testy reality

Metódy, návody a pomôcky pre vedomé sny

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
wladimiiir
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Po Nov 07, 2005 23:03
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

externy program

Príspevok od používateľa wladimiiir »

ak este mate zaujem o ten externy programik na test reality, tak jeden som spravil ked som sa dnes nudil...da sa nastavit text na test reality a interval (v minutach).
len neviem ci na to nebudete potrebovat .net framework, lebo som to robil vo visual studiu 2005... no ved kto ma zaujem tak skusi

Kód: Vybrať všetko

http://www.sendspace.com/file/lj8arg
Používateľov profilový obrázok
theking
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: St Jún 21, 2006 20:38
Bydlisko: www.spin.wbl.sk
Kontaktovať používateľa:

Re: testy reality

Príspevok od používateľa theking »

chcel by som sa vas opytat ako dlho trvalo kym sa vam TR preniesly do snov..ja som predvcerom a vcera pekne poctivo cely den a nic...ako dlho ste robili vy?
tak som zacal s cvicenim od LaBergeho reflexia - zamer (prospektivna pamät) takze by som sa vas chcel tiez opytat ci s tym mate niekto skusenosti.
Všetko má svoje dôvody.
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: testy reality

Príspevok od používateľa dr.Katz »

no já trénuji LD asi rok a půl a test reality se mi za tu dobu podařilo ve snu uskutečnit možná tak desetkrát. Musí se velice hluboko zakořenit do podvědomí aby sis na to ve snu vzpomněl. Mé LD většinou začínají uvědoměním si toho, že jsem ve snu, aniž bych musel testovat realitu.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
theking
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: St Jún 21, 2006 20:38
Bydlisko: www.spin.wbl.sk
Kontaktovať používateľa:

Re: testy reality

Príspevok od používateľa theking »

dr.Katz:aha,takze to asi nepojde tak rychlo :D...a aku techniku pouzivas ty?
Všetko má svoje dôvody.
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

u tech testu reality nejde jen o to aby se prenesly do snu.Hlvni je by byl človek bdělejši počas dne a vic si všimal veci okolo.Dalši vec je človek ma zaměr mit LD a neco pro to dela.

Test relity by mel byt co nejkompexnejši ,cim vic věci testuje tim je pravdepodobnejši že se povede LD i když v Ld clovek primo test neprovede tak tiko tomu že to ve dne cviči tak si vic všima okoli a nesrovnalosi.
U tech testu je velice duležity bdelost človek se musi plne soustředit na to co dela nestači to delat automaticky upne nejlepši by bylo udržet bdelost počas celihop dne a všech cinnosti ale to lip řekne než udelá.Clověk nemuže byt běli ve snech kyž neni bděli ani ve dne.
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

na ten test reality se neda spolehat 100%, protoze pokud se ma ve snu provest test reality tak si musite uvedomit v tom snu ze ten test reality musite provest a v tu chvili uz ho provadet nemusite protoze vite ze jste ve snu.
Podle me jde o to ze se "neco" probudi nebo aktivuje v nejake casti mozku, ktera zaridi to, ze bude clovek stejne bdely jako ve dne. Ale co to je to nevim ... :roll: :?:
Mozna by stalo za to vyzkouset jine metody, treba spat opacne nebo pred spanim vzit do ruky nejaky predmet a pri usinani na neho myslete a myslet an to ze ho drzite v ruce nebo si svazat nohy pred spanim nebo ruce nebo neco udelat nejak nezvykle nez obvykle ... :grin: a tim se muze v tom mozku probudit to neco co Vas uvede do LD pripadne AC ...
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Príspevok od používateľa georg »

caute.tak ma napadlo, ze ked sa robia testy reality s hodinkami, ci by mohli byt uspesne aj s mobilmi, myslim, ci sa zmeni cas ako aj na hodinkach. hadam by to teoreticky malo fungovat, lebo aj na mobile su cisla, a kedze nemam hodinky(a ani si ich neplanujem zaobstarat), skusim robit to iste ako s hodinkami, ale na mobile. lebo dost casto sa cez den pristihnem, ako si pozrem na mobile, kolko je hodin, vlozim mobil do vrecka a neviem kolko je hodin. budem teda skusat aby som bol viac pozorny a dufam, ze ma vo sne napadne pozriet, kolko je hodin prave prostrednictvom mobilu :)
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
Peyotte
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ut Feb 20, 2007 23:37
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peyotte »

Tak mě napadla taková věc... Když mám nějaký silný emociálný zážitek tak se mi o tom většinou zdá hned tu noc... jenom netušim jak to spojit dohromdy s nějakým TR..... :?:
[url=http://www.oneirold.blogspot.com/]www.oneirold.blogspot.com[/url]
muniar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Ut Dec 18, 2007 20:10
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa muniar »

mne sa raz stalo ze ked som si vecer vsugeroval ze ovladam svoje sny,tak som zaspal a snivalo sa mi ze som s jednym kamosom a v rade stoji vela dievcat a on ich niekde zapisuje a hovori ich mena alebo co a zrazu povedal ovladam svoje sny a buu zrazu to bolo ld. alebo ked beham a pozeram sa na telo, a v sne som utekal pred medvedom a jak som sa pozrel na telo mal som zrazu ld podlamna zalezi na tych testoch realyty pri akej prilezitosty ich robime napr.ked si pozeram na ruky pri ceste autom a bude sa mi snivat o aute tak si natu chvilu podvedommie spomenie su to take spustace to som uz niekde cital.takze podvedomie si asi pameta tie testy reality pri roznich prilezitostiach
Používateľov profilový obrázok
Hanyman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 11:16
Bydlisko: ČR,Česko,Česká Republika

Re: testy reality

Príspevok od používateľa Hanyman »

XD medvěd to se mi ještě nestalo
muniar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Ut Dec 18, 2007 20:10
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa muniar »

jj biely z tej hry crash bandicut
Používateľov profilový obrázok
Hanyman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 11:16
Bydlisko: ČR,Česko,Česká Republika

Re: testy reality

Príspevok od používateľa Hanyman »

kdyby me honil medved tak bych si asi rekl ze je to LD ale radsi v behu bych se stipnul, protože kdyby to bylo doopravdy tak byh měl fuckt smůlu
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: testy reality

Príspevok od používateľa sorer »

No stipanie by ti asi nepomohlo, lebo aj v sne stipnutie boli. :)
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
Hanyman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 11:16
Bydlisko: ČR,Česko,Česká Republika

Re: testy reality

Príspevok od používateľa Hanyman »

vás možná ale mě ne :D. ono to šnípnutí vlatně nebolí jen když se štípnete ve snu tak si zároveň představíte bolest i mě to někdy bolí ale jen málo tak se proto štípnu vždycky hodně (toto je moje teorie)
Používateľov profilový obrázok
Bhu z Crecelu
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St Máj 21, 2008 13:03
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Bhu z Crecelu »

Já, ve svém druhém LD, jsem si prostě uvědomil, že jsem ve snu a chtěl jsem si to hned nějak ověřit. Tak jsem kouknul na nějakou cenovku ve výloze. A pak jsem kouknul jinam a zase na cenovku. Bylo na níněco jinýho. Takhle jsem to zopakoval asi 10x. Pak jsem - v tom stejném snu - šel městem a připadalo mi to na sen moc reálné. Tak jsem se kouknul na jednu ceduli na lampě a dělal jsem to samé co s cenovkou. Jo a taky jsem věděl, že se za chvíli probudím doma v posteli, ale neprobudil jsem se hned...zajímavé :D
Napísať odpoveď