testy reality

Metódy, návody a pomôcky pre vedomé sny

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

ahoj sorer dobrá práce
ahorát škoda že to v praxi asi moc neviužiju zatim se mi nestalo že bych seděl ve snu u počálu a pročítal stránky-ale kdo vi co přijde zitra

napadlo mne mali vilepšeni -dat tam trochu delši text a každy pismeno udelat jinou barvou
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Strenght
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Ut Okt 12, 2004 16:41
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Strenght »

Chtelo by to externi programek, aby mi takovyhle okynko vyskakovalo v nejakym nastavenym intervalu..nevite o necem takovym?
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa sorer »

ATA napísal: napadlo mne mali vilepšeni -dat tam trochu delši text a každy pismeno udelat jinou barvou
Diki za tip na vylepsenie, ale zatial to necham tak a uvidim ci to bude mat aspon nejaky ucinok.
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: testy reality

Príspevok od používateľa dr.Katz »

S tím externím prográmkem je to dobrý nápad, akorát nevím, jestli by se objevil i ve snovém počítači. Asi bys ho musel mít hodně dlouho na ploše aby se ti objevil i ve snu. Každopádně o kompu se mi taky ještě nikdy nezdálo. Zvláštní, sedám k němu každý den.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Strenght
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Ut Okt 12, 2004 16:41
Kontaktovať používateľa:

Re: testy reality

Príspevok od používateľa Strenght »

dr.Katz napísal:S tím externím prográmkem je to dobrý nápad, akorát nevím, jestli by se objevil i ve snovém počítači. Asi bys ho musel mít hodně dlouho na ploše aby se ti objevil i ve snu. Každopádně o kompu se mi taky ještě nikdy nezdálo. Zvláštní, sedám k němu každý den.
Ja v jednom ze svych prvnich LD zkousel zapnout PC a delat na nem, bohuzel uz si ten sen moc nepamatuju a denik sem ztratil nebo nekde zahrabal..:( Jinak ja sem vypozoroval ze mozna ani tak nejde o konkretni zpusob provedeni testu reality, ja se spis do snu dostavam tim ze mi neco pripada zvlastni(melo by byt soucasti kazdyho testu rozhlidnout se a zkontrolovat jestli je vsechno jak ma) a teprve potom zkusim nejaky test reality, podle toho co je zrovna ve snu po ruce..
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: testy reality

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Věci ze snu mi připadají zvláštní ihned po probuzení :-)
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: prvy

Príspevok od používateľa dr.Katz »

test reality mi v 90 procentech zabere, ale nejtěžší je si vůbec vzpomenout ho ve snu uskutečnit. Když už si na to ale vzpomenu, tak je vyhráno. Už jsem si na to ale velice dlouho ve snu nevzpomněl a to testuji pravidelně! Většina mých LD byla po přímém vstupu do snu (wild) a tam už je test reality bezpředmětný, i když ho většinou pro zábavu zkusím. Myslím, že je dobré testy obměňovat ať nezevšední.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Epholl
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 160
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2006 13:57
Bydlisko: Zilinska priekopa

Príspevok od používateľa Epholl »

podla mna by sa malo nake % LD-ciek vyuzit na vynachadzanie novych testov reality, napr ze si vo sne skusis, ci sa daju prsty na ruke obratit do zvlastneho uhla, alebo tak... ;-) vzdy nieco nove...
preco mozu mat avatari len 16 kilo?? :(
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Re: prvy

Príspevok od používateľa Tesla »

dr.Katz napísal:test reality mi v 90 procentech zabere, ale nejtěžší je si vůbec vzpomenout ho ve snu uskutečnit. Když už si na to ale vzpomenu, tak je vyhráno. Už jsem si na to ale velice dlouho ve snu nevzpomněl a to testuji pravidelně! Většina mých LD byla po přímém vstupu do snu (wild) a tam už je test reality bezpředmětný, i když ho většinou pro zábavu zkusím. Myslím, že je dobré testy obměňovat ať nezevšední.
O tomto som hovoril, ze to , ze si spomenies na test je viac-menej vecou nahody, co sa mi nepaci.
Treba nieco vymysliet...
Epholl
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 160
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2006 13:57
Bydlisko: Zilinska priekopa

Príspevok od používateľa Epholl »

jj mas pravdu.. dajme hlavy dokopy a na daco prideme... ked na daco pridem, postnem to sem
preco mozu mat avatari len 16 kilo?? :(
Epholl
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 160
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2006 13:57
Bydlisko: Zilinska priekopa

Príspevok od používateľa Epholl »

skvele... dnes som v sne stal pred digitalnym budikom a sledoval som, akou divou rychlostou sa menia minutove cislice(hodinove tam ani neboli...) a namiesto aby som si uvedomil sen, podvedome rozmyslam:
"Docerta, ten budik je pokazeny...ak ma rano nezobudi, budem mat problem..."
:?
ako sa da zlepsit vnimanie prostredia vo sne, lebo teraz vnimam ledva zopar obrazov a pamatam si len male casti?
preco mozu mat avatari len 16 kilo?? :(
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: testy reality

Príspevok od používateľa dr.Katz »

já jsem měl stejný problém s digitálkama. Taky se mi ve snu párkrát stalo, že jsem na ně hleděl a divil se, co to tam ukazují za nesmysly a nenapadlo mě, že zrovna zabral test reality... takže teď si při každém testu reality během dne vtloukám do hlavy, že jestliže se objeví na hodinkách cokoli jiného než tam má být, tak nejsou pokažené, ale jsem ve snu. S tím vnímáním prostředí se to bude zlepšovat s každým dalším lucidním snem. Jakmile se naučíš vydržet ve snu po delší dobu, tak se bude i to prostředí vyjasňovat. Mi se např. někdy stane, že mám lucidní sen bez obrazu. Můžu se pohybovat, nahmatat různé věci okolo, ale nevidím.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Epholl
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 160
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2006 13:57
Bydlisko: Zilinska priekopa

Príspevok od používateľa Epholl »

v tom navode, co je tu na stranke, 6krokov k LD bolo aj cosi ako zlepsenie bdelosti pocas sna, ale moc som z toho nepochopil, ako konkretne bdelost zlepsit... zaujimava dalsia vec, ze ja test s textom/hodinami vobec nepouzivam(nemam hodinky, takze nic...), doteraz 2x testo som spravil, 1.raz uvedomil a zobudil, 2. raz neuvedomil, ale nikdy nie ten test, co cvicim... :-)
preco mozu mat avatari len 16 kilo?? :(
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: testy reality

Príspevok od používateľa dr.Katz »

řekl bych, že vzpomenout si na test reality ve snu je královská disciplína. To už svědčí o tom, že to máš zafixované hluboko v podvědomí.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Epholl
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 160
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2006 13:57
Bydlisko: Zilinska priekopa

Príspevok od používateľa Epholl »

ja by som skvor povedal, ze to bola nahoda.....
rozmyslam... dnes som sa rano zobudil..nic som si nespomenul, tak som si znova na hodinu lahol a myslim ze 2 WID som mal v celkom peknej kvalite... asi prejdem na WILD :)
preco mozu mat avatari len 16 kilo?? :(
Napísať odpoveď