Bolestivý prechod

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa georg »

neviem o tom, ze by som mal hlbsi dovod, nemam niekoho, s kym by som sa chcel 100% stretnut. takze asi mam spomalit. mozem sa pokusato LD, uz som dlho nemal...
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

spomalenie Ti určite neuškodí.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa georg »

ale o LD sa budem snazit. aj vecer sa budem uvolnovat.
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
Lysnyt
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 71
Dátum registrácie: Ne Júl 30, 2006 23:00
Bydlisko: Bratislavcan ako repa

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa Lysnyt »

WhiteWolfSix napísal:
Lysnyt napísal:Azda preto, ze i ked si nezodpovedny, budes za vsetko zodpovedne pykat.
Dobre si to napísal. Takže čo takto radšej byť zodpovedný, aby si nemusel zbytočne pykať?
Nie som masochista ;) mimochodom pozname recenie - nic nie je zbytocne ? Ale nechaj tak, myslim, ze vieme o com sa bavime.
...Nech sa za mna radsej podpisu skutky..
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa RedHawk »

WhiteWolfSix napísal:
Lysnyt napísal:Azda preto, ze i ked si nezodpovedny, budes za vsetko zodpovedne pykat.
Dobre si to napísal. Takže čo takto radšej byť zodpovedný, aby si nemusel zbytočne pykať?

Lysnyt vidis vidis, plne suhlasim s WW6 o tom som minule pisel ked sa do mna pustili "ezoterici"
Používateľov profilový obrázok
Lysnyt
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 71
Dátum registrácie: Ne Júl 30, 2006 23:00
Bydlisko: Bratislavcan ako repa

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa Lysnyt »

RedHawk napísal:Lysnyt vidis vidis, plne suhlasim s WW6 o tom som minule pisel ked sa do mna pustili "ezoterici"
Myslim, ze kazdy kto ma trochu rozumu, mu da za pravdu. Pisat, za co vsetko postupom casu musis byt zodpovedny urcite nemusim. To ide s casom a poznanim. Je aspon maly rozdiel medzi tym ked nevies a tym ked vies a neurobis.. Nebud zly na malych ezoterikov, vzdy je niekto nad tebou kto ohrna nosom aky si hlupy, to predsa byva pravidlom. Casom som zistil, ze mozes byt zodpovedny akokolvek, ale niektorym veciam sa nevyhnes.. to mi das hadam za pravdu


Edit ww6: Opravené citovacie značky
...Nech sa za mna radsej podpisu skutky..
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa RedHawk »

Lysnyt napísal:
RedHawk napísal:Lysnyt vidis vidis, plne suhlasim s WW6 o tom som minule pisel ked sa do mna pustili "ezoterici"
Myslim, ze kazdy kto ma trochu rozumu, mu da za pravdu. Pisat, za co vsetko postupom casu musis byt zodpovedny urcite nemusim. To ide s casom a poznanim. Je aspon maly rozdiel medzi tym ked nevies a tym ked vies a neurobis.. Nebud zly na malych ezoterikov, vzdy je niekto nad tebou kto ohrna nosom aky si hlupy, to predsa byva pravidlom. Casom som zistil, ze mozes byt zodpovedny akokolvek, ale niektorym veciam sa nevyhnes.. to mi das hadam za pravdu
to nejde o ohrnani, ale nazabudaj, ked sa povie nieco z praxe kolki mudrlanti oponuju bez toho aby vedeli o co ide?


Edit ww6: Opravené citovacie značky
Používateľov profilový obrázok
Lysnyt
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 71
Dátum registrácie: Ne Júl 30, 2006 23:00
Bydlisko: Bratislavcan ako repa

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa Lysnyt »

Ved to myslim pod tym ohrnanim nosa. Ano rozumiem, aj ja som to casto robil..
...Nech sa za mna radsej podpisu skutky..
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa RedHawk »

RedHawk napísal:
Lysnyt napísal:To si kde pocul ze je to zakazane ? :) Vsetky prudy sa stretaju. Potom by nemal nik pravo citat... Prve pozehnanie bolo - slobodna vola.
Slobodna vola... preco sa nou kazdy ohana ?


Kód: Vybrať všetko

http://redhawk.blog.sk/detail-pokrytectvo-a-povrchnost-.html?a=93044c1ff1fef60d20699bd2a733694c
Odporucam ti si to precitat
Používateľov profilový obrázok
Lysnyt
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 71
Dátum registrácie: Ne Júl 30, 2006 23:00
Bydlisko: Bratislavcan ako repa

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa Lysnyt »

Ano to som cital.
Používateľov profilový obrázok
Lysnyt
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 71
Dátum registrácie: Ne Júl 30, 2006 23:00
Bydlisko: Bratislavcan ako repa

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa Lysnyt »

Vrta mi v hlave iba co si tym chcel povedat, rozober to prosim.
...Nech sa za mna radsej podpisu skutky..
Používateľov profilový obrázok
Lysnyt
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 71
Dátum registrácie: Ne Júl 30, 2006 23:00
Bydlisko: Bratislavcan ako repa

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa Lysnyt »

Hmm ego bokom...
Vrtat sa v priatelovej akasi.. > hmm, citim iba jedno varovanie v citani. odkazuje na zname rcenie "nerob to co by si nechcel aby robili tebe" a priklada sa k sukromiu. Karmicky dosah iba ked sa zneuzije vedenie ktore dostanem. Ano osobne uz mi par ludi povedalo o mne viac nez by som chcel sam povedat. Bolo to ponizujuce.
Slobodna vola > je to stav ked mozem robit nieco za co budem niest dosledky iba JA. Vytvarat poznanie s chyb, ktore budu nevyhnutne k pochopeniu a nebudu dosiahnutelne inou cestou, za co budem niest dosledky. Dieta nepremysla, dieta zije. Slobodna vola nepojednava o zakone, zakon je zakoreneny v bytosti samej.

Ospravedlnujem sa a skusim byt mudrejsi.
...Nech sa za mna radsej podpisu skutky..
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

:ok:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa RedHawk »

Lysnyt napísal:Hmm ego bokom...
Vrtat sa v priatelovej akasi.. > hmm, citim iba jedno varovanie v citani. odkazuje na zname rcenie "nerob to co by si nechcel aby robili tebe" a priklada sa k sukromiu. Karmicky dosah iba ked sa zneuzije vedenie ktore dostanem. Ano osobne uz mi par ludi povedalo o mne viac nez by som chcel sam povedat. Bolo to ponizujuce.
Slobodna vola > je to stav ked mozem robit nieco za co budem niest dosledky iba JA. Vytvarat poznanie s chyb, ktore budu nevyhnutne k pochopeniu a nebudu dosiahnutelne inou cestou, za co budem niest dosledky. Dieta nepremysla, dieta zije. Slobodna vola nepojednava o zakone, zakon je zakoreneny v bytosti samej.

Ospravedlnujem sa a skusim byt mudrejsi.
:D :appl:
vlbednar
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ne Aug 19, 2007 20:58
Kontaktovať používateľa:

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa vlbednar »

Doporučuji dvě věci:

1. Nepsat příspěvky nečitelnou žlutou barvou, ale pokud možno černou nebo zvolit něco, co je v dobrém kontrastu s pozadím.

2. Navštívit některý z kurzů Petera Šimkoviče Přechod bránou. Absolvoval jsem je několikrát, vždy jsem se naučil něčemu novému. V každém případě jsem se zbavil problémů s OOBE, kvůli kterým jsem tyto kurzy vyhledal.

Ahoj Vlasta!

RedHawk napísal:Mám momentálne taký problém, jedna moja známa začala s OBE samovoľne ale problém nastal asi po 3 či 4 výstupe s tela, zážitky začaly byť bolestivé, hlavne návraty do tela.

Priznám sa cestujem v astrálnom svete už 10-12 rokov ale nepoznám s okolia taký prípad, viete mi niekto poradiť? Zatiaľ som jej zablokoval korunnú čakru, čo jej zabráni v opustení tela.


PLS pokiaľ niekto viete dôvod alebo spôsob ako tomu zabrániť tel:0910952068
Napísať odpoveď