Muž v čiernom plašti a čiernom klobuku

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

LYIA
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 19:12

Mu

Príspevok od používateľa LYIA »

V detstve sa mi snival a zjavoval muz v ciernom plasti s ciernym klobukom. Stale v noci, plakala som a nik nevedel co maju spravit.....
Prestalo to. No ked som mala 11. rokou tak sa to vratilo a zase prestalo a znova vratilo a takto to slo stale dookola az to na cas prestalo.
V 13. rokoch sa ten zahadny muz znova zjavil a v sne mi povedal, ze sa svojich 18. narodenin nedozijem.
Teraz mam 17. a zacali sa mi zdravotne problemi. Najzaujimavejsie a zaroven najdesivejsie na tom je ze som si povedala ze predtym ako umriem sa chcem zamilovat!
A stalo sa..........
Čas sa krati a onedlho mam narodeniny.........
Poradte mi prosim Vas co mam spravit a nejake informacie o muzovi v ciernom........PROSIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

Fuha ak hovoris pravdu tak je to dost zaujimavy pribeh...
Dost mi to pripomina jeden diel z Beyond Belief (Verte, neverte) kde sa podobna vec snivala jednej tetuske, problem bol v tom ze jej sa to vyplnilo :cry2: ale branila sa jednoducho a to tak, ze si sadla na gauc a s manzelom sa to v objati snazili preckat...
LYIA
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 19:12

Príspevok od používateľa LYIA »

A nic viac o tom nevies??????????
Vies to je tak ze tu nejde o mna ale o mojho priatela a potrebujem akukolvek pomoc lebo neviem na koho sa mam obratit a najhorsie na tom je ze on sa uz zmieril so smrtou.
Uz davno som sa venovala takym veciam a mam aj prakticke skusenosti ale s niecim takym som sa este nestretla a neviem co s tym!
Nevies nahodou kto by to mohol byt???????
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

LYIA napísal:Vies to je tak ze tu nejde o mna ale o mojho priatela a potrebujem akukolvek pomoc lebo neviem na koho sa mam obratit a najhorsie na tom je ze on sa uz zmieril so smrtou.
Tak ide o Teba alebo o Tvojho priateľa? Z toho prvého príspevku som mal dojem, že ide o Teba, ale teraz nerozumiem. :? :roll:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Mu

Príspevok od používateľa SagitaX »

hmm aj ja mam trosku chaos teraz s toho ze o koho ide, ale kazdopadne by som to hlavne u seba riesil asi vetou typu, mne je jedno co si ty hovoris, ja si urcujem sam svoj osud a ty, muz v ciernom, mi do toho nebudes kecat, svoje narodeniny prezijem a este vela krat ich budem slavit, proste ja sa takym veciam postavim s pocitom ze to co si vravim je urcite pravda, uplne verim svojim slovam a ak mozem povedat tak uz mi tak zopar veci vyslo a teraz uz viem ze to nebola len nahoda...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
M2-player
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 9:55

Príspevok od používateľa M2-player »

WhiteWolfSix napísal:
LYIA napísal:Vies to je tak ze tu nejde o mna ale o mojho priatela a potrebujem akukolvek pomoc lebo neviem na koho sa mam obratit a najhorsie na tom je ze on sa uz zmieril so smrtou.
Tak ide o Teba alebo o Tvojho priateľa? Z toho prvého príspevku som mal dojem, že ide o Teba, ale teraz nerozumiem. :? :roll:
Možno sa zmieril s jej smrťou...

OK... Tak na tom, kto je ten muž v čiernom podľa mňa nezáleží (prečo by malo...). Možno to je pravda a možno iba sen:

Za 1.: Je to iba sen a nič sa nemusí stať a ty sa zbitočne strachuješ.

Za 2.: Ten muž v čiernom hovorí pravdu. Čo potom? Idem na to vedecky - podľa kvantovej teórie smrti nezabrániš.

Za 3.: Je to iba sen a ty to bereš veľmy vážne. Vysvetlím: Myslíš si, že máš umrieť a preto sa začali tie ťažkosti aj keď to možno je iba običajný sen. Radšej uvediem príklad: Niektorí silno veriaci ľudia každý piatok krvácaju na tých miestach, na ktorých krvácal Ježiš. Odborne sa to nazýva stigma. V skutočnosti krvácaju preto, lebo tomu veria - veria, že krvácaju (a stačilo by zájsť za hypnotizérom, ktorý by im nahovoril, že nekrvácaju). To iste môže byť aj s tebou. Možno je to sen a ty umrieš, lebo si myslíš, že musíš umrieť.
--=Všetko sa dá, stačí vedieť ako=--
--=www.meditacia.sk=--
Používateľov profilový obrázok
M2-player
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 9:55

Re: Mu

Príspevok od používateľa M2-player »

SagitaX napísal:hmm aj ja mam trosku chaos teraz s toho ze o koho ide, ale kazdopadne by som to hlavne u seba riesil asi vetou typu, mne je jedno co si ty hovoris, ja si urcujem sam svoj osud a ty, muz v ciernom, mi do toho nebudes kecat, svoje narodeniny prezijem a este vela krat ich budem slavit, proste ja sa takym veciam postavim s pocitom ze to co si vravim je urcite pravda, uplne verim svojim slovam a ak mozem povedat tak uz mi tak zopar veci vyslo a teraz uz viem ze to nebola len nahoda...
To je správny prístup :wink:
--=Všetko sa dá, stačí vedieť ako=--
--=www.meditacia.sk=--
LYIA
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 19:12

Príspevok od používateľa LYIA »

velmi dakujem za odpovede.....
viem ze som nemala pisat za seba...ale za neho!!!
len sa mi nechcelo vysvetlovat preco to robim ja a nie on...
kedze moja dobra kamaratka uz mala skusenosti s muzom v ciernom tak aj preto take hallo....!!!
kamaratka mala 7 rokov a teraz 14...a zbavila sa ho tak ze ked jej vstupil do sna jej otec ju silno chytil a objal ked spala ....a dostal sa do toho sna aj on...
divne bolo to ze sa mu nemohol pozriet do tvare...ale potom to uz prestalo!!!
mne ide len o to aby som zistila kto to je a skusila to vyvolat...
dobre si uvedomujem zakon akcie a reakcie!!!!!!
ja sa stym dokazem vysporiadat uz som zazila aj horsie.....ale neviem ako pomoct priatelovi.......
unho su totiz okultne vedy somarina a nechce o tom dokonca ani hovorit.........
lenze ja to chcem a budem riesit!!!!!!!
a chcem zistit kto to je aby som potom vedela pomoct aj ja niekomu inemu.....
uz je to fakt zvlasne ked mi uz ani dlhorocny satanista nevie pomoct..........
budem cakat na vase odpovede........
ak by ste mali doma nejake knihy a sirsie snare bola by som vdacna ak by ste sa na to pozreli.......
DAKUJEM.......
Používateľov profilový obrázok
M2-player
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 9:55

Príspevok od používateľa M2-player »

Keď neverí na okultne vedy, ako to, že sa už vyrovnal so smrťou? :roll: - to je len taka uvaha, ani nemusíš odpovedať :)
--=Všetko sa dá, stačí vedieť ako=--
--=www.meditacia.sk=--
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Mu

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

SagitaX, M2-player: Čo by ste potom robili v prípade, keď by ste boli prekliati? Aký vedecký postup by ste zaviedli? Nahováranie si, že je všetko v poriadku nepomáha...

LYIA: Pomôcť by som vedel, no v prípade Tvojej neúprimnosti do toho jednoducho nejdem. :no:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
M2-player
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 9:55

Re: Mu

Príspevok od používateľa M2-player »

WhiteWolfSix napísal:SagitaX, M2-player: Čo by ste potom robili v prípade, keď by ste boli prekliati? Aký vedecký postup by ste zaviedli? Nahováranie si, že je všetko v poriadku nepomáha...
Vytvoril by som PSI-ball s myšlienkou, že sa zbavím kliatby :D Malo by to fungovať - funguje to asi na všetko.
--=Všetko sa dá, stačí vedieť ako=--
--=www.meditacia.sk=--
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Mu

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Maš to odskúšané, alebo si len teoretik? :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
M2-player
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 9:55

Príspevok od používateľa M2-player »

Odskúšané :D Chceš návod? Je to preložené z angličtiny:

Kód: Vybrať všetko

Ok, verim, ze jste vsichni dobrosrdecni lide. Podelim se s vami o uzasnou techniku ktera je velmi uzitecna. Tato technika je v podstate tvoreni Psi/Ki Ballu a vkladani do neho vasi myslenku (prani), takze se splni. Tuto techniku jsem objevil pred tremi dny a ma okamzite vysledky. kdyz jsem rikal okamzite vysledky myslim tim OKAMZITE VYSLEDKY. Opravdu nevim, jestli uz tuto techniku zkousel nekdo jiny, tak si to nemuzu privlastnovat. Tak jdem na to:

1. Nejdriv potrebujete vedet, jak vytvorit Psi/Ki Ball. Muzete se to naucit opravsu snadnou a rychlou cestou na www.psipog.com (ve clancich od PeeBrain)

2. Az se naucite vytvorit Psi/Ki Ball, musite vedet, jak do neho vlozit vasi myslenku, ale nejdrive udelejte tolik ballu kolik bude mozne (proste nez vam pujdou pozn prekl). Abyste do ballu vlozili vasi myslenku, jen o ni premyslejte pred tvorenim Psi/Ki Ballu. Behem vytvareni ballu to nekolikrat opakujte. Napriklad "Chci udelat zkousky!" pak zacnete delat Psi/Ki Ball a opakujte nekolikrat stejnou vetu.

3. Tento proces delejte asi tak 1-2 minuty, pridavejte vice a vice energie (Doporucuji kichat vasi vlastni energii/ki s energii Slunce). Az budete hotovi, jen si predstavte, jak vas ball volne leti a predstavte si jak exploduje. Tato exploze vytvori neco jako jiskricky padajici kolem vas.


Pochopili jste!?... Je to tak snadne!... Pamatujte, cim vice date energie do vasi myslenky, tim rychleji se to splni. Tato technika opravdu funguje. Zde jsou priklady:

Prvni takovyto Psi Ball co jsem udelal byl experiment. Pral jsem si, aby holka (kterou mam rad) me milovala. Ted to vypada, ze me ma fakt rada, lol. Vcera rano jsem mel test ve skole. Nez zacal, udelal jsem jeden takovy Psi Ball s pranim, abych dostal 100 (A+). Kdyz jsem delal ten test, vsechno se zdalo snadne a dnes rano jsem dostal vyhodnoceni: Dostal jsem 100 (A+).To same se stalo dnes raho, ale s jinym testem. Potom jsem ve stejny den ztratil notebook. Bylo to velmi dulezite a tak jsem udelal tento Psi Ball a pral jsem si, aby se muj notebook objevil. Za nejakou chvili jsem se otocil a tam byl muj notebook.

Musim vam rict, ze vam tato technika pomuze jen kdyz si to opravdu prejete a jen kdyz je to neco dobreho a (prominte...) nic stupidniho (hloupeho). Pamatujte si, ze spatna prani se nesplni, ale stanou se vam (verte mi, zkousel jsem takto zapalit moji skolu a kdyz jsem se vratil domu, muj dum "prave chtel" horet (nevim jak presne prelozit ale vyznam je snad jasny pozn. prekl)). Verim, ze se nebudete pokouset tuto techniku praktikovat na nekoho jineho, ale pomahat s ni sobe a ostatnim.
Je to z fóra http://www.astral.unas.cz/forum/viewtop ... sc&start=0
--=Všetko sa dá, stačí vedieť ako=--
--=www.meditacia.sk=--
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

M2-player napísal:Odskúšané :D Chceš návod?
Nepochopil si ma. Ja sa pýtam na Tvoju skúsenosť, nie na skúsenosť niekoho iného, preloženú z angličtiny. :moon: Takže podľa tejto odpovede, ktorú si mi dal, usudzujem, že si zatiaľ len teoretik.




P.S.: Pýtal som sa Ťa na to len preto, lebo som videl s akým sebavedomím si reagoval, akoby si to mal sám v malíčku.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
M2-player
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 9:55

Príspevok od používateľa M2-player »

Nie, ty si ma nepochopil :D . Moja odpoveď je "odskúšané". Ďalej to bol už iba preloženy návod.
Uvediem taky menši príklad: Brat mal niečo s okom, už pár mesiacov mu slzilo (a pekne mi liezol na nervy). Tak prečo ho neviliečiť práve týmto? :grin:
--=Všetko sa dá, stačí vedieť ako=--
--=www.meditacia.sk=--
Napísať odpoveď