Budúcnosť - dá sa zmeniť?

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

proste ked vies ze sa ti nieco ma stat(co nevies) tak to podla mna mozes ovplyvnit ale s tym co sa uz stalo nic nenarobis... ale ajtak ovplyvnovanie minulosti/buducnosti, vestenie, cestovanie v case je prilis zlozite tak uz radsej budem ticho :oops:
Používateľov profilový obrázok
M2-player
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 9:55

Príspevok od používateľa M2-player »

Keď ti veštec niečo veští, tak tam je započítane aj tá jeho odpoveď. Je to ako keby si staval domček z karát. Na začiatku nie je nič - to je prítomnosť. Vrchol je to čo ti vyveští, no ale aby to tam mohlo stať, musia byť nejaké karty podtým. A hneď prvá karta, ktorú si položil može byť odpoveď toho veštca na otázku tvojej budúcnosti.

To je hroznééé prirovnanie. Asi to nikto nepochopí... :oops:
--=Všetko sa dá, stačí vedieť ako=--
--=www.meditacia.sk=--
Používateľov profilový obrázok
Melvar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Pi Sep 02, 2005 19:12
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa Melvar »

mNemoN napísal: ... Vzdy ked mam dejavu tak viem co sa stane tak par sekundiciek dopredu ale nikdy neviem zareagovat :((( vzdy to je tak ako to vidim. Preto som si isty ze moja buducnost je dana a ja si ju len mozem spestrit ked ju budem trochu natahovat :DD. Casto sa snazim spravat iracionalne :)) Zivot je potom viac FUN ^^

No neviem ako ty, ale niekedy ked mam Deja vu tak stihnem zareagovat.

Raz som sa bavil so spoluziakom o niecom a vtedy mi doslo ze to co som uz zacal hovorit som uz raz povedal prave jemu (tuto situaciu akoby som uz zazil - deja vu), aj to co on odpovedal sa zhodovalo a ze ak poviem dalsiu vetu, na ktoru som uz myslel, tak by som sa s nim pohadal....

v tej chvili som len dodal, "no jo no" a isiel som do ucebne kde mala byt dalsia hodina.... ziadna hadka sa teda nekonala.

Uz sa mi to parkrat stalo, ale ajtak si myslim ze buducnost a minulost su pevne dane :P aj ked nechapem naco je to dobre, aale dajme tomu ze to tak je.... :D
Nekonecno nezacina tam, kde koniec neskoncil.
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Bud

Príspevok od používateľa SagitaX »

ja som ako maly mal asi 15 sekundove dejavu, uvedomil som si ze som to raz zazil a zacal som hovorit to co moj spoluziak len ja som to hovoril o dake 2 sekundy skor nez on, stal som opodial cize nepocul ale videli ma zo dvaja traja spoluziaci a na ich vyraz v tvari sa nezabuda :) inak som si vybudoval nejaky zvyk na dejavu, vzdy ked nejake mam co je dost casto tak robim uplne inu vec nez vidim ze sa stala... proste sa to pokusam zmenit...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
M2-player
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 9:55

Re: Bud

Príspevok od používateľa M2-player »

Elendil napísal:Ja si myslim, ze je zbytocne uvazovat na temu moznej zmeny buducnosti, lebo pokial clovek netusi co sa ma stat, tak ako sa moze pokusit zmenit buducnost?
Ja rád uvažujem nad takýmito témami. Zbytočné je uvažovať nad tým, čo si napísal

Kód: Vybrať všetko

pokial clovek netusi co sa ma stat, tak ako sa moze pokusit zmenit buducnost?
--=Všetko sa dá, stačí vedieť ako=--
--=www.meditacia.sk=--
Používateľov profilový obrázok
M2-player
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 9:55

Príspevok od používateľa M2-player »

Melvar napísal:Raz som sa bavil so spoluziakom o niecom a vtedy mi doslo ze to co som uz zacal hovorit som uz raz povedal prave jemu (tuto situaciu akoby som uz zazil - deja vu), aj to co on odpovedal sa zhodovalo a ze ak poviem dalsiu vetu, na ktoru som uz myslel, tak by som sa s nim pohadal....

v tej chvili som len dodal, "no jo no" a isiel som do ucebne kde mala byt dalsia hodina.... ziadna hadka sa teda nekonala.

Uz sa mi to parkrat stalo, ale ajtak si myslim ze buducnost a minulost su pevne dane :P aj ked nechapem naco je to dobre, aale dajme tomu ze to tak je.... :D
Trochu si tam protirečíš. Rozhovor s tvojím kamarátom a tvoja odpoveď nemuselo byť deja vu, ale mohli ti pomôcť anjelské sféry, čo máš povedať, aby si sa s ním nepohádal - oni často vedia čo máme robiť, aby sme mali úspech alebo "šťastie".
--=Všetko sa dá, stačí vedieť ako=--
--=www.meditacia.sk=--
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

:grin: :grin: :grin: celkom pekna debata mno necital som ju celu aj koly tomu ze to niak nema hlbsi vyznam.ale tak skusim.co sa tyka cestovania casom tak co je to za debilina ze iba do minulosti.predsa je mozne cestovat do minulosti aj buducnosti astralne tak o com sa rozpravate.a co sa tyka zmeny buducnosti tak podla mna je vsetko dane a aj ked si myslime ze okolnosti ju menie tie len zapricinuju to aby bola taka aka ma byt. :-) nema moc cas ale este pridem
knox
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Po Apr 02, 2007 23:18
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Mu

Príspevok od používateľa knox »

M2-player napísal:Dvaja vedci (jeden Čech a druhy Francúz) potvrdili, že podľa kvantovej teórie nie je možné zmeniť minulosť - každá častica má svoju dráhu po ktorej sa pohybuje.
Eh? Kazda castica ma svoju drahu po ktorej sa pohybuje? To by potom podla mojho sedliackeho rozumu znamenalo ze mozme dokonale poznat/predopovedat buducnost, nie? Hod pls blizsie info o tom ak mas...
Quicky
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 35
Dátum registrácie: So Jan 27, 2007 22:55
Bydlisko: Trencin

Príspevok od používateľa Quicky »

Ak poznas smer, rychlost a polohu vsetkych castic vo vesmire tak by si mohol predpovedat buducnost...ale myslim ze na taku technologiu si mozme par 1000 rokov pockat (co myslim ze nebude vobec lebo skor vymrieme)
knox
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Po Apr 02, 2007 23:18
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa knox »

No ja si myslim ze cakat na nic nemusime lebo vedci objavili take nieco ze CHAOS, nie nahodou?
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Príspevok od používateľa nou »

toho sa na 99.999% nikdy nedockame.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Heisenberg ... 4%8Ditosti

tento princip nam neumoznuje poznat stav vesmiru. inak stvorenie sveta podla kvantovej fyziky:

bol raz Boh a ten si prezeral nicotu a obdivoval jej prazdnotu. zrazu sa mu ale zazdalo ze tam nieco je tak sa lepsie prizrie a kedze pozorovanie meni objekt pozorovania vznikol vesmir.
Prídem si po teba.
Používateľov profilový obrázok
M2-player
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 9:55

Príspevok od používateľa M2-player »

Viliond napísal::grin: :grin: :grin: celkom pekna debata mno necital som ju celu aj koly tomu ze to niak nema hlbsi vyznam.ale tak skusim.co sa tyka cestovania casom tak co je to za debilina ze iba do minulosti.predsa je mozne cestovat do minulosti aj buducnosti astralne tak o com sa rozpravate.a co sa tyka zmeny buducnosti tak podla mna je vsetko dane a aj ked si myslime ze okolnosti ju menie tie len zapricinuju to aby bola taka aka ma byt. :-) nema moc cas ale este pridem
Presne tak :ok:
nou napísal:toho sa na 99.999% nikdy nedockame.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Heisenberg ... 4%8Ditosti

tento princip nam neumoznuje poznat stav vesmiru. inak stvorenie sveta podla kvantovej fyziky:

bol raz Boh a ten si prezeral nicotu a obdivoval jej prazdnotu. zrazu sa mu ale zazdalo ze tam nieco je tak sa lepsie prizrie a kedze pozorovanie meni objekt pozorovania vznikol vesmir.
:ok: pekný príspevok.
--=Všetko sa dá, stačí vedieť ako=--
--=www.meditacia.sk=--
Používateľov profilový obrázok
frixion
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Po Jan 04, 2010 18:06
Kontaktovať používateľa:

Re: Budúcnosť - dá sa zmeniť?

Príspevok od používateľa frixion »

Zajímalo by mě, zdali slečna LYIA umřela? Nevíte někdo něco?
Kdo se směje, místo aby zuřil, je vždycky silnější. - České přísloví
Napísať odpoveď