Hypnagogicky obrazy ??

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Dinobeast
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St Jan 10, 2007 17:49

Hypnagogicky obrazy ??

Príspevok od používateľa Dinobeast »

Takhle, stalo se mi to vcera kdyz jsem odpoledne si daval trochu spani kdyz jsem prisel ze skoly a stalo se mi to, takze jsem si vzpomnel ze to u me byva.
Proste nekdy usinam, ani se nejak nesnazim na nic myslet nebo tak, a sama od sebe vystoupi nejaka predstava kterou vidim, to je ok, to by asi kazdej oznacil za hypnagogii pri usinani. Ale tyhle predstavy co neovladam jsou pohyblivy, skoro jako sen. Casto se mi stava ze takhle jdu po nejake ceste, najednou zakopnu nebo uklouznu a tak nejak sebou trhnu a probudim se, jako v polospanku, citim se chvili jako bych se probudil z normalniho snu. Akorat na tom nechapu, ze vzdy jsem cetl, ze hypnagogicky obrazy jsou staticky, jen serie nesouvislych obrazu, a tyhle se (zrovna vcera) pohybovaly. Ale byly nesouvisly tim, ze predtim jsem videl neco jako video kde se mi ukazovala nabidka Mirandy a jezdil tam kurzor mysi. Potom jsem sel po ceste. Neni to uz sen nebo je to neco mezi tim ? Mam pocit ze je to sen ale zajimalo by me jestli nekdo nema nejakou podobnou zkusenost treba...
"Já ten kompl jednou rozbiju."
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Hypnagogicky obrazy ??

Príspevok od používateľa SagitaX »

no ja ti poviem ze to bude asi normalne, ze proste zaspavas nieco sa ti sniva a bud to ta trhne na nejaky podnet ako napriklad zakopnes a trhne ti rukami, reflex, normalne by som povedal... to ma asi kazdy, sen ked si napol v sne a napol ve reali a bud to prejdes do sna alebo sa zobudis... mne sa v poslednom case stava taka vec ze som si v takom stave sameho seba vedomi, proste viem ze je to sen a ked si poviem je to sen tam bum, vsetko zmizne, aj ked na to co i len pomyslim ze je to sen, zatial sa mi podarilo iba vnimat sen zo dakych 30 sekund potom som to nevydrzal a pomyslel som si ze to je sen...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

Ta hypangogie manekolik stupnu vetšinou to začina jen nejasnyma obrazama
postupne se kavlita zvišuje a občas se vyskytne i nejka ta sluchova halucinace.Postupne se obrazi stavaj realistejši a viskytuji se kratky sny
vetšinou jen par vteřin.Tady už je hodne težky udržet vedomi a nespadnout do spanku.Postupne se kavlita zlepšuje a de takle primo vtoupit do LD bud si vizualizovat vlastni scenu nebo vztoupit do nektere z tech ktery se oběvi.
Je tam menši problem obraz musi byt dost stabilni aby se do nej dalo vstoupit jinak se to bud nepovede nebo se hned po vstupu rozpadne.
Me se tahle metoda vstupu do LD povedela jen parkrat ale stalo to za to tostal sem se do krajinky kterou mam na ploše počitače.Nejdřiv sem si ji predstavil byl to jen matny obraz v prostřed zoznyho pole postupne se zlepšila kvalita a podobalo se to fotce pak se mi to povedlo roztahnout pres celi zorny pole a dat tomu 3 rozmer tepr po om sem do prostredi vstoupil
kupodivu bylo kreslyny ale behem par vtežin ze zmenilo na totalne realny.
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

taky se mi podarilo parkrat vstoupit pres hypnagogicke obrazy do LD, dokonce si myslim ze by mohlo jit takto vstupovat do AC.
Napísať odpoveď