AVATAR

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: AVATAR

Príspevok od používateľa RedHawk »

Patrix85 napísal:mini spoiler...ono to malo aj alternativny koniec? :)...v povodnom sa zabil granatom a oni usli s liekom nie? :)...a v alternative co sa stalo?
Ano ma to alternativny koniec

Pomerne veľké množstvo ľudí bolo nespokojných s ukončením kinohitu I Am Legend s Willom Smithom v hlavnej úlohe. Drviva väčšina z nich totiž čítala knižnú predlohu od Richarda Mathesona a nie veľmi sa im koniec pozdával. Na YouTube sa však objavil 7 minútový alternatívny koniec, ktorý sa mal objaviť až na špeciálnej DVD edícii filmu a akýmsi „nedopatrením“ sa dostal na web. Nie je to síce to pravé orechové ako v knihe, avšak je to definitívne lepšie ako pôvodný koniec.
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: AVATAR

Príspevok od používateľa RedHawk »

Inak odporucam precitat si komentare k Avatarovi.
Klesol zo 7 miesta na 70 cim viac ludi (nad 25 rokov) to videlo, tym horsie skore dostava
Inak pobavil ma namet :
Obrázok
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: AVATAR

Príspevok od používateľa Patrix85 »

heh :D...tak preto to prirovnavaju k pocahontas :)...ja ze to nebolo az take podobne ale tak...videl som ju naposledy pred cca 8 rokmi ked nie viac :D...

a Ja legenda bolo podla knihy? :O...to musela byt dobra kniha, alebo?



EDIT: ten alternativny koniec vyzeral presne tak isto ako v tom videu? (teda bez tej blbej muziky)...viac sa mi pacil ten "normalny" kde to bolo viac vysvetlene a pretiahnute...tu len buchol a koniec? :/...tipujem ze asi nie
Inak odporucam precitat si komentare k Avatarovi.
Klesol zo 7 miesta na 70 cim viac ludi (nad 25 rokov) to videlo, tym horsie skore dostava

myslis csfd?...nebol tam nahodou aj 1. ci 2.? co pamatam :)
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: AVATAR

Príspevok od používateľa Patrix85 »

redhawk (profil, hodnocení) 22.02.2010 22:31
Vizualne efekty su pekne, hudba nic moc, svietiace kvety a vizualne efektny mackoludia vybraty z Albionu, x krat omlety a predzuty a vyvrateny pribeh len v modrom. Caste hlasky signalizujuce New Age a pod. Len tie efekty stoja za * inak by to bol odpad.

:D...ja ze konecne niekto so spravnym nazorom (niekto dalsi) a to si ty :D...no...mne sa neda pisat :(...mam ohodnotenych tych 200 filmov a potom som dal nejaky ten test...ale omylom som dal s5 a uz to nejde :(...
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: AVATAR

Príspevok od používateľa Patrix85 »

kokos...super :D...aj som sa pobavil :)...len neviem ci na konci mal byt avatar alebo pocahontas :)

skoda ze to tak presne sedi :(
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: AVATAR

Príspevok od používateľa emčo »

Patrix85 napísal:no neviem...co som cital tak cameron odmieta pokracovanie ale nevylucil zeb bolo nieco na inom mesiaci kedze ta planete na ktorej mesiaci bola pandora nma viac mesiacov...blbo napisane :D

inac co ma stve je JAMES CAMERON...ludia vidia jeho meno a su na mäkko...pravdupovediac ja ho pocujem v podstate prvy krat aj ked jeho filmy dobre poznam a mam ich rad vratene votrelca :)..niekto mi dokonca pisal ze ako mozem na ten film tak reagovat ako reaugejm "ved ho natacal/reziroval cameron JAMES CAMERON a to uz nieco znamena"...no ako prepacte ale keby ho natocit uwe boll tak by to bol automaticky odpad? :/...asi tak nejak...aspon tak mi to pripada...uwe boll? prec s tym...nikto by na to ani nesiel...nejaky "cameron"? ufff...ten natocil ten a ten film...tak toto bude urcite super...pritom len lepsie efekty su tam a to je tak vsetko...no mozno este ta myslienka "bozstva" a to je tak vsetko :/
...ja neviem, ale tak najlepsie sa asi hodnoti niekto, kto uz ma nieco za sebou, kto si nieco vyslapal a nieco ukazal, nie? Ako chces hodnotit niekoho, koho nepoznas. Nie su to potom len predsudky? Cameron, alebo Spielberg su take kapacity, ze maju okolo seba tych naj ludi v kazdom odvetvi a filmy robit vedia a znamenaju kvalitu. A ak niekto spravi 5 dobrych filmov, ocakavas, ze siesty bude tiez dobry, nie? Tak preto ich kazdy uznava a preto je kazdy na makko. Neide o to, ktory robi zle filmy, ale kto robi dobre. Samozrejme, ze aj novy producer/reziser vie spravit prevratovy film...ale to asi nie je o tom. Velmi nechapem, co si svojim prispevkom chcel povedat :-)) Si sklamany z filmu, alebo co znamenaju tvoje suvetia? :-D
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: AVATAR

Príspevok od používateľa Patrix85 »

no tak z filmu som sklamani dost...asi najvacsie klamanie ake som kedy zazil...ak neratam eragona :/

no neviem ale ja som meno Cameron poznal len zo star gate :D...ale v suvislosti z reziserom nie...tak mne to bolo fuk kto co jak...ale...no...co ja viem...uz som napisal co som mal namysli...zo zaciatku to bol zaujimavy dej ale potom akoby sa do toho pustil nejaky iny reziser a cely dej sa dal predvidat :/...
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: AVATAR

Príspevok od používateľa Patrix85 »

Tak ma napadlo
Ak je ten avatar taky uzasny atd. film tak preco nevyhral ani jedineho oscara?
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: AVATAR

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Patrix85 napísal:Tak ma napadlo
Ak je ten avatar taky uzasny atd. film tak preco nevyhral ani jedineho oscara?
Zle Ťa napadlo, pretože Avatar získal 3 (slovom tri) ocenenia za:
  1. Kameru
  2. Výpravu
  3. Vizuálne efekty
Zdroj: Zoznam ocenených 82. ročníka filmových Oscarov
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: AVATAR

Príspevok od používateľa Patrix85 »

hmm...dnes hovorili ze ziadneho...tak potom...ale aj tak je to na "najlepsi film vobec" nejak velmi malo :)...
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Re: AVATAR

Príspevok od používateľa Alino »

za vizualne efekty dostal avatar oscara http://www.dsl.sk/article.php?article=8833
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Re: AVATAR

Príspevok od používateľa nou »

za vizualne efekty si ho myslim zasluzi. povedal by som ze je to film s najlepsimi efektami. ale myslim ze je kopec inych filmov ktory ho vysoko prevysuju v inych ohladoch.
Prídem si po teba.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: AVATAR

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Patrix85 napísal:hmm...dnes hovorili ze ziadneho...tak potom...ale aj tak je to na "najlepsi film vobec" nejak velmi malo :)...
To len hovorí o tom, že na Oscaroch bola veľká konkurencia. Odovzdávanie Oscarov nemá prvé, druhé a tretie miesta, aby bolo možné vidieť ďalšie filmy v poradí v danej kategórii, to však neznamená, že filmy ktoré nezískali ocenenie nie sú dobré. Už samotná nominácia na Oscara je pre mnohých tvorcov ocenením.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: AVATAR

Príspevok od používateľa Patrix85 »

ja viem ale ja len podotykam to co sa tu okolo toho hovori :)...pretoze podla toho co sa pise tak by mal bezkonkurencne zhabat vsetkych :)

no nic...

viem ze tie co neziskali neznamena ze nie su dobre...takeho Ace Venturu 2 zboznujem :D...
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: AVATAR

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Hehe, ľudia toho nahovoria... :grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď