LUCIFER Podla krestanstva do 5 stor.

Vaše dobré/zlé skúsenosti s mágiou

Moderátori: RedHawk, Moderátori

Je podľa vás Lucifer naozaj zlí?

áno
7
39%
nie
11
61%
 
Celkom hlasov: 18

Používateľov profilový obrázok
Tarnalien
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St Jan 25, 2006 18:22
Bydlisko: Trebišov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Tarnalien »

Mám pocit, že sme sa dostali od Lucifera až ku hodnoteniu spoločnosti... :D ale ani to nie je na škodu...ja osobne som človek dosť tolerantný k ostatným názorom a pohľadom na svet, ale toho môjho sa vzdať nemienim...aj keď ma moje okolie berie ako "divnú", pretože nezapadám do noriem...cestou duchovného poznania som však prišla na to, že mi je spoločnosť absolútne ľahostajná, a že ja mám svoj vlastný svet, v ktorom mi je dobre... :wink:
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Tesla »

WW6 -> ano som.
Tarnalien -> lenze mne nieje - ja mam rad ostatnych a velmi mi vadi samota, tu dobre poznam. Teraz mam priatelov, ktorym nevadi moj styl, ale ani iny a ak sa niekomu paci pop to je v poriadku, ale ak sa mu nepaci a pocuva to len aby sa zaradil... ...porucha osobnosti.
Používateľov profilový obrázok
Tarnalien
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St Jan 25, 2006 18:22
Bydlisko: Trebišov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Tarnalien »

Máš pravdu...Ľudia sú príliš zvyknutí robiť to, čo robia aj ostatní, len preto, že je to "trendy"... A je to naozaj choré, keď človek nemá vlastný názor... Je to jedno, či na hudbu alebo celkovo na život... Stráca tým osobitosť svojej bytosti...
Sen je zdaním nesmrteľnosti v tejto smrti všetkých nocí, ktorú nazývame spánkom.
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: LUCIFER Podla krestanstva do 5 stor.

Príspevok od používateľa SagitaX »

hmmm ja nahodou rad vytrcam a nezapadam do noriem... nemyslim ze by som mal rad samotu to nie ale keby som bol na svete jediny raper ESTE viac by ma to tesilo lebo by som robil nervy inym ludom hlavne diskofilom :D ja som taky rebel, strasne rad robi naprotiven ked sa mi nieco nepaci a nechcem sa stym stotoznit
btw: anketa kto nema rad discofilov? :D
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Tesla napísal:WW6 -> ano som.
:ok: :grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď