moj prvy LET

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

moj prvy LET

Príspevok od používateľa bonkwodny »

takze moj vporadi treti LD ktory sa mi snival pod vplyvom marihuany:
bol som na nejakom kopci kde zacalo horiet z dialky sa na mna pozeral vodic
tatry tak som isiel prec aby si nedomyslel ze som to sposobil ja dole som sa zahladel na muchotravku a vravim si ze to teda skusim(ma psychoaktivne ucinky)potom si vravim ze som debil ako ma to mohlo napadnut sam skusat novu drogu tak som isiel prec a hned na to som prisiel na to preco som to chcel spravit a to ze som v sne(normalne som si vsimol ze tu je nieco co by v reale nebolo a to moje zmyslanie)takze som sa zhlboka "nadychol"(zistil som ze je to vyborne pretoze pred tym ked som zistil ze mam LD tak ma to vzrusilo a spolovice som sa prebudil a LD prilis skoro skoncil)
tak som si povedal ze skusim ono lietanie vzniesol som sa do vzduchu frcal plnou parou vpred a ked som letel ponad krajinu zastavil som sa az pri jazere pretoze som sa bal ze co ak do neho spadnem a utopim sa ale potom ma napadlo ze je to hlupost pac som v sne...
tak som sa teda "rozletel"ponad jazero ale akosi ma to nechcelo pustit nad hladinu(zeby podvedomy strach z toho utopenia?)no a vtedy som sa zobudil
chcem este upozornit ze na vyvolanie mojich LD som nepouzival ziadnu metodu ani sugesciu ci nieco podobne proste ma to v tom sne nejako napadne :smoking:
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: moj prvy LET

Príspevok od používateľa dr.Katz »

gratuluji. Je zajímavé, že mně se po marihuaně většinou celou noc nic nezdá, natož tak LD.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

Príspevok od používateľa bonkwodny »

no ono sa ti aj sniva ale koli zhulenosti si na to tazko pamatas :mrgreen:
no a ak sa ti uz sniva LD tak je tazke si to nepamatat :mrgreen:
takato teoria ma napadla...
Napísať odpoveď