vsetko je len sen

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

lilith
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Št Jan 05, 2006 10:45

Re: vsetko je len sen

Príspevok od používateľa lilith »

Mne sa paci tvoj pristup a nevzdelanec je asi moc silne slovo:-).A dakujem za nazor. Ja mam k tzv. definicii o obe taky nazor aky mam, lebo som sa tejto teme venovala velmi davno asi tak 16 rokov dozadu a vtedy som o tom aj dost citala a to co som citala malo hlavu a patu, teraz mi to pripada tak ze sa to cele uz moc komplikuje a rozpitvava a vsade to najdes tak trochu inak. Tak uz radsej moc necitam. Tiez mam za sebou par ac (teda aspon podla tejto definicie), ja sice uz akz tak chapem ten rozdiel aky by mal byt od ac, ld a snivania, ale proste pokial to nemozem konfrontovat s realitou podla mna sa neda sudit ze nejde len o fantaziu a teda to neberiem ako skusenost mimo tela lebo nieje ziadny dokaz nato ze sa to neodohrava len v mojej hlave. Je to tiez len moj subjektivny nazor, ktory moze byt mylny. V dobe ked som o tom este dost citala sa to takto nedelilo, ale vtedy o tom este pisali hlavne ludia co stim mali skusenosti a nie fylozofi:-). Este by ma zaujimalo ako sa teda podla teba nazyva situacia, ked niekto vystupi s tela do reality. Proste ide pozriet do vedlajsej izby, alebo juknut kamaratov a potom si to moze skomfrontovat s relaitou, ze to co videl pocas zazitku mimo telo sa aj skutocne dialo.
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

To by som bral ako "obyčajný" OBE :grin: Ak mám ale tú možnosť, že sa mi z tela vystúpiť podarí, tak sa snažím to využiť už na iné veci, ako sa len presvedčiť, či to nie je len fantázia.... môj názor je ten, že skôr náš reálny život je fantázia.... proste veľké divadlo, ktoré ale netreba brať na ľahkú váhu, ináč by to nemalo zmysel :wink:
Z1
Napísať odpoveď