Dlhý pád a kmitanie/vybrácie ??

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Trane
Návštevník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Po Nov 27, 2006 13:40

Dlh

Príspevok od používateľa Trane »

Zaslal: Po Nov 27, 2006 16:57 Predmet: Je to dobry zaciatok A.C. ??

cawko. nevem kam toto zaradit tak to dam sem. ved kompetentny to urcite popripade presunu na spravne miesto

mam take 2 "dotazy/otazky" tykajuce sa astralneho cestovania :
1. takze. nevem este presne ako "vizeraju" vybracie ktore clovek pocituje v tranze. mne sa vsak par krat stalo ze som si napr. cital knihu, potom som ju na chvilku odlozil bokom, lahol som si, zavrel oci a vtedy sa cez mna zacali prevalovat alebo prudit akesy vlny. akoby mnou prechadzal elektrina. tie vlny maly smer od noh k hlave. je to neco vynimocne ?
2. tak isto ako v prvom pripade som si cital knihu, cumel do PC alebo telky. ale sedel som. zavrem oci a vtom sa akoby prepadam do velmi hlbokej priepasti az je mi z toho zle. citim ako mi cele telo kamsi pada. vzdy sa vsak po takych 2 sekundach strasne zlaknem a otvorim oci. potom sa mi trosku toci hlava. je to tiez neco vynimocne ? bo nekde som cital ze nejak takto podobne sa dostava clovek do tranzu- metoda klesanie.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Dlh

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Trane napísal:Zaslal: Po Nov 27, 2006 16:57 Predmet: Je to dobry zaciatok A.C. ??

cawko. nevem kam toto zaradit tak to dam sem. ved kompetentny to urcite popripade presunu na spravne miesto
Myslím, že si to zaradil celkom správne.
Trane napísal:1. takze. nevem este presne ako "vizeraju" vybracie ktore clovek pocituje v tranze. mne sa vsak par krat stalo ze som si napr. cital knihu, potom som ju na chvilku odlozil bokom, lahol som si, zavrel oci a vtedy sa cez mna zacali prevalovat alebo prudit akesy vlny. akoby mnou prechadzal elektrina. tie vlny maly smer od noh k hlave. je to neco vynimocne?
Výnimočné? Nie, sú to prejavy vibrácií. Takže už vieš ako vibrácie "vyzerajú". :grin:
Trane napísal:2. tak isto ako v prvom pripade som si cital knihu, cumel do PC alebo telky. ale sedel som. zavrem oci a vtom sa akoby prepadam do velmi hlbokej priepasti az je mi z toho zle. citim ako mi cele telo kamsi pada. vzdy sa vsak po takych 2 sekundach strasne zlaknem a otvorim oci. potom sa mi trosku toci hlava. je to tiez neco vynimocne ? bo nekde som cital ze nejak takto podobne sa dostava clovek do tranzu- metoda klesanie.
Výnimočné? Znovu si myslím, že nie. Pocity padajúceho tela bývajú jedny z prvotných znakov oddeľovania sa od tela. Zľaknutie sa je prirodzená reakcia obrany, keďže je OBE (out of body experience/mimotelový zážitok) považovaný aj za NDE (near death experience/zážitok blízky smrti) a takéto zážitky v nás prirodzene vyvolávajú strach.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Trane
Návštevník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Po Nov 27, 2006 13:40

Príspevok od používateľa Trane »

takze som na dobrej ceste k AC . myslim. :? inak je haluz ze tie "prejavy vybraciii" dokazem skoro kedykolvek vyvolat.
:arrow: a nemohli by ste mi dakto pls nejak poradit ako s tymito "skusenostami" dalej pracovat alebo ci ich mozem nejako uplatnit na AC ?
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Dlh

Príspevok od používateľa SagitaX »

je tu vela tem kde su rozne navody alebo diskusie ako dalej , ako s tym pracovat atd.. treba len citat, skusat a skusat :)
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
Trane
Návštevník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Po Nov 27, 2006 13:40

Príspevok od používateľa Trane »

1. este by som sa rad spytal na uvolnenie :
tak... ked sa pokusam uvolnit tak mi akoby stvrdu svaly. velmi malo ich citim na miestach kde sa dotykaju napr. postele alebo zeme na ktorej lezim. sice mi stvrdnu svaly ale stale nimy mozem pohnut keby som chcel. vo vacsine mi takto stvrdu nohy, ruky, a spodna cast trupu uz asi po 10 minutach. staci to na AC ?
2. to ww6 : mohli by tieto prejavy vibracii, ak by som ich dostatocne zosilil(co mi trosku ide), vyustit i do ozajstnych vybracii ?
( i ked ako tak citam tak zevraj vibracie ani moc nemusia byt nutnostou k AC. )
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

1. Tie vibracie dokaze vyvolat ktokolvek a kedy chce ak vie ako na to...problem nastava ked si chces vibracie udrzat (slaba koncentracia, respektive nedostacujuca) alebo ked ich chces zintenzivnit popripade zosilniet
2.
tak... ked sa pokusam uvolnit tak mi akoby stvrdu svaly. velmi malo ich citim na miestach kde sa dotykaju napr. postele alebo zeme na ktorej lezim. sice mi stvrdnu svaly ale stale nimy mozem pohnut keby som chcel. vo vacsine mi takto stvrdu nohy, ruky, a spodna cast trupu uz asi po 10 minutach. staci to na AC ?
Toto je stadium ovladania AC v ktorom som na dlho uviazol...odpoved je nie, nie je to dostacujuce na AC

Takisto je velmi dolezite nebyt si taky isty ze ako si to ty opisal "si na dobrej ceste ku AC". Nevylucujem ze je to mozne...ale s tymto sa ti AC nikdy nepodari alebo podari za veeelmi dlhu dobu
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Dlh

Príspevok od používateľa SagitaX »

nahodou, sebavedomie je dobra vec... cloveku sa nieco podari skor ked si trosku veri ako ked si vravi ze on je nejaky iny jemu sa to nepodari alebo ine pesimisticke keci... toto viem s vlastnej skusenosti ked som s LD zacal a zalozil temu "viac menej pokec"... vtedy som bol taky pesimista, ale ked som otvoril oci a konecne mi doslo aky som blbec ked si toto vravim, zacal som presadzovat optimizmus a hned vsetko slo ako po masle...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

Trane: ja bych na ty vibrace moc nespolehal, neupinej se na ne jako na nejaky 100% pruvodni stav AC.

V podstate chci rict jen to, ze az budes max. uvolneny( bez fyzickych pocitu ) tak te nejake vibrace/nevibrace nebudou zajimat ... :grin:
Používateľov profilový obrázok
Trane
Návštevník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Po Nov 27, 2006 13:40

Príspevok od používateľa Trane »

k uvolnovaniu : viem ze sa musim poriadne uvolnit a aj sa o to dost snazim. ale nekde som cital ze by som sa mal uvolnovat postupne od noh az k hlave tak ze budem na jednotlive casti tela iba myslet ? alebo sa mam na ne nejak sustredit ?
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

na nc se nesoustreduj, nech 5 - 10 minut myslenky probihat a pak zkus uvolnovani koncetin - tela - ramen- krku - hlavy - ocnich vicek apod. Po x trenincich to zvladnes behem velmi "kratke doby" s ohledem na prukopnicke pokusy. Pak az budes v tomto stavu, tak zacnes mit vidiny, slysiny a az totok vsecko prejde tak se najednou rozprostre ticho a klid a v teto chvili ja osobne citim telo jako skorapku a sve "neco" ( astralni telo, duchovni telo nebo neco takoveho ) umistene uvnitr. V mem pripade se pak zatim nedeje nic, nebo se najednou proberu a ubehlo z niceho nic 30 - 60 minut, takze nevim ... :|

hlavne nema smysl neco resit ohledne uvolnovani apod. kazdy ma svou metodu a nechtek ulpivat na "neci" metode a vytvor si vlastni, je jednou jakou, stejne bude po nejakem case fungovat, teda aspon pokud nebudes lezet v krecich s bicaka a tricakama napnutyma jak tetiva :grin:
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Dlh

Príspevok od používateľa SagitaX »

dobra metoda je napnut svaly, napr. zacnes nohami, napnes lytka a nizsie, uvolnis, opakujes 3x, ides na stehna, opakujes 3x, a takto az hore a si uvolneni, takyto stupen uvolnenia ti staci...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
Trane
Návštevník
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Po Nov 27, 2006 13:40

Príspevok od používateľa Trane »

dik za radu. skusim to.
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

Sagitax, istu dobu som sa tak uvolnoval tak aj ja...ale teraz to tak nerobim
Pride mi to take umele, casto sa mi stavalo ze po chvili sa mi z nicoho nic napinali svaly...a nebolo to uplne uvolnenie aj ked som to cele zopakoval viac krat a poriadne...
Uvolnujem sa teraz postupne, myslou a precitovanim svalou
Proste si lahnem...najprv dycham cez brucho, potom postupne skusam ci si citim ruky, nohy a potom sa vacsinou dostavi busenie srdca (respektive potom uz pocujem tlkot srdca) a snazim sa sustredit nan...a po istom case sa dostavia sprievodne javy, u mna zatial mierne vibracie, hucanie v hlave a specificka malatnost
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

TheONE napísal:Pride mi to take umele, casto sa mi stavalo ze po chvili sa mi z nicoho nic napinali svaly...
Každý spôsob je dobrý, len jeden spôsob môže vyhovovať Tebe a inému nemusí. To, že sa Ti z ničoho nič napínali svaly ešte neznamená, že si bol zle uvoľnený. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Dlh

Príspevok od používateľa SagitaX »

ww6 ma pravdu ale ja si aj tak myslim ze uvolnovanie pomocou napinania svalou je ucinnejsie ako ine metody pretoze kym pri inych metodach je uvolnovanie metoda cisto mentalna tak tu to nieje tak, kym pri inych metodach sa uvolnis iba myslou, myslenim na urcite svaly, pri tejto metode tie svaly skutocne uvolnis a navyse aj presne vies ktore svaly si uvolnil a ktore este nie...

ale kazdy ma moznost vybrat si pre neho najlepsiu metodu...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Napísať odpoveď