Daniel Love "Are you Dreaming?" e-kniha za podporu projektu

knihy o astrálnom cestovaní, lucidných snoch, čakrách, mágii

Moderátor: Moderátori

bonhomme
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Po Mar 12, 2012 5:15

Daniel Love "Are you Dreaming?" e-kniha za podporu projektu

Príspevok od používateľa bonhomme »

Poznáte knihu "Are you Dreaming?"

Autor Daniel Love ju teraz ponúka vo forme e-knihy tým, ktorí do 19.júna 2016 podporia akoukoľvek sumou jeho Kickstarter projekt "The Lucid Dreamer's Guide to the Cosmos" a dajú naň link v hociktorom sociálnom médiu (Twitter, Facebook, Blog, webstránka...)

Po úspešnom ukončení kampane sa Daniel Love chystá napísať sériu kníh o lucidnom snívaní a organizovať rôzne stretnutia, výskum a iné projekty súvisiace s lucidným snívaním.

Ak sa pozriete na jeho Kickstarter http://kck.st/1NSjUJN uvidíte že za podporu ponúka rôzne dary, ako prvá kniha zo série "The Lucid Dreamer's Guide to the Cosmos" s podpisom a venovaním, e-kópia, audio nahrávka techniky tranzu na dosiahnutie lucidného sna, osobnú konzultáciu cez skype a iné.

Ak sa ho osobne chcete spýtať niečo o lucidnom snívaní, môžete tak urobiť tu: http://www.dreamviews.com/general-lucid ... aming.html Tiež tam nájdete viac o jeho projekte http://www.dreamviews.com/general-lucid ... amers.html

Pre tých čo nehovoria po anglicky, kľudne napíšte po slovensky či česky, rada preložím orázku aj odpoveď.

Pekné sny!


English:
Do you know the book "Are you Dreaming?"

Author Daniel Love is now offering e-copy of this book for all those that support his Kickstarter project "The Lucid Dreamer's Guide to the Cosmos" and link it on any social media (Twitter, Facebook, Blog, webpage...) before June 19th 2016.

After the successful end of the campaign, Daniel Love will write a series of lucid dreaming themed books and organize meetings, research and other lucid dreaming projects.

If you take a look at his Kickstarter http://kck.st/1NSjUJN , you will see that for supporting his project he is offering various prizes, such as first book of the series "The Lucid Dreamer's Guide to the Cosmos" with signature and personal note, e-copy, audio recording of trance induction technique, personal consultation via Skype...

If you would like to ask him any lucid dreaming question, you can do so here: http://www.dreamviews.com/general-lucid ... aming.html There you will also find more about this project http://www.dreamviews.com/general-lucid ... amers.html

For those that don't speak English, I will be happy to translate both question and the answer.

Happy dreams!
bonhomme
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Po Mar 12, 2012 5:15

Re: Daniel Love "Are you Dreaming?" e-kniha za podporu proje

Príspevok od používateľa bonhomme »

Do 19.6. zostáva len 5 dní. Nezmeškajte prílžitosť získať e-knihu o lucidnom snívaní "Are you dreaming" od autora Daniel Love. Akákoľvek malá finančná čiastka a spomenutie kampane v sociálnych médiách vám zabezpečí kópiu tejto skvelej knihy.

Samozrejme za väčšiu podporu sú aj iné odmeny, ako kniha s venovaním a podpisom autora. Nová odmena je "personalizovaný dar". Zadajte si čo len chcete - 2 knihy, skypnutie s autorom, prvopis knihy, autorov denník snov... čo vás len napadne.

Pridajte sa a staňte sa časťou histórie rozvoja lucidného snívania.

Pekné sny.
jetsiu
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Po Aug 22, 2011 20:35

Re: Daniel Love "Are you Dreaming?" e-kniha za podporu proje

Príspevok od používateľa jetsiu »

Ahoj.

Myslím si, že o projekty tohoto druhu v jazyce jiném než rodném není velký zájem. V angličtině najdeš podobných knih, materiálů a článků na oblast LD hodně, konkurence je veliká. V češtině je to podstatně slabší. Nespraví to ani kdyby šlo kvalitou o zcela jedinečné dílo. Protože LD zapadá do poměrně úzce specifické oblasti zájmů, není ani velký zájem o překlad. A když už dojde na překlad, tak většinou nějaký komunitní nebo přes místního nadšence a to ještě s podstatným zpožděním od vydání originálu. Domnívám, že čeština v této oblasti je pro většinu důležitá a určitě to není zcela lhostejné ani těm, co anglicky vládnou vcelku dobře.
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Daniel Love "Are you Dreaming?" e-kniha za podporu proje

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Četl to někdo? Je tam něco, co už nenapsalo tisíc jiných autorů předtím? Vždyť je to pořád totéž dookola. Nikdo nepřijde s ničím zásadním, nebo novým. Už jsem takových knih v českém i anglickém jazyce přečetl skutečně hodně a přitom kdybych zůstal u LaBergeho Lucidního snění, o nic bych nepřišel. Tady už se toho asi nedá moc vymyslet.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
guide
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 51
Dátum registrácie: Ut Okt 21, 2014 13:38

Re: Daniel Love "Are you Dreaming?" e-kniha za podporu proje

Príspevok od používateľa guide »

Podstatne je SNIVAT, nie vymyslat, citat a hladat nove info v knihach. To co ta ma dostat ku zdroju uz napisane bolo, teraz je uz len na kazdom z nas ako to dokazeme uchopit a vyuzit v nas prospech.
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: Daniel Love "Are you Dreaming?" e-kniha za podporu proje

Príspevok od používateľa Pali »

Súhlasím s tebou dr.Katz a guide že intelektuálne sa z daných kníh dá čerpať len obmedzene a ak niekto čítal pár kníh na túto tému, asi si všimne veľa opakovaného.

No na druhej strane netreba podceňovať žiaden zdroj - napokon všetko čo vnímame je súčasne aj produktom nás samotných.
Či je to kniha alebo sen, interpretujeme dianie cez svoje asociácie a filtre - tak všetko zafarbujeme našou jedinečnosťou.

Páči sa mi hláška: "Ak je žiak pripravený, učiteľ sa nájde."

Takto môže niekto čítať jednu knihu aj 100x, a keďže bude žiak/čitateľ stále iný, bude vedieť (ak bude tomu otvorený) nájsť stále nové a nové lekcie. Byť otvorený je jediný predpoklad k tomu aby sme našli učiteľa ... nech je v akejkoľvek forme.

Mne pomáha čítanie kníh na túto tématiku v skorých ranných hodinách, aby som ustálil myseľ a fokusoval sa na nasledujúce experimenty. Obvykle čítam až kým mi príde inšpirácia a pocítim vnútorne že som pripravený vyraziť na ďalšie dobrodružstvá ;).
Napísať odpoveď