinobeast
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St Jan 10, 2007 17:49

LD ? WTF ?

Príspevok od používateľa Dinobeast »

Tak to jsem jeste nezral co se mi dnes v noci udalo.
Mel jsem normalni nevedomej sen, trochu divnej, ale to nebylo o tom. SEl jsem skrz nejakej temnej pruchod v noci a rikam si, je tohle sen ? Chvili mi trvalo nez jsem si rekl ze to sen je. Nejak jsem to vzal s klidem, nic jsem necitil, zadna energie, emoce. Hnedka jsem sel do jednoho tmavyho rohu, kdyz me napadlo, ze bych tam asi moc chodit nemel (nekde jsem to cetl - zacatecnici by nemeli chodit na temny mista). Vse se propadlo do tmy. Zacal jsem si trit ruce a potom zarval Luciditu zvysit ted ! Slysel jsem brachy, jak se otocil na posteli tim hlukem. Najednou blik a jsem zpet ve sne, nekde jinde. Nevim na kolik jsem to ridil, bezel jsem pres skladiste, zkousel rict Zmenit hlas ! Trochu se mi zmenil. Potom jsem skakal na nejake skakaci blbosti a rekl jsem Zvuky z Half Life ! (nevim proc tohle). Nic se nedelo. Najednou jsem se probudil hlukem. Mati vytahovala rolety, svitilo na me slunecni svetlo, prochazelo taky mezerama mezi tema roletama. Proste klasicky slunecny rano. Zkousel jsem se jeste vratit do snu, ale neslo to. Nastval jsem se. Rikam mati Dop*dele proc tady delas bordel ? Chtel jsem ji rict ze mi zkazila LD. Najednou jsem se probudil, 1:30 rano, vsude tma. To uz bylo doopravdy.
Trochu mi pripada divny to, ze mam pocit ze jsem to moc neumel ovladat, pritom jsem delal veci ktery by se daly prisoudit plne kontrole (treni rukou, vykriknuti prani). Sen byl neumerne dlouhej, na to, ze to byl prvni v noci, to je neobvykly u me. Navic dalsi sny co jsem mel tu noc byly kratsi, coz mi nesedne moc. Mozna to bylo tim ze jsem dve hodiny spal odpoledne. Podle me to byl sen ve sne a k tomu falesny probuzeni. Nevim jestli to muzu povazovat za plnohodnotny LD. Vlastne vsechny co jsem doted mel (3), byly takovy ovladany jen z casti. Nevi nekdo co si o tom myslet ?
"Já ten kompl jednou rozbiju."
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: LD ? WTF ?

Príspevok od používateľa dr.Katz »

byl to klasický LD. I ve snu se musíš naučit ovládat své okolí. Zkus třeba lítání. Uvidíš, že na poprvé se ti to taky možná nepodaří. Je to jako v životě.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
Dinobeast
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St Jan 10, 2007 17:49

Príspevok od používateľa Dinobeast »

Litani bych chtel zkusit vzdycky, ale nikdy si nevzpomenu co jsem to chtel a napadaji me samy blbosti...
Cetl jsem ze je potreba si to proste namemorovat, ale nejak jsem to jeste nezkusil...taky moc moznosti na zkouseni nebylo, zatim ctyri...
Ale budu zkouset dal.
"Já ten kompl jednou rozbiju."
Používateľov profilový obrázok
Delord
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 20:57
Bydlisko: Humenne
Kontaktovať používateľa:

Re: LD ? WTF ?

Príspevok od používateľa Delord »

hlavne sa nevzdavaj!!!!
Astral forever....astral has you
Používateľov profilový obrázok
Dinobeast
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St Jan 10, 2007 17:49

Príspevok od používateľa Dinobeast »

Nikdo se nevzdava, jen bych uz u sebe ocenil, kdyby me pri LD napadla aspon nejaka zajimavejsi vec, nez nejaky blbosti.
"Já ten kompl jednou rozbiju."
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: LD ? WTF ?

Príspevok od používateľa dr.Katz »

ono je to kolikrát dost těžké si vzpomenout co jsem chtěl v LD vlastně zkusit. Znám to moc dobře...
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

moj ciel pri dalsom LD je dostat sa na lucid crossroads(uz som tam raz bol ale len na par sekund :( )
Používateľov profilový obrázok
Delord
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 20:57
Bydlisko: Humenne
Kontaktovať používateľa:

Re: LD ? WTF ?

Príspevok od používateľa Delord »

no chce to vela krat skusat ....
Astral forever....astral has you
Používateľov profilový obrázok
Dinobeast
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St Jan 10, 2007 17:49

Re: LD ? WTF ?

Príspevok od používateľa Dinobeast »

Vypada na vysokej cil...
Pokud si na to vzpomenu tak si ve snu zkusim vystavit obrovsky nocni mesto bez zivota, opusteny. To je muj nejvyssi cil ted. Ale vzpomenout si...
"Já ten kompl jednou rozbiju."
Používateľov profilový obrázok
Delord
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 20:57
Bydlisko: Humenne
Kontaktovať používateľa:

Re: LD ? WTF ?

Príspevok od používateľa Delord »

no ved to najhorsie je si spomeut....:(
Astral forever....astral has you
Používateľov profilový obrázok
Dinobeast
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St Jan 10, 2007 17:49

Re: LD ? WTF ?

Príspevok od používateľa Dinobeast »

Tak jo, dneska se mi zadarilo dalsi LD a vzpomnel jsem si na litani. Nebyl to vubec problem...letel jsem kolmo vzhuru az na uroven strechy naseho domu. Kamos ze zakladky se na me dival a krenil se na me. Potom jsem se probudil. Zajimavej pocit.

Divny, predtim jsem zkusil se podivat na ruku, jestli treba neroztaje jako jsem nekde cetl, ale nic. Misto toho me nejaka sila tahla doleva, tak jsem se musel zaprit zdi aby to prestalo...
"Já ten kompl jednou rozbiju."
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

ja ked som naposledy lietal tak som siel az do vesmiru a tam bola nejaka vesmirna stanica :P
Napísať odpoveď