AC druhy pokus

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

AC druhy pokus

Príspevok od používateľa Zenny »

Zdar som tu novy :) toto je super stranka celu som ju uz prestudoval ale k veci... dnes rano som sa uz druhy krat pokusal o AC(na prvy krat sa nic nestalo) a prebiehalo to takto:zobudil som sa, bol som hore asi pol hodiny a povedal som si ze skusim AC...lahol som si na chrbat, ruky vedla tela a uvolnil som sa najviac ako som vedel,snazil som sa nemysliet uplne na nic a po case sa mi zacal zrychlovat dych, pravdepodobne som citil aj tie vsetkym zname vibracie, potom mi zacalo silno buchat srdce aj som sa pritom trochu zapotil..potom som si povedal ze to bol celkom uspech tak som otvoril oci a ukludnil sa...malo to nieco spolocne s AC?
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: AC druhy pokus

Príspevok od používateľa dr.Katz »

těch pokusů bude ještě hodně, než vycestuješ doopravdy. Znám takové, kteří o to usilovali roky a nikdy se jim to nepodařilo. Nevzdávej to.
Quicky
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 35
Dátum registrácie: So Jan 27, 2007 22:55
Bydlisko: Trencin

Príspevok od používateľa Quicky »

Taktiez ako Zenny som tu novu a taktiez ako on som mal skoro rovnaky zazitok:) dokonca dva/trikrat...ale vzdy to potom preslo. Raz to ale bolo celkom dlhe a silne. Dufam ze raz sa mi to podari :)
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

cital som ze treba mat aj dovod na AC...staci mi ze tam chcem ist "zo zvedavosti"? :)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Zenny napísal:cital som ze treba mat aj dovod na AC...staci mi ze tam chcem ist "zo zvedavosti"? :)
Keby si si mal úprimne odpovedať, aká by bola Tvoja odpoveď? :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

WhiteWolfSix napísal:
Zenny napísal:cital som ze treba mat aj dovod na AC...staci mi ze tam chcem ist "zo zvedavosti"? :)
Keby si si mal úprimne odpovedať, aká by bola Tvoja odpoveď? :wink:
"nie" :) ale co ked si nejaky dovod len tak vymyslim? potom to pojde?(viem davam blbe otazky ale fakt by som chcel AC zazit..myslim ze mam aj nato predpoklady 8)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Zenny napísal:ale co ked si nejaky dovod len tak vymyslim? potom to pojde?
Moja otázka ostáva nezmenená. Keby si si mal úprimne odpovedať, aká by bola Tvoja odpoveď? :wink:
Zenny napísal:(viem davam blbe otazky ale fakt by som chcel AC zazit..myslim ze mam aj nato predpoklady 8)
Podľa čoho usudzuješ, že máš na to predpoklady?
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

WhiteWolfSix napísal: Podľa čoho usudzuješ, že máš na to predpoklady?
neviem mam len taky pocit :wink: ale ajtak bol som na tej stranke kde je 11 hlavnych pricin preco sa nepodari AC a ked som si ich precital tak som sa zmieril s tym ze AC sa mi podari bud o niekolko rokov alebo vobec...ale nejako to zvladnem aspon mam LD niekolkokrat do tyzdna :)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Zenny napísal:neviem mam len taky pocit :wink:
Nepýtal som sa Ťa to z dôvodu spochybniť Ťa, ale preto, aby si sa pokúsil uvedomiť si z čoho pramení ten Tvoj pocit. Nestačí ostať len u pocitu, potrebuješ vedieť, z čoho pramení a kam Ťa smeruje.
Zenny napísal:ale ajtak bol som na tej stranke kde je 11 hlavnych pricin preco sa nepodari AC a ked som si ich precital tak som sa zmieril s tym ze AC sa mi podari bud o niekolko rokov alebo vobec...ale nejako to zvladnem aspon mam LD niekolkokrat do tyzdna :)
Je to pravdepodobné...
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

:grin: jak si ty pripsevky porad rok co rok procitam dokola tak mam pocit DÉJA VU ... ale opakovani matka moudrosti ! :wink:
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: AC druhy pokus

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

To sú neustále opakujúce sa otázky a tak je pocit déjà vu celkom na mieste. :grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Zenny,

pocit je naozaj dôležitý.... držím palce....
Z1
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

dik Zrak :) btw ww6 teraz citam o AC a takych veciach a ten co to pisal sa dostal do atmickej roviny 4x za cely zivot a chcel by som sa spytat ci si tam Ty bol aspon raz popr. kde si sa dostal najvyssie
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Zenny napísal:btw ww6 teraz citam o AC a takych veciach a ten co to pisal sa dostal do atmickej roviny 4x za cely zivot a chcel by som sa spytat ci si tam Ty bol aspon raz popr. kde si sa dostal najvyssie
btw, najskôr mi vysvetli čo je to tá atmická rovina :grin: ... a ešte mi povedz podľa čoho sa meria to najvyššie... mám to merať v kilometroch alebo v čom? ďakujem za vysvetlenie :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Príspevok od používateľa Zenny »

WhiteWolfSix napísal:
Zenny napísal:btw ww6 teraz citam o AC a takych veciach a ten co to pisal sa dostal do atmickej roviny 4x za cely zivot a chcel by som sa spytat ci si tam Ty bol aspon raz popr. kde si sa dostal najvyssie
btw, najskôr mi vysvetli čo je to tá atmická rovina :grin: ... a ešte mi povedz podľa čoho sa meria to najvyššie... mám to merať v kilometroch alebo v čom? ďakujem za vysvetlenie :wink:
tu mas odpovede na vsetky otazky :) http://satori.webpark.cz/rbastral.html# ... aci%20zony

a tu je konkretne o tej atmickej "dimenzii" http://satori.webpark.cz/rbastral.html# ... %20dimenze
Napísať odpoveď