The Secret

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: The Secret

Príspevok od používateľa dr.Katz »

taky mi to dost připomíná "Moc podvědomí" od J. Murphy. Ono je to všechno na stejném principu a všechno to po prvotním nadšení nakonec opadne a vrátí do starých kolejí :-)
Používateľov profilový obrázok
matus-x1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 22:11
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa matus-x1 »

Ten film ma duchovne naštartoval. :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: The Secret

Príspevok od používateľa sorer »

Zaujimavy film. Ked sa niekomu nieco vdaka tajomstvu podari tak to tu napiste, nech si potvrdime ze je to pravda. Ja si tiez stanovim nejake ciele, nech mam to po com tuzim :)
BTW uz som to par krat v zivote praktikoval, a samozrejme ze som dostal to po com som tuzil. Len som nevedel ze sa to da az tak drasticky uplatnovat.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
matus-x1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 22:11
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa matus-x1 »

No ja som o sile myšlienky založil blog. Ľudia mi píšu svoje príbehy a s niektorými čo ,,silu myšlienok" využívajú sa aj stretávam.

Teraz sa o blog nestarám a je tam málo textu o myšlienkach. Po maturite mienim spraviť nový web aj s fórom zo zameraním hlavne na tento smer.

Dám sem 3 výňatky priamo z komentárov.

Mladý muž, pozrel som si tvoj web, ty to daleko dotiahneš.A sila myšlienky je velka , ked som bol malý chcel som byt rušňovodičom, stal som sa ním, ked som boxoval chcel som byť majster československa, stal som sa ním, ked som bol tým rušňovodičom videl som biele goliere, chcel som nimi byť, som biely golier, pred 10 rokmi som chcel zarábať 400 tisíc ročne, zarábal som, potom som chcel zarábať 1 milión - zarábam jeden milion ročne, chcel som mať vlastnú chatu - mám ju. Vždy som chcel mať auto mercedes benz. môžeš hádať aké mám auto - áno mam mercedes.Sila myšlienky je veľká, ked sa ma niekto opýta ako sa mám ja vždy odpoviem na 1* a to aj vtedy, ked som bol priputaný na lôžku so zlomenými dvomi stavcami, ale za 6 tyzdnov som bol zdraví ako repa a mne predpovedali minimálne pol roka marodky.Milujem carnegiho, Hill. Marphyho. Kyosakyho a mnoho iných autorov o pozitívnom myslení.Ja som si mercedes kupil v 43 , ty si ho kupis ked budes mat promocie, ved sa treba tešiť z maličkostí.:-)))Prajem pekný deň

Ahoj,
myslim, ze si urobil dobre ze si to sem napisal,lebo urcite vela ludom, ktory chcu so sebou nieco robit a pochopili podstatu, pomozes.Poznam sama ,ze myslienka ma velku silu a som rada ze som to tu nasla a znova si pripomenula ako treba mysliet.
A ti ludia, ktori budu posmesne reagovat, nech si pustaju svoje emocie a myslienky smerom akym chcu, bude to ich volba…..
A mne si dnes tiez pomohol…..dakujem….

Ahoj mladý muž,moc pěkně a má to hloubku.Myslím,že máme hodně společného,síla myšlenky je opravdu silná a jak zaseješ,tak sklidíš.
Rodina ti dala do vínku hodně a tys to krásně vyjádřil,co pro tebe znamená.Mám z tebe velkou radost.Papá Jarka (toto je moje teta :mrgreen: )
Myslíte si, že to zvládnete alebo myslíte si, že to nezvládnete, v oboch prípadoch máte pravdu.

Henry Ford
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

mno ak mam pravdu povedat, som celkom prekvapeny vasimi reakciami. Mne sa tomu teda nechce verit. Sice som si ten film pozrel iba asi do polky, lebo to bolo uz stale o tom istom, skor sa radim k tej skeptickejsej skupine...
Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Re: The Secret

Príspevok od používateľa Termikxs »

Hmm jak to tu ctu navic s ohledem na muj sen kteryy uz je sice davno ale byl, to taky vyzkousim a kouknu na to ...
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

Film som este nevidel, ale podla mna to funguje na principe, ze ked nieco velmi chcete, tak sa to nakoniec mozno aj splni, ale nebude to zazrakom - bude to preto, lebo sa budete zo vsetkych sil snazit aby ste to dosiahli. Cize napr. ked si niekto povie, ze velmi chce byt milionar, tak sa nim urcite nestane, ked bude sediet doma, ale bude musiet ist napr. zalozit uspesnu firmu a tak je to aj v ostatnych pripadoch. 8)
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: The Secret

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Tyhle metody jsou dobré k tomu, že ti dají počáteční impuls, ty uvěříš tomu, že nic není nemožné a že můžeš dokázat cokoliv chceš. Věřím tomu, že kus pravdy na tom bude, ale chce to obrovskou vůli a trpělivost.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
Sheydee
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 95
Dátum registrácie: St Jan 04, 2006 13:50
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sheydee »

Vsetko je to pravda ci to zoberiete alebo nie ... vsetko to je o mysleni o podvedomy atd...psychologovia stymto pracuju...ja som prestal na zklade tohoto po 7 rokoch fajcit z dna na den... nerozmyslal som vobec otom ze nechcem fajcit a ani nioc s cigaretamy ale sa maximalne zameriaval na veci a udalosti a vsetko co chcem a cigarety mi absolutne nechybaju...co mas na mysli co prijmes za svoje sa stane...vsetko je pricina- dosledok...a da sa to vyuzit aj LD resp. OBE ked sa nato sustredis celym telom pocitujes ze to budes mat budes otom vnutorne presvedceny ..dockas sa!!! :ok:
Čo vieme o smrti, keď vieme tak málo o živote.
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa sorer »

Zenny napísal:Film som este nevidel, ale podla mna to funguje na principe, ze ked nieco velmi chcete, tak sa to nakoniec mozno aj splni, ale nebude to zazrakom - bude to preto, lebo sa budete zo vsetkych sil snazit aby ste to dosiahli. Cize napr. ked si niekto povie, ze velmi chce byt milionar, tak sa nim urcite nestane, ked bude sediet doma, ale bude musiet ist napr. zalozit uspesnu firmu a tak je to aj v ostatnych pripadoch. 8)
Ano, to bolo presne v tom filme spomenute. Zivot ti ponukne sancu, vnukne ti napad, na tebe je uz len tu ponuku prijat a chytit sa sanci.
Ak ostanes necinne sediet tak sa vzdas svojej sance.
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: The Secret

Príspevok od používateľa georg »

hmm, na ten film som narazil asi pred 4 mesiacmi, pozrel som si ho, najskor som veril, ale po chvili som sa na to vykaslal. Ako tak citam vase reakcie, ze to funguje, asi sa na to dam...

Tiez som sa vykaslal na LD, lebo mi to neslo... je tomu asi 4 mesiace. Teraz chcem na tom o5 pracovat tak vyhladavam texty o LD.


BTW, ten film mozem upnut ak chcete. Mam to po anglicky s ceskymi titulkami. Mam to uploadnut, povedzte, nech to nedavam nadarmo, nie ze to nikto nestiahne. :D
mnohý a ani jeden
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

jako ja som to bez problemov stiahol z torrentov, isiel som spat, a rano som to uz mal.
a titulky z titulky.com
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: The Secret

Príspevok od používateľa sorer »

no myslim ze ak niekto bude hladat, tak si to najde aj sam. Ja to mam tiez s ceskymi titulkami. Neviem kde som to uz stiahol, ale niekde to urcite na webe uz je.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: The Secret

Príspevok od používateľa georg »

ok cize kto hlada, najde :)
este mi povedzte pls subjektivne nazory, ci to na vas osobne naozaj funguje, resp. co ste tym dosiahli. ĎAKUJEM.
mnohý a ani jeden
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

ja s tym momentalne ovplyvnujem dropy v age of conan, padaju mi velmi hodnotne predmety ktore chcem. Uplne sa sustredim ze to padne, vizualizujem si to a ono to vazne padne.
Napísať odpoveď