Bolestivý prechod

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Nech sa páči.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa georg »

ale zacnem az zajtra, ak sa nenahnevas :D ci vlastne uz dnes hehe :)
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
Lysnyt
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 71
Dátum registrácie: Ne Júl 30, 2006 23:00
Bydlisko: Bratislavcan ako repa

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa Lysnyt »

Ja osobne nedokazem vojst do astralneho sveta vedome a dost ma to trapi.
...Nech sa za mna radsej podpisu skutky..
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa RedHawk »

WhiteWolfSix napísal:
RedHawk napísal:Keby bolo na mne radsej tie dva zazitky ozeliem a vsetky tie "schopnosti" a dary tiez.
Môžeš povedať o tomto viac?
Jasne.
Povedzme videnie aury, istych bytosti a niekedy aj dar liecenia mi je na tarchu.
Kedysi som bol rad bol som "vynimocny" ale teraz, za poslednych 5 rokov neviem ci su to dary alebo prekliatie.

Ked odprevadzas mrtveho ktory uviazol citis zmes pocitov, ktore nie su 2x prijemne ked odide ku svetlu citis pokoj a radost. to vyvazi tie predosle, ale ked mas okolo bytu 2-3 duchov kazdu chvilu, nic prijemne....
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa RedHawk »

Lysnyt napísal:Ja osobne nedokazem vojst do astralneho sveta vedome a dost ma to trapi.
No u teba je jeden velky blok.... Ak ten neodstranis :(
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa RedHawk »

georg napísal:tak to veru neviem oznacit dimenzie; uz do toho nevudem rypat.

a hovorim, ze by som nechcel byt mrtvy ani chvilu.
V pohode, len astral nie je nieco pevne dane , moja meditacna svatyna je na istom "mieste" ale okolie sa casto meni....

No niekedy zazitok smrti pomoze.

A ako ti napisal WW6 tak cestovat je ako umierat naozaj "mala smrt" aspon v istych aspektoch
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

RedHawk napísal:
Povedzme videnie aury, istych bytosti a niekedy aj dar liecenia mi je na tarchu.
Kedysi som bol rad bol som "vynimocny" ale teraz, za poslednych 5 rokov neviem ci su to dary alebo prekliatie.
Áno, rozumiem. Nesie to so sebou veľmi veľkú zodpovednosť a tým aj množstvo problémov, ktoré je možné vnímať aj ako prekliatie.
RedHawk napísal:Ked odprevadzas mrtveho ktory uviazol citis zmes pocitov, ktore nie su 2x prijemne ked odide ku svetlu citis pokoj a radost. to vyvazi tie predosle
To tiež poznám, aj preto sa tomu nevenujem na "plný úväzok". Každý z nás sa s takýmito zážitkami inak vysporadúva. Neviem ako by som to zvládal, keby som mal mať takúto "prácu" každý deň.
RedHawk napísal:...ale ked mas okolo bytu 2-3 duchov kazdu chvilu, nic prijemne....
Viem si predstaviť, no našťastie takéto nezažívam.

Z určitého hľadiska je pre mňa výhodou to, že tieto schopnosti dokážem ovládať do tej miery, že ma neobťažujú. "Nevidím", pokiaľ sa vedome neprepnem do modu "videnia".
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa RedHawk »

WhiteWolfSix napísal: Áno, rozumiem. Nesie to so sebou veľmi veľkú zodpovednosť a tým aj množstvo problémov, ktoré je možné vnímať aj ako prekliatie.
Ano ale to skor by som si dal asi oci vypichnut ako o to prist i ked obcas to je na hrane zvladnutia.
WhiteWolfSix napísal: To tiež poznám, aj preto sa tomu nevenujem na "plný úväzok". Každý z nás sa s takýmito zážitkami inak vysporadúva. Neviem ako by som to zvládal, keby som mal mať takúto "prácu" každý deň.
No kedysi to bolo jednoduchsie, nebolo to kazdy den. Co vsak horsie ako ti z druhej strany su zivi ludia. A ich problemy.

WhiteWolfSix napísal: Viem si predstaviť, no našťastie takéto nezažívam.

Z určitého hľadiska je pre mňa výhodou to, že tieto schopnosti dokážem ovládať do tej miery, že ma neobťažujú. "Nevidím", pokiaľ sa vedome neprepnem do modu "videnia".

no ja som pernamentne v tom, ale zase mi to neprekaza v dennom zivote len obcas "lezie na nervy"
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

RedHawk napísal:
WhiteWolfSix napísal: Áno, rozumiem. Nesie to so sebou veľmi veľkú zodpovednosť a tým aj množstvo problémov, ktoré je možné vnímať aj ako prekliatie.
Ano ale to skor by som si dal asi oci vypichnut ako o to prist i ked obcas to je na hrane zvladnutia.
Tak to potom nie je až také zlé. :mrgreen: Poznám však tie momenty, keď má človek chuť so všetkým tresnúť o zem, no vzápätí si uvedomí, že tade cesta nevedie. :ok: Držím Ti palce, aby si takých momentov mal čo najmenej.
RedHawk napísal:No kedysi to bolo jednoduchsie, nebolo to kazdy den. Co vsak horsie ako ti z druhej strany su zivi ludia. A ich problemy.
Bez debaty súhlasím.
RedHawk napísal:no ja som pernamentne v tom, ale zase mi to neprekaza v dennom zivote len obcas "lezie na nervy"
jj, myslím si, že to je práve to, čo je na tom asi to najťažšie.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa RedHawk »

Ved ano. obcas je to ako so spinavými vecami, treba preprat a je to OK.
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa georg »

RedHawk napísal: V pohode, len astral nie je nieco pevne dane , moja meditacna svatyna je na istom "mieste" ale okolie sa casto meni....

No niekedy zazitok smrti pomoze.

A ako ti napisal WW6 tak cestovat je ako umierat naozaj "mala smrt" aspon v istych aspektoch
ano. a je dost blbe hovorit o niecom, co som este nezazil, co poznam len z opisu. keby som uz mal jedno vedome vycestovanie z tela, to by sa mi uz aj lahsie pisalo a vobec vsetko :D
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Spýtam sa možno blbo, ale prečo chceš vycestovať?
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Lysnyt
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 71
Dátum registrácie: Ne Júl 30, 2006 23:00
Bydlisko: Bratislavcan ako repa

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa Lysnyt »

Ano mam tam blok z minulosti od sameho seba + jedno cakanie na pripravenost. Mimochodom aj moje liecitelske schopnosti teraz prechadzaju nejakou transformaciou. V sne sa viem uvedomit a dokonca to uz preslo na novu uroven, toto je uz v pase / tudy cesta nevede. Potrebujem sprievodcu, ako sa povie nosnu vlnu, aby som sa mohol stabilizovat. Pretoze "ja nie som" - doslova.
...Nech sa za mna radsej podpisu skutky..
Používateľov profilový obrázok
Lysnyt
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 71
Dátum registrácie: Ne Júl 30, 2006 23:00
Bydlisko: Bratislavcan ako repa

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa Lysnyt »

Bol som zniceny :D . Mam prilis malu energeticku rovinu, som tien. Fragmenty mam po viacerych rovinach. Neudrzim sa v v inej rovine, bude ma to hadzat spat, nemam dostatok energie. Pokym ma tam niekto nebude chvilu drzat aby som sa prisposobil a spojil tak nemam sancu.
...Nech sa za mna radsej podpisu skutky..
Používateľov profilový obrázok
Lysnyt
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 71
Dátum registrácie: Ne Júl 30, 2006 23:00
Bydlisko: Bratislavcan ako repa

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa Lysnyt »

Myslim, ze vidim mnoho veci. Ano, mam ego, ale ani to nie to spravna odpoved. Ego viem potlacit.
...Nech sa za mna radsej podpisu skutky..
Napísať odpoveď