atrálne cestovať

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

atr

Príspevok od používateľa Eddy »

na jednej stránke som videl ze bolo písane o astrálnom cestovaní.chcel som to vyskúšať.prví krát som sa snažil iba uvolnit čo najviac a uvolnil som sa až tak že moje telo začalo velmi slabo vybrovat.na druhý krát som už k uvolneniu pridal aj to že som si predstavoval ako idem po rebríku a na tretí den som už začul aj bzučaví zvuk ktorý sa postupne zosilnoval a čím bol silnejší tak tím sa moj hrudník začal viac a viac triast.zľakol som sa toho a hned som to prerušil.bol to podla vás navodený stav pri ktorom by som opustil svoje telo?čo ma čaká ked vistúpim z tela?bojím sa toho lebo niekto mi raz povedal že ked vídem zo svojho tela tak sa mi nemusí podariť vrátit sa do svojho tela naspeť.Ako dlho vám trvalo kým ste sa naučili vychádzat zo svojho tela?
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

si na dobrej ceste, uz len prekonat ten strach a podari sa ti to :wink:
naozaj sa nemas coho bat, hoci sam viem, ze to sa lahko hovori, ale ked pride na lamanie chleba...tiez ked som zacinal, tak som sa bal, a myslim si ze to tak bolo u kazdeho...strach z neznama je prirozdeny 8)

drzim palce :ok:
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

Príspevok od používateľa Eddy »

1 možem vydiet v ac nejakých ludí?napríklad keby som isiel do susednej izby či bi som mohol vidiet svojho brata?
2 ak by sa mi podarilo ac tak ako by som sa mal dostat naspäť?stačí na to len pomisliet že chcem biť zase vo svojom tele?
3 dá sa v ac aj jesť a piť?vykonávať potrebu?
4 ako dlho trvá ac?
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Príspevok od používateľa nou »

1.ano
2.ano
3.no kedze nemas fyzicke telo tak nie. ale kedze je od AC velmi blizko k LD tak v sne ano
4.sekundy az dni. v AC je cas velmi relativny ale tu neubehne viac ako par minut.
Prídem si po teba.
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

Príspevok od používateľa Eddy »

1 a dalo by sa aj s ni i rozprábať?
2 bolo tu už spomínané že ak sa pretrhne astrálna šnúra tak by sme sa čo najrýchlejšie mali vrátiť do svojho tela.Aj vtedy keď by sa šnúra odtrhla tak stačí na to len len pomislieť že chceme naspeť do tela a budeme tam?
Quicky
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 35
Dátum registrácie: So Jan 27, 2007 22:55
Bydlisko: Trencin

Príspevok od používateľa Quicky »

Preco vzdy myslis len na to najhorsie? Imho ak nebudes mysliet na zle veci, tak zle entity k sebe neprivolas. Ale tak nebudem radsej hovorit, lebo s AC nemam moc skusenosti :( .
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Príspevok od používateľa nou »

Eddy napísal:1 a dalo by sa aj s ni i rozprábať?
2 bolo tu už spomínané že ak sa pretrhne astrálna šnúra tak by sme sa čo najrýchlejšie mali vrátiť do svojho tela.Aj vtedy keď by sa šnúra odtrhla tak stačí na to len len pomislieť že chceme naspeť do tela a budeme tam?
nie. pretoze nemas fyzicke telo a teda usta ktorimi by si hovoril. tam sa dorozumievas telepaticky. (no jo ked si to tak zoberiem AC je dost obmedzujuce :grin: )
no to riziko tu je asi take ze ta zrazi lietadlo.
Prídem si po teba.
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

Príspevok od používateľa Eddy »

ale ak by sa to predsa len stalo ako by som sa mal vrátiť?
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: atr

Príspevok od používateľa sorer »

By ta skor malo spociatku zaujimat ako sa v astrali udrzat. Problem vratit sa nie je. Staci pomysliet na svoje telo a ocitnes sa v nom alebo blizko neho. Mnoho astralnych cestovatelov nevidi astralnu snuru a nemusis ani o nej vediet. Neboj sa, vratit sa do tela nie je vobec tazke, ale problem je sa skor udrzat od neho. ;)
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 65
Dátum registrácie: So Jan 19, 2008 21:35

Príspevok od používateľa Eddy »

Dnes keď som sa pokúšal o ac tak sa mi stala taká príhoda že keď už som bol riadne uvolnení a snažil som sa dostať von z tela hojdačkovou technikou tak som počul bzučanie.Bzučanie sa u mna vyskituje vždy keď sa snažím o ac ale toto bzučanie trvalo asi len 2 sekundy a vtedy to náhle prestalo a do boku ma pichla ako keby včela.zaštípalo to a zatíl som v boku ako keby žihadlo a cítil som ho.v tom mi zazvonil telefón a ja som sa posadil a vtedy som si uvedomil že už nijakú bolesť s uštipnutia necítim.vobec to nechápem.mohol by to niekto vysvetlit?
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: atr

Príspevok od používateľa RedHawk »

v prvom rade pri ac vypnut telefon, zvoncek na dverach a optimalne dohodnut sa nech ta nik nevyrusuje
Napísať odpoveď