Točím sa ako voda vo fľaši

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: LD?

Príspevok od používateľa SagitaX »

trosku od temy ale tiez sa to trosku tyka toho pocitu co si ty zazil...

chcel by som sa spytat, ked zaspavam dostanem sa na taku hranicu ked o chvilu zaspim, ale nez zaspim obcas sa mi stane strasna haluz, mam taky pocit, vezmite si do ruky poloplnu (poloprazdnu) flasu 0,5l a otocte sa s nou tak rychlo ze sa voda uplne nalepi na okraj flase, moj pocit je asi taky ako sa asi citi ta voda, uplne akoby ma niekto chytil a hodil kilometer daleko, uplne akoby som letel dakde, to je pocit velmi cudny, neni neprijemny, nijak mi nevadi, ale ked si uvedomim ze mam ten pocit (prechod s norm stavu do toho pocitu je uplne nepostrehnutelny) tak sa brutalne preberiem a uplne ma to "nastartuje" to mam potom tolko energie ze nemozem zaspat, uz sa mi parkarat stalo ze som takto aj celu noc nespal... skusal som ze v ostanem v tom pocite (je to sranda a ani neviem preco ale paci sa mi to) ale neda sa to proste sa mi podarilo ze som uplne vypol hlavu ale akonahle som si pomyslel ze to som v tom tak BUM a bol prec... a moja otazka je asi takato: ten moj pocit patri k beznemu zaspavaniu(toto sa mi stava iba v poslednom case)? je to normalne ze ma to uvedomenie tak zobudi?

toto len tak na okraj, nijak ma to netrapi to len pre zaujimavost chcem vediet lebo je to take nove...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: To

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Oddelil som tento Tvoj príspevok od diskusie o LD, pretože si myslím, že Tebou opisovaný zážitok má črty astrálneho zážitku.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
sammy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Po Júl 11, 2005 23:46
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: To

Príspevok od používateľa sammy »

Ked sa dostanem do AC tak sa vacsinou iba krutim, tocim vlavo/vpravo a doluhlavou ako nejaka gula. Neviem ako ovladnut pohyb. Skusal som mysliet, ze chcem ist napr. do druhej izby, ale nic sa nedialo iba som sa krutil, padal, vznasal vseliak, len nie tak ako by som chcel :-)

Este by ma zaujimalo, ze preco sa mi stava, ked sa niekedy dostanem z tranzu do AC a otvorim oci, ze vidim akoby dve dimenzie? Prepinaju sa, blikaju medzi sebou..
Antes de morir veras el aro..
gagino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 21
Dátum registrácie: St Sep 27, 2006 18:51

Príspevok od používateľa gagino »

ja zase ked sa sustredim normalne pri plnom vedomi, tak vidim tiez akoby dva svety prelinajuce sa, ten nas normalny a este jeden velmi nejasny, akoby tvoreny s malych zrniecok modrej, cervenej a zelenej farby. nedaju sa vsak v nom rozoznavat ziadne konkretne tvary...
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Re: To

Príspevok od používateľa nou »

taketo bezvahove-lietajuce stavi sa mi stavali aj ked som o AC LD nic nevedel. Som maval pocit akoby som bol v poachte a niekto ma nadhadzoval. alebo padal alebo letel neda sa to presne popisat. teraz ked sa snazim o AC tak mam pocit akoby som bol nafuknuty ako balon a pritom sa kazda moja cast tocila inym smerom v bezvahovom stave. po kazde je to dost prijemny zazitok. ak si ale zacnem vsimat tak sa utlmi a zmizne. to prebudenie moze byt tym ze je to nieco nove a nalejes sa adrenalinom.
Prídem si po teba.
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Dovolím si sem prekopírovať jeden môj príspevok z iného fora aj s citáciou od iného užívateľa /uživateľky/, ktorej nick z pochopiteľných dôvodov vynechám.... dávam ho sem ako reakciu na úplne prvý príspevok v tejto téme....

Sen č. 1:
Pohľad na seba zvrchu a z normálnej perspektívy......Potom ma akoby niečo začalo veľmi silno ťahať niekam...pocit ako keď padáte do najhlbšieho sna, ale toto bolo spojené s tým, že som sa vedome tomu bránila-zľakla som sa, vnímala som iba čierne a bolo to ako špirála, ale bol to skôr pocit ako vizuálny obraz.Viackrát som sa takto tomu vzoprela a dalo mi to strašnú námahu, aby som sa z toho dostala. Bol to taký boj a moje prebudenie, nakoniec som sa prebudila a pozrela na seba a ležala som tak ako som sa videla.

Určite sa ti to ťažko popisuje ako to vlastne bolo, ale myslím, že tento OBE bol veľmi podobný môjmu z pred pár rokov a tomu z piatka na sobotu minulého týždňa.... tiež som sa na seba pozeral ako spím a trocha ma hnevalo, že je všade tma.... zrazu som sa ale začal prepadávať do podlahy a tiež ma to ťahalo, ťahalo ma to smerom dole a tiež by sa to dalo povedať, ako keby po špirále a všade okolo bola len tma.... nemal som z toho dobrý pocit a tak som sa snažil zobudiť, čo sa mi aj hneď podarilo.... za pár minút som bol zasa vonku z tela, ale tentokrát som už radšej zostal sedieť na posteli atď...... čo som týmto chcel povedať zatiaľ som sa "tam dole" dobrovoľne unášať nenechal, či už zo strachu, alebo zo zlého pocitu, že ma niekto alebo niečo niekam ťahá proti mojej vôli..... čo by sa stalo ak by som sa nechal... neviem.... a v súčasnosti ani neviem, či by som to chcel zistiť.....
Z1
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

Sagitax neviem odkial si nabral tociacu sa flasu...ale mavam podobny pocit vzdy ked sa usilujem o AC a som v dost silnom tranze a myslim na to ze sa otacam ako lezim na posteli...
Ked si predstavite ze lezite normalne na chrbte hlavou pozerate na strop...tak si jednoducho predstavujte ze sa otacate na bok...z jednej strany a potom aj z druhej...a na brucho...ten pocit aky si opisal s tou flasou...sa celkom s tym mojim pri tomto zhoduje...vyskusajte to :D
Používateľov profilový obrázok
Sheydee
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 95
Dátum registrácie: St Jan 04, 2006 13:50
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sheydee »

No take zazitky ze ma nieco taha samovolne do zeme som mal aj ja zatial z mojich takychto troch AC som sa prvykrat vznasal na poslelou a tie dalsie dva ma tahalo! tak isto zo strachu sa da povedat som sa hned prebudil !
Čo vieme o smrti, keď vieme tak málo o živote.
Používateľov profilový obrázok
mNemoN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 23:41
Bydlisko: Zem
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mNemoN »

idete do peklaaaaaaaaa 8DDDDDD .. btw ako viete co je smerom hore co dole ? Neviem ci som nieco take zazil ... ale mal som nieco podobne ale nevedel som kde je sever ... kde je hore a dole :DDDD
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

urcite sa uz niekto skusenejsi nechal vtiahnut dole...co sa stane potom? chcem byt pripraveny lebo ked to nebudem vediet tak sa tiez urcite prebudim od strachu :ghostly:
Napísať odpoveď