Začiatok a progres vo svete snov

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

ZacharY
Návštevník
Príspevky: 13
Dátum registrácie: So Feb 12, 2011 18:12
Bydlisko: UK

Re: Začiatok a progres vo svete snov

Príspevok od používateľa ZacharY »

Tak po par bezsennych nociach (mal som trosku rusno) sa mi podaril dost pekny WILD.
Takze dalsi LD je tu.
Ide vsak oto ze potrebujem od vas pomoc, pretoze som mal iste problemy.
Prebiehalo to takto:
Zistil som ze to je sen (neviem ako, to si nepametam) nieco som robil neviem co a zrazu tma a lezim na posteli, zobudil som sa.
Myslim si Oou super dalsie LD to si ho hned napisem, zobral som blog a pero co mam pri posteli a napisal som asi dve vety. Vtedy som si spomenul ze som nerobil test reality. Test s textom zlyhal tak som skusil este test so zapchatym nosom. Bol to sen!
Vtedy som normalne nastvany odhodil blog aj pero a pokracoval som kde som skoncil ;)
Lietal som, presiel som zrkadlom, vrieskal som TRULKOR 3krat, Krutil sa okolo svojej osi, kyval prstekmi, trel si dlane... skusal som zhmotnovat co mi vobec neslo ale ide o to, ze...

Stale ked som bol v LD asi 5 minut, mal som akoby zatmenie obrazu a FAKE WAKE UP. Stalo sa mi to asi 7-8 krat ze som sa ocitol naspet v posteli akoby prebudeny, a nebyt toho ze robim test reality tak som v tom ze uz som hore.
prve tri razy to bolo nieco ako YES DRUHA SANCA
potom mi to uz liezlo na nervy lebo hocico som robil stale som skoncil v posteli...

A este sa mi stalo to co naposledy ze bola v sne tma a nevidel som poriadne a nevedel som to nijako zmenit, proste obraz bol taky ako keby som na svet pozeral s polopriesvitnymy zatvorenymi ocami...

Takze vas prosim o rady:
:?: Ako sa udrzat v LD a nezapricinit si Falosne Prebudenie? (viem ze zatvaranie oci mi ho sposobilo 2x)
:?: Ako si VYJASNIT videnie v sne?
:?: Ako zhmotnovat veci? na akom principe? imaginacia, ocakavanie, rozkaz ?
dakujem vam :roll:
"Nikdy nezabúdaj na to byť v pohode, bolo už aj horšie a možno lepšie nebude."
ZacharY
Napísať odpoveď