zatial posledný

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Michael
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St Feb 22, 2006 22:09

zatial posledný

Príspevok od používateľa Michael »

Išiel som si ľahnúť už o 19:00, lebo som bol unavený po robote a spal som do cca 20:30, keď manželka doniesla ku mne do spálne uložiť syna... Úplne ma to prebralo, chvíľu som sa sním ešte rozprával, zapli sme si CD Shadow Gallery – geniálnu vec - dobre sa pri tom relaxuje, hneď pri tom človek zaspí. Aj sa tak stalo, ani si nepamätám druhú skladbu a už som opäť spal... Vonku už bola tma. Na OBE som moc nemyslel, aspoň si nepamätám.
Za chvílu som sa zobudil na to, že visím na strope - úplná tma nič som nevidel, keď som si to uvedomil, hneď ma odhodilo na podlahu do kúta, bola tam hodená deka(aj v normále, čo som sa počudoval, že to súhlasí, lebo som ju tam len pred poldruhahodinou položil), tak som sa nejako pozviechal a nadvihol (išlo to dosť ťažko),v tom momente som začal vidieť úplne perfektne... Totálne natešený som sa rozbehol cez pootvorené dvere do obývačky a kuchyne. Skočil som na kuchynský stôl s úmyslom s rozbehom vyletieť cez strop vonku...( bývam v podkrovnom byte), ale som sa zháčil, lebo som si uvedomil, že neviem ako to vyzerá medzi stropom a strechou, že cez čo sa budem musieť dostať. Tak som len zamáchal rukou do plafónu, že či je poddajný,. Úplne perfektne mi prešli prsty cez plafón, ostali v ňom také deravé stopy, ako škrabance, ktoré sa postupne zacelili. Zoskočil som zo stola a išiel som do detskej izby, kde žena čosi robila a snažila sa mi niečo ukázať a ešte aj niečo vysvetľovala, ale ja som jej povedal, že si idem zalietať... vrátil som sa do chodby a snažil som sa dostať na menší balkón, ktorý máme z boku domu. Rozbehol som sa rovno cez závesy a zatvorené sklenené dvere. Najprv ma to odhodilo, nedalo sa mi prejsť, ostal som len zaseknutý v závesoch, ale som sa uvedomil a pomyslel som si že to musí ísť... tak som sa napriahol a prešiel som cez tie sklenené dvere, ale išlo to zozačiatku dosť ťažko, musel som sa cez ne vyslovene pretláčať, ťažko sa to opisuje, ale nakoniec to povolilo a bol som na balkóne... Vyskočil som teda na zábradlie a..., Všetko vonku vyzeralo ako skutočné, úplne skutočné: zimné námestie v centre mesta osvetlené pouličnými lampami a reklamami,. Zasnežené chodníky, stromy bez lístia, chlad – 100% realita bez deformácií. Ľudí som si ale nevšimol žiadnych. Pomyslel som si všetko je také skutočné že keď skočím tak si zalietam alebo sa zabijem. Utvrdil som sa že mám OBE a že si musím všetko zapamätať a skok... Perfektné plachtenie, zamieril som si to pred dom, letel som v rovnakej výške tretieho poschodia, bez toho že by som to chcel ovplyvňovať v pohode pomaličky som obkrúžil dom až k priečeliu. Chcel som pristáť na terase, ktorá je v rovnakej výške a všetko ma perfektne poslúchalo, Zoskočil som teda na terasu na krátky „oddych“ a po sekunde som znova skočil cez zábradlie do prázdna, zamieril som k veľkým starým gaštanom, ktoré sú pred domom, ale scenéria sa začala pomaly meniť... Na jednom s tých veľkých stromoch sa zrazu objavili pučiace lístky, boli do detailov perfektné, naozajstné, krásna čerstvá jarná zeleň a čo ma úplne fascinovalo pri každom liste bolo malé zelené svetielko. Tými svetielkami som bol úplne unesený a očarený, boli nádherné. Chvíľu som to pozoroval a poletoval v korune toho vysokého stromu a vychutnával dobrý pocit, že mám všetko pod kontrolou. Potom som zamieril na druhú stranu námestia, ale scéna sa opäť zmenila a ja som cítil, že končím. Zrazu bolo leto, teplo, slnko svietilo, úplne modrá obloha, realita sa skrútila, už to bol úplne iný svet... zatmelo sa mi pred očami a cítil som že mi končí energia na bdelý zážitok. Blik, a bol som prebudený v posteli, späť v tele, zadychčaný a šťastný. Celý zážitok som si 2 x prebehol v hlave aby som na nič nezabudol, lebo som lenivý si to zapisovať. Utvrdil som sa že si na všetko ráno spomeniem a spokojný som zaspal...
Používateľov profilový obrázok
Sheydee
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 95
Dátum registrácie: St Jan 04, 2006 13:50
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sheydee »

no....gratulujem k peknemu dlhemu zazitku! :appl:
Čo vieme o smrti, keď vieme tak málo o živote.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: zatial posledný

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

pripájam sa ku gratuláciám :ok: :grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

squely zazitek

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

libi se mi i to jak si analyticky hledal a porovnaval jestli jsou nejake vyrazne odchylky.
S tvoji manzelkou si asi mluvil se snovym dvojnikem? Ona v te dobe spala ?
Zajimave jak si videl ty zeleny svetylka na tom strome, ze by zivotni energie tech seminek? :appl:
Michael
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St Feb 22, 2006 22:09

Re: squely zazitek

Príspevok od používateľa Michael »

OBI-VAN napísal:libi se mi i to jak si analyticky hledal a porovnaval jestli jsou nejake vyrazne odchylky.
S tvoji manzelkou si asi mluvil se snovym dvojnikem? Ona v te dobe spala ?
Zajimave jak si videl ty zeleny svetylka na tom strome, ze by zivotni energie tech seminek? :appl:
neviem ako je to naozaj so snovými dvojníkmi, ked som sa jej potom rano pýtal, že čo presne robila tak, že sa ešte chvíľu motala pobyte a išla pozerať telku...
No a čo sa týka tých svetielok, tiež som sa nad tým zamýšlal a prišiel som zhruba k tomu istému záveru ako ty, ten strom na ktorom boli tie mladé puky a svetielka, je z tých starých stromov najmladší, aspoň tak vypadá, lebo je menší a vždy na jar vypučí prvý..., už sa preberá po zime...
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Príspevok od používateľa nou »

taketo zazitky prajem kazdemu :appl: :ok:
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: zatial posledný

Príspevok od používateľa sorer »

pekne :ok:
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: zatial posledný

Príspevok od používateľa dr.Katz »

byl to astrální zážitek, nebo lucidní sen?
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Michael
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St Feb 22, 2006 22:09

Príspevok od používateľa Michael »

To je otázka... Odpoviem ti čisto subjektívne lebo neviem ako to naozaj je...
LD je pre mňa vždy precitnutie, uvedomenie sa vo sne, prichádza počas spánku počas snívania, väčšinou keď si uvedomím nezmyselnosť deja alebo, že to čo sa mi sníva som už raz alebo niekoľkokrát sníval a viem ako ten sen bude pokračovať.. Pozorujem postavy a všeličo sa ich vypytujem, ukazujem že dokážem lietať a vysvetľujem im, že sa mi snívajú. Niekedy mám pocit že sa so mnou zahrávajú a chichocú sa na mojich pokusoch. Pozorujem architektúru stavieb, prostredie, detaily a skúšam čo môžem a čo nemôžem robiť. V LD som začlenený v určitom deji, ktorý nemám alebo nemôžem mať úplne pod kontrolou...aj keď sa ho snažím meniť... Keď LD úplne ovládam, tak si hneď ako prvé zalietam, lebo to je neskutočný pocit slobody.
OBE sa u mňa vždy začína vibráciami na tele... Vibrácie sa nenormálne stupňujú až sa uvedomím a vychutnávam si ten pocit. Je to nádherné a tajomné a vždy čakám čo bude ďalej... Väčšinou zo začiatku nič nevidím a potom to príde – plné bdelé vedomie. Moje prvé OBE boli úplne len pocitové a hmatové. Napriek tomu boli také skutočné, že som ich nevedel rozlíšiť od reality...
Napríklad som sa prebral že vibrujem a trčím nad okrajom postele. Pomaly som sa približoval k podlahe až som sa jej dotkol. Nič som síce nevidel ale cítil som nejako kde som. Úplne naozajstný pocit... ešte so si pomyslel, že , keď ma teraz niekto vidí tak si o mne pomyslí že som úplný ch.... - trčí z postele a hlava na zemi... :grin: . Napriek tomu som nechcel otvoriť oči, aby som ten zážitok neprerušil. Pochybnosti boli ale silnejšie a tak som tie oči predsa len otvoril, a vtedy som sa prebral zadýchaný na posteli v úplne inej polohe. Toto overovanie som robil, kým som nebol presvedčený, že to naozaj funguje a že to čo zažívam je naozaj Out Of Body... Potom som s overovaním prestal...
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Re: zatial posledný

Príspevok od používateľa nou »

a aku techniku pouzivas??. inak ak mas taketo realne OBE co keby si spravil reality check? daj niekomu napisat na papier sest cisel a niekam ich schovaj aby si ich nevidel. no a pri najblizsom OBE sa na ne pozri.
Prídem si po teba.
OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

dostat se do LD je asi pro vetsinu lidi jednodussi

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

nez do OBE. Teda pro mne asi urcite :roll:
Zkousel jsi nejaky techniky jak se do OBE dostat pres LD?
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

mne se za posledni měsic povedlo 3x OOBE přestupem z LD
snažim se přijit na něljakou metodu která by se na to dala použit.
Zatim sem přišel na jednu zajimavou věc jednou sem v LD zkoušel natáhnout ruku do dálky natáhla se asi na 3 metry a když sem se z LD probudil byla ruka honě uvolněná,tak mě napadlo že by se toho možná dalo viužit.Byl sem v LD a na jeho konci sem použil točeni kolem osi ale točila se jen horni polovina těla a ješte sem se snažil natáhnout ruky co nejvic do dálky,prostě tělo co nejvic roztáhnout a zkroutit.Po chvili mě to probudilo byl sem hodne uvolněnej citil sem vybrace a hučeni v hlavě a povedlo se mi oustit tělo/podrobnějc to sepišu v deniku/.No chce to ješte prozkoumat ale vypadá to docela slibne povedli se mi takle 3 OOBE čož byl fakt uspěch protože OOBE sem už rok neměl.Pracovni teorije je asi taková že roztaženim a překroucenim tela ve snu se změni tvar astrálniho děla a to pak přesně nesedne do fyzickyho a de ho snadnějš oddělit.
Pokud někdo zante nejakou techniku jak z LD do OOBE prosim napište.
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

ATA napísal:Byl sem v LD a na jeho konci sem použil točeni kolem osi ale točila se jen horni polovina těla a ješte sem se snažil natáhnout ruky co nejvic do dálky,prostě tělo co nejvic roztáhnout a zkroutit.Po chvili mě to probudilo byl sem hodne uvolněnej citil sem vybrace a hučeni v hlavě a povedlo se mi oustit tělo/podrobnějc to sepišu v deniku/.No chce to ješte prozkoumat ale vypadá to docela slibne povedli se mi takle 3 OOBE čož byl fakt uspěch protože OOBE sem už rok neměl.Pracovni teorije je asi taková že roztaženim a překroucenim tela ve snu se změni tvar astrálniho děla a to pak přesně nesedne do fyzickyho a de ho snadnějš oddělit.
Pokud někdo zante nejakou techniku jak z LD do OOBE prosim napište.


No to je uzasna vec ktera stoji za vyzkouseni.. teda jestli si na to vzpomenu protoze ja mam LD malokdy ( a OBE jeste min).
Jenze.. jak to udelat abych si na to kdyz budu v LD zrovna vzpomel ze to chci vyzkouset ? Jedine ze budu kazdej den se nekolikrat tocit jako káča s natezenejma rukama.. hehe nevim ale jak to pak vysvetlim kdyz mne nekdo uvid: "to nic ja si jenom nacvicuju abych si zapamatoval ze si chvi v LD vzpomenout ze chci zkusit pomoci tyhle metody se dostat do OBE" hehe.. tohle vysvetleni jiste kazdemu bude stacit :blah: :grin:
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: zatial posledný

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

ATA: To, čo si popisoval, že si robil v LD jednoducho sprav v bdelom stave. Na to, aby si mal OBE nepotrebuješ LD. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

bohužel v bdelim stavu to nestači citim sice rosšiřeny obrysi těla a malej posun třeba ruky o par cm ale z těla mě to nedostane.Ješte je tam nejakej zádrhel možná je do v nedostatečnym uvolněni nebo se jen málo snažim.Sice vim ž dostávat se do OOBE přes LD je ponekud neprakticky
ale jestli tahgle metoda bude dobře fungovat tak to bude obrovskej pokrok,přecejenom LD ztrochou snaženi dokáže každej a neni na tom nic těžkyho.Když na tom pracuju tak mám tak 3LD tydně ješte by nebylo špatny naučit se vstoupit do LD z bděliho stavu.

No každopádne budu dál expedimentovat a uvidime co z toho vyleze jednou se snad naučim dostat z bděliho stavu do OOBE bez problému. :angel:
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Napísať odpoveď