Bolestivý prechod

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Lysnyt
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 71
Dátum registrácie: Ne Júl 30, 2006 23:00
Bydlisko: Bratislavcan ako repa

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa Lysnyt »

vlbednar napísal:Doporučuji dvě věci:

1. Nepsat příspěvky nečitelnou žlutou barvou, ale pokud možno černou nebo zvolit něco, co je v dobrém kontrastu s pozadím.

2. Navštívit některý z kurzů Petera Šimkoviče Přechod bránou. Absolvoval jsem je několikrát, vždy jsem se naučil něčemu novému. V každém případě jsem se zbavil problémů s OOBE, kvůli kterým jsem tyto kurzy vyhledal.

Ahoj Vlasta!
To Redhawk - No to je inac pravda, dost casto vyberas farbu s ktorej mi idu oci vyliezt :D Hlavne ked je to zaujimave tak je to ako sadomaso ... :o

To VlBednar: toto mi znie nejak podozrivo...

Edit WW6: Opravil som chýbajúcu bbcode značku
...Nech sa za mna radsej podpisu skutky..
vlbednar
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ne Aug 19, 2007 20:58
Kontaktovať používateľa:

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa vlbednar »

Ahoj!
No že by se ti psalo daleko lépe, tomu zas až tolik nevěř :wink:
V každém případě nemá cenu se moc snažit. Čím víc se snažíš, tím víc výsledek oddaluješ!

georg napísal:
RedHawk napísal: V pohode, len astral nie je nieco pevne dane , moja meditacna svatyna je na istom "mieste" ale okolie sa casto meni....

No niekedy zazitok smrti pomoze.

A ako ti napisal WW6 tak cestovat je ako umierat naozaj "mala smrt" aspon v istych aspektoch
ano. a je dost blbe hovorit o niecom, co som este nezazil, co poznam len z opisu. keby som uz mal jedno vedome vycestovanie z tela, to by sa mi uz aj lahsie pisalo a vobec vsetko :D
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Bolestiv

Príspevok od používateľa RedHawk »

to vlbednar

Tak veru mas pravdu opisat nieco z ineho sveta je tazke a velmi velmi subjektivne
Napísať odpoveď