Jaké je LD???

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Hanyman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 11:16
Bydlisko: ČR,Česko,Česká Republika

Re: Jak

Príspevok od používateľa Hanyman »

Hele LD je divna vec nikdo nic nikdy nemuze pochopit uplne ja treba udelam 2LD za noc protoze v tom snu kdyz mam LD tak to nekdy muzu zapomenout nejdriv jsem si myslel ze to bude naka blbost ale kdyz me to pak zacalo zajimat tak jsem se do toho ponoril kdyz se rano vzbudis a vedel jsi ze jsi ve snu treba neco udelej ale nedelej to normalne jen pomoci myslenek ja jsem se takhle neudrzel nohama na zdi :( ale nic no verim ti ze to pochopis



Tak uz se udrzim nohama na zdi :D
Naposledy upravil/-a Hanyman v Št Aug 20, 2009 10:26, upravené celkom 1 krát.
filip212
Návštevník
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ne Dec 28, 2008 8:52
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip212 »

Ja to mám v tom sne také že si uvedomujem že snívam prežívam pocity keď sa prebudím tiež ich ešte prežívam a cítim taký pocit v bruchu divný.Ale ked si uvedomím že snívam neviem neni to na 100% viem že snívam ale v tú chvíľu ma nenapadne to že ho môžem ovládať robím rozhodnutia atď... v sne ja ale napr. že by som lietal ma nenapadne :D:D
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

ja to mam naopak, lietam ale neviem ze snivam. jak postihnuty vtak mavam rukami a trochu to ide, a ked sa zobudim v duchu poviem si "omg ja som jaky kkt, jak ma nemohlo napadnut ze to je sen?"
Používateľov profilový obrázok
Dusanko
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Pi Nov 09, 2007 2:22
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Jak

Príspevok od používateľa Dusanko »

poznam :D
Vsetko je inak
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

ja mam taky jednoduchy, ale 100% ucinny reality check, ze vzdy ked si nie som isty, ci som vo sne, sa pomocou telekinezy pokusim pohnut zaclonou(je to taky lahky objekt, ze ked som v sne tak to vzdy funguje)
Napísať odpoveď