Co sa to deje pred spankom?

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Co sa to deje pred spankom?

Príspevok od používateľa emčo »

Tak som hore, lebo mam ako taky strach...ako cely zivot, kazdy noc pocujem nieco praskat, nejaky pohyb zaclon, praskot z elektroniky.... ale jedno...prvy krat v zivote stalo pred chvilou, ze som lezal, v plnom vedomi a akoby sa vo vnutri mojho tela, moje telo hybalo-kyvalo dopredu, dozadu. Stalo sa mi to 3x za sebou...zvycajne sa to deje 1x. Ten pocit zacina od hlavy a citim to v celom tele, aj ked to nie je velmi intenzivne. Nie je to nic "fyzicke" skor by som to prirovnal k pocitu, ked sa cloveku toci hlava..

Mam taky pocit, ze by som mal skusit astral, taha ma to / podvedomo nejako viem, ze to spravit mam / ale bojim sa ... :| :cry2: :help:
Naposledy upravil/-a emčo v Ut Aug 01, 2006 14:21, upravené celkom 1 krát.
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

:grin: taky to muze byt opile motoricke cidlo v mozku ...
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: ?

Príspevok od používateľa SagitaX »

no pre zmenu by si mohol inak nazvat tuto temu lebo s jej nazvu (?) ti asi tazko odpisu ludia ktory ti mozu pomoct...

k tomu: z coho mas strach? coho sa bojis? bojis sa tych pocitov alebo toho vycestovania?
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
dRevnik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Št Sep 08, 2005 12:30
Bydlisko: Česko

Re: ?

Príspevok od používateľa dRevnik »

emčo napísal:ale jedno...prvy krat v zivote stalo pred chvilou, ze som lezal, v plnom vedomi a akoby sa vo vnutri mojho tela, moje telo hybalo-kyvalo dopredu, dozadu. Stalo sa mi to 3x za sebou...zvycajne sa to deje 1x. Ten pocit zacina od hlavy a citim to v celom tele, aj ked to nie je velmi intenzivne. Nie je to nic "fyzicke" skor by som to prirovnal k pocitu, ked sa cloveku toci hlava..
Znám to velmi dobře, je to běžný jev (alespoň u mě) - zažíval jsem to prakticky každej den, když jsem se vrátil po obědě ze školy a šel si lehnout (bo jsem chtěl mít LD), ale občas to zpozoruji i při hluboké relaxaci. Jde zřejmě o to, že fyzické tělo je unaveno a rychleji "usíná" zatímco mysl je pořád aktivní. Je to zajímavý pocit, jako by se tělo skutečně kývalo, ale ve skutečnosti se vůbec nehýbe. Každopádně nic nebezpečnýho to není, naopak je tu velká příležitost pro WILD nebo normální LD v následujícím spánku.
Samba! Samba simba! Sambaaaa! Dneska je tu bejby Samba! Proto nezůstavej sama doma! Proto nezůstávej sama! Je tu Samba Samba Simabaaa!!!
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: ?

Príspevok od používateľa emčo »

SagitaX napísal:no pre zmenu by si mohol inak nazvat tuto temu lebo s jej nazvu (?) ti asi tazko odpisu ludia ktory ti mozu pomoct...

k tomu: z coho mas strach? coho sa bojis? bojis sa tych pocitov alebo toho vycestovania?

Asi som to mal rozpisat zvlast....ten strach, tie zvuky a pocit, ze je niekto v izbe, a pocit ako by sa telo hybalo a pritom je v klude su 2 rozne veci, len som ich zazil obe v 1 vecer, takze som ich napisal v jednom prispevku. Co sa tyka toho kolisania, nebojim sa ho, len som zvedavy, co to je... Mam pocit, ako som to pisal hned v prvom prispevku, ze by som mal robit astral, ale bojim sa toho...som toho nazoru, ze ak je clovek " zrely" na to, aby s astralom a podobnymi vecami nieco robil a zacal, ponukne sa mu to samo. Ked je toto ponuka, tak ju asi odmietam a odkladam co najdalej. Co sa tyka prasknutia niecoho a inych roznych zvukov toho sa skor bojim / nie je to doslova strach..len to nie je to nic prijemne, stale otvorat oci a hladat, pozerat sa, ci tam niekto nie je / a deje sa to od detsva, takze neviem co s tym. :?
Naposledy upravil/-a emčo v Ut Aug 01, 2006 14:27, upravené celkom 2 krát.
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: ?

Príspevok od používateľa emčo »

dRevnik napísal:
emčo napísal:ale jedno...prvy krat v zivote stalo pred chvilou, ze som lezal, v plnom vedomi a akoby sa vo vnutri mojho tela, moje telo hybalo-kyvalo dopredu, dozadu. Stalo sa mi to 3x za sebou...zvycajne sa to deje 1x. Ten pocit zacina od hlavy a citim to v celom tele, aj ked to nie je velmi intenzivne. Nie je to nic "fyzicke" skor by som to prirovnal k pocitu, ked sa cloveku toci hlava..
Znám to velmi dobře, je to běžný jev (alespoň u mě) - zažíval jsem to prakticky každej den, když jsem se vrátil po obědě ze školy a šel si lehnout (bo jsem chtěl mít LD), ale občas to zpozoruji i při hluboké relaxaci. Jde zřejmě o to, že fyzické tělo je unaveno a rychleji "usíná" zatímco mysl je pořád aktivní. Je to zajímavý pocit, jako by se tělo skutečně kývalo, ale ve skutečnosti se vůbec nehýbe. Každopádně nic nebezpečnýho to není, naopak je tu velká příležitost pro WILD nebo normální LD v následujícím spánku.
Ahoj, diky moc :appl: ...odpoved mi staci a zda sa mi to realne...len ma stale trapi ta otazka, ktoru som uz zmienil o jeden prispevok vyssie.
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Co sa to deje pred spankom?

Príspevok od používateľa SagitaX »

podla mna sa nemas coho bat, skus sa nebat toho ze to pride a ty budes pocut divne veci, skus ist cielene za tim a preskumat ze co to je, nesnaz sa pozerat sa kde kdo je, povedz si nik tam neni a ignore...proste klud a pohoda...

a k tomuto "Ked je toto ponuka, tak ju asi odmietam a odkladam co najdalej" //nechce sa mi to citovat

ak chces vycestovat tak cestuj, neboj sa, neodkladaj...
musis sam seba plne presvedcit ze to bude v pohode, ako som niekde cital odhodlanie a presvedcenie je najdolezitejsie
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
dRevnik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Št Sep 08, 2005 12:30
Bydlisko: Česko

Re: ?

Príspevok od používateľa dRevnik »

emčo napísal:Co sa tyka prasknutia niecoho a inych roznych zvukov toho sa skor bojim / nie je to doslova strach..len to nie je to nic prijemne, stale otvorat oci a hladat, pozerat sa, ci tam niekto nie je / a deje sa to od detsva, takze neviem co s tym. :?
Pokud to jsou reálně existující zvuky (tedy nikoliv jen sluchové halucinace) a pokud to pozoruješ už od dětství, tak bych řekl, že spíš než nějaké projevy astrálních bytostí či spojení s "druhou stranou" nebo čehokoliv podobně spekulativního to bude nějakým způsobem vybudovaný obyčejný, lehce neurotický strach. NEtvrdím že jsi psychicky nemocnej (!!!), ale jen že to může být následek např. nějakého zážitku/strachu, který sis vypěstoval jako dítě.

Pro příklad: Já jsem v dětství dost hltal nejrůznější knihy a dokumenty o mimozemšťanech. Vzpomínky na budoucnost, únosy lidí, stříbrňáci, šediváci... atd. A věř mi, že dost dlouho pro mě byl problém, přejít v noci pár metrů po chodbě, aniž bych si rozsvítil světlo. V mysli se mi pořád vynořovala představa, že za rohem stojí momozemšťan a že se s ním střetnu tváří v tvář... :D Dokonce i přes den za světla jsem pociťoval strach, když jsem měl vyjít do patra, protože jsem očekával, že až otevřu dveře, bude tam stát mimozemšťan, vypadající jako japonský Dogu. Postupem to přešlo a teď jsem zase v pořádku :grin: ale přiznám se, že docela nedávno jsem ten strach pocítil zase, když jsem asi ve 4 hodiny ráno vstával od kompu :) Pravda je, že jsem byl už zpola mrtvej, utahanej jako prase a skoro jsem spal :) Ale zase ten pocit - teď se otočím a tam bude stát 1,5 metru vysokej šedivák s obří hlavou a očima... Pak jsem si ale řek: Ale hovno! Votočil jsem se a... nic tam nebylo :grin: Prostě se s tím ne*rat a myslet racionálně (ona i ta levá mozková hemisféra není občas k zahození ;) ) Spíš jsem to v tu chvíli pochopil jako takový jemný nátlak těla a mysli, kterým mi naznačovali, že už je opravdu čas jít spát :)))))
Samba! Samba simba! Sambaaaa! Dneska je tu bejby Samba! Proto nezůstavej sama doma! Proto nezůstávej sama! Je tu Samba Samba Simabaaa!!!
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

a podla mna to aj tak strasne prehanate...
Drevnik podobne problemy som maval aj ja...a myslim ze kto nie...vzdy ked vecer pozeram nejaky film alebo hram nejaku hru tak este ked si idem lahnut na nu myslim...a myslim ze neexistuje clovek ktory po dobrom horore isiel spat a ani raz na neho neomyslel...
Emco a nemohli by to byt len jednoduche nejake cinitele zvuku??...mne sa napriklad do izby vzdy dostane mucha alebo iny hmyz a niekedy mi fakt chvilu trva kym si uvedomim co to je...
Alebo ked mam zle zavrete okno tak tak divne praska...alebo ked lezim na boku uchom na mojom vakusi...pocujem ako sa v nom tak divne sype akoby piesok..:D:D:D
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Co sa to deje pred spankom?

Príspevok od používateľa SagitaX »

theONE to pocujes vsetky tie veci co ziju v tvojom vankusi a cakaju kym s teba opada mrtva koza aby maly veceru :)

a suhlasim s dRevnikom ze sa neni coho bat, proste pianko...
a ak toto mas uz od detstva je nacase s tym daco robit...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
dRevnik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Št Sep 08, 2005 12:30
Bydlisko: Česko

Príspevok od používateľa dRevnik »

TheONE napísal:a podla mna to aj tak strasne prehanate...
Drevnik podobne problemy som maval aj ja...a myslim ze kto nie...vzdy ked vecer pozeram nejaky film alebo hram nejaku hru tak este ked si idem lahnut na nu myslim...a myslim ze neexistuje clovek ktory po dobrom horore isiel spat a ani raz na neho neomyslel...
Šak já právě říkám že to nic není ;)

BTW: horory jsou nanic, mě dokonale děsila právě ta ufologická literatura "faktu" - díky tomu, že všechno bylo presentováno jako skutečnost a byl jsem zahrnován důkazy, že se takové věci skutečně dějí (únosy atp.). To je velký rozdíl oproti hororům, nad kterými se mávne rukou. Je to něco jako když přišla do kin Záhada Blair Witch. nejdřív taky nikdo nevěděl co si o tom má myslet a dost lidí tomu věřilo. A to je právě to krásný/záludný/brutální/nebezpečný, zkrátka to co milujeme :)
Samba! Samba simba! Sambaaaa! Dneska je tu bejby Samba! Proto nezůstavej sama doma! Proto nezůstávej sama! Je tu Samba Samba Simabaaa!!!
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa emčo »

Diky moc za komenty. Ja som si presvedceny, ze to ma urcite nieco s duchovnom a pod. Casom som na to prisiel, ze som v tomto smere dost senzitivny, alebo "vyspely"? sa to da nazvat. Viete, su ludia, ktori na duchovno cely zivot nepomyslia, vidia iba materialne veci, vazu auta a peniaze a zase su ludia, ktori su viac dusevne viac vyspeli a vidia a aj ine veci, ako hmatatelne. A samozrejme v tom druhom pripade su ludia, ktori sa vyspeli viac a menej... ja by som to videl takto. Zasa neviem, ci fakt nejaky nabytok nepraska, tv to iste celu dobu pocas dna, len to nepocujem cez den, kedzeje vacsi hluk a mensi klud ? ...v kazdom pripade si myslim, ze viem vycitit, kedy je nieco v poriadku a kedy nie... a prave toho sa bojim, ze to co si myslim / vycitim / je pravda.... PS: A v detstve som mal desny strach z tmy, urcite je to aj tym...otazka znie, preco som sa bal uz v detstve..ak je odpoved na toto tiez to, co opisujem vyssie, potom co je vychodisko ? :ghostly: :roll:
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Co sa to deje pred spankom?

Príspevok od používateľa SagitaX »

podla mna su na tom vsetci na zaciatku rovnako, (vo vyspelosti) len niektory to vedia a chcu s tym daco robit a niektorym to vyhovuje tak ako to je a kaslu na to...

podla mna sa pod toto vsetko podpisal ten strach s detstva a toho duchovna je tam mensia cast(ak vobec) (aj ked to nemozem povedat na 100%)... ja by som povedal ze ak to nepocujes cez den tak to nebude pocut ani v noci a teda ze nic nepraska v skutocnosti... slovami Derrena Browna: Je to v tvojej mysli...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

Nikto ste ma tusim nepochopili...
Ja som myslel iba ze jednoducho to mozu byt fyzicky sposobene zvuky...a nie rozne duchovne a neviem ake veci...
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Co sa to deje pred spankom?

Príspevok od používateľa emčo »

SagitaX napísal:podla mna su na tom vsetci na zaciatku rovnako, (vo vyspelosti) len niektory to vedia a chcu s tym daco robit a niektorym to vyhovuje tak ako to je a kaslu na to...

podla mna sa pod toto vsetko podpisal ten strach s detstva a toho duchovna je tam mensia cast(ak vobec) (aj ked to nemozem povedat na 100%)... ja by som povedal ze ak to nepocujes cez den tak to nebude pocut ani v noci a teda ze nic nepraska v skutocnosti... slovami Derrena Browna: Je to v tvojej mysli...
..nesuhlasim, ale diky za nazor. Nesuhlasim, po 1x. Uz v skole mas ziakov, ktori su lepsi nez ostatni, ktorym to lepsie klape a ludi, ktorym to nikdy nepojde ako tym druhym, aj ked budu "trenovat" svoju mysel.Alebo si zober sportovca...mozes cvicit a trenovat kolko chces, nikdy nedosiahnes vysledky,ako on. Uplne toto iste plati podla aj s duchovnom. Mas uz deti, ktori "vidia" druhy svet,vedia predpovedat, zatial co druhy ani nevedia, co bude na obed ...atd.

Po 2. Skus nejak dosiahnut cez den taky klud v okoli, ako ho mas v noci...ak budes mat podmienky ako v noci aj cez den, mozno to co si napisal ohladom Derrena ma zmysel :) Cez den nestudujes, nesledujes tak, ako v noci, ked ides spat...rozdiel medzi jednym a druhym je 100%. :shutup:
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Napísať odpoveď