Konecne prave etericke telo.

Vaše dobré/zlé skúsenosti s mágiou

Moderátori: RedHawk, Moderátori

Dokazete vidiet Auru?

Ano
5
29%
Pokusam sa
6
35%
Nie
6
35%
 
Celkom hlasov: 17

Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Konecne prave etericke telo.

Príspevok od používateľa Viliond »

Ludia musim vam napisat Zacal som citat knihu Skola ezoteriky od Lobsanga T. Rampu .Asi pred tromi dnami.Poradil mi to sorrer takze moc dakujem.A asi pred 5 minutami so videl konecne etericke telo ako ma byt a velke.Aj na sebe aj na cudzom.A vidim ho doteraz aj ked sa pozeram obcas na klavesnicu tak mi obopina prsty.aaaaaaaa ani neviete aky som rad :grin: :D :ok: :moon: :delicious: ...uspech je to najlepsie co moze nastat pri uceni sa magie... som vzruseny... trochu ma to uz travuje ale nejdem to niak blokovat som rad ze ho vidim... pred tym som mal naznaky ale takto som ho este nevidel... sorrer este raz velmi dakujem... ludia a dnes vecer asi pojdem pobozkat Lobsangovu pravu ruku... :confused: no tak nie.... ale mozno ma dceru :twisted: :blah: no asi uz ... :D :grin: prajem vam vsetkym aspon taku radost aku mam ja teraz... no a ted podme na videnie aury... :ok: ...I :heart: that. no uz som ticho :shutup: caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw te :blah: a buvajte lebo inak ziadne LD nebuduuuuu :zzz: :!: inac mam doma ducha neche ho niekdo predam...fakt ho mam povedal mi to ludovy liecitel alebo dam vam ho zadara... pridte si ho zobrat... ale nie robim srandu uz som si nanho zvykol nikomu ho nedaaaaam... :o :ghostly: :o :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly: :ghostly:
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Konecne prave etericke telo.

Príspevok od používateľa sorer »

To som rad ze si z toho taky nadseny a ze ti knizka pomohla. Nech sa ti dari aj z dalsimi technikami :ok: :mrgreen:
Stretneme sa vo sne ;)
Zenny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 382
Dátum registrácie: Ne Jan 28, 2007 11:00

Re: Konecne prave etericke telo.

Príspevok od používateľa Zenny »

ja som sa aurickemu videniu kedysi venoval, no teraz na to nieje cas...ved co je na tom ked sa to naucim az o 5-10 rokov neskor? :)
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

no ja som sa tiez pred tym ale jedine vacsie vysledky som dosiahol s Lobsangom. Podla mna je to zatial najlepsia pomocka k ezoterike co som mal. Inac ma auru vsetko? aj nezive veci?hmmm pretoze napriklad pri autach ju nevidim ale pri stromoch ano teda nie auru ale etericke telo no ale ved si rozumieme :grin:
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

No nemate niekto link na online citanie tej knihy...alebo download...nechce sa mi to zhanat...

A ak nie plz skus strucne vysvetlit ten postup toho cvicenia...ja mam knihu "Jak videt auru za pouhych pet minut" od Marka Smitha a ked som to cital tak som tym bol jednak mrte fascinovany a hlavne na mna ta kniha posobila akoby opisovala uplne jednoduchu vec...
V mojej knihe je navod ze sa clovek postavi pred zrkadlo tak aby v nom videl seba a za nim stenu a musi uprene hladiet na tu stenu akoby "za seba"...velmi dlho som plnoval ze to skusim...ale este k tomu nedoslo...
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

no tak podla toho co viem aspon ja auru v zrkadle nevidim a aj dost inych ludi co poznam. Ale ide vlastne o to ako sa pozeras ked chces skusat na sebe tak si prepaz ruku a skus sa pozerat ta.Nie ani tak na nu ake niekde za nu tak skoro ako do blba.Ale to je len pre etericke telo na auru idem este len dnes potom napisem ale sorrer mal niake urivky s knih od Rampu tak mu skus napisat. najlepsie sa ale skusa s niekym inym.len sa treba naucit tu vidiet a potom to ide samo no ale neviem ci sa za 5 minut naucis vidiet vsetky vrstvy aury.sorry ze berem iluzie ale asi nie.ja moc neverim na knihy typu "za 2 dni nas naucime lietat" LoL keby to bolo take lahke tak to vieme vsetci nie zeby to bolo niak extra tazke ale no chapeme sa... neviem ako je to s aurou ale preve som dostal napad spravim novu temu nech vieme na com sme... no zatim caw a vela stastia
Používateľov profilový obrázok
georg
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 208
Dátum registrácie: St Apr 04, 2007 14:51

Re: Konecne prave etericke telo.

Príspevok od používateľa georg »

Viliond/sorer - kde najdem tu knihu? rad by som si ju precital...:)
mnohý a ani jeden
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

Ved prave tym som bol prekvapeny...ako v tej knihe tu auru vnimaju...akoby to bola uplna samozrejmost...
Takisto ta kniha je autorom pisana velmi osobne...udava tam vlastne podrobne zazitky s tym ako sa to ucil a naozaj to vyzera jednoducho..

A cital som ju celu...a k tym vrstvam...vraj sa clovek vzdy nauci najprv vidiet etericku auru a astralna pride sama po nejakom case skusani...

A k tomu postupu...ono je princip asi rovnaky...pozerat sa akoby do blba ale zaroven treba vidiet svoju cast tela...a myslim si ze to s tym zrkadlom je vynikajuci napad...pokial sa fakt ze postavis pred cisto bielu stenu tak ze ju vidis v zrkadle...a pozeras na nu...myslim ze vysledok sa dostavi skro ako pri obycajnom predpazeni ruky...

Nic...kazdopadne si ma motivoval k tomu aby som to konecne skusil :lol:
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

prepac moja chybka da sa to dnes som to skusal ale som bol nahy...ale aj tak vidim etericke telo najlepsie na cudzich
Používateľov profilový obrázok
M2-player
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 9:55

Príspevok od používateľa M2-player »

Ja len že si treba niekedy aj oddýchnuť - ničíte svoj zrak.
--=Všetko sa dá, stačí vedieť ako=--
--=www.meditacia.sk=--
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

M2-player napísal:Ja len že si treba niekedy aj oddýchnuť - ničíte svoj zrak.
no nemyslim si ze si ho nicime skor ze ho zdokonalujeme... ale cital som ze ked sa to presvihneme mohli by sme prestat vidiet ciernu no ale to nieje nas pripad vzhladom na to ze som auru este nevidel
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

Myslim ze videnie aury stoji za nejake to poskodene oko...keby ste len vedeli co vsetko prichadza s videnim aury...proste konec
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

M2-player tým asi skôr myslel, že sa nám tým kazia oči, teda skôr či neskôr potrebujeme dioptrie.
Z1
Používateľov profilový obrázok
Viliond
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 17:24
Bydlisko: Martin a BA(skoro cely tyzden som tu)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Viliond »

Zrak1 napísal:M2-player tým asi skôr myslel, že sa nám tým kazia oči, teda skôr či neskôr potrebujeme dioptrie.
no pochybujem ze sa videnim aury oci kazia a ja som ho pochopil...takze este raz ide len o to ze sa musime naucit vnimat aj ine frekvencie kmitania farieb a na tom nic nezdrave nieje myslim ze si oci skor zlepsujeme ale vsetko ma aj druhu stranku....je to ako keby si povedal ze si s LD kazis spanok...to moze povedat le ten co LD nemal pretoze po lucidnom sne som aspon ja o dosr cipernejsi ako po bludoch.... takze ziadne popolniky :shock:
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Konecne prave etericke telo.

Príspevok od používateľa sorer »

georg napísal:Viliond/sorer - kde najdem tu knihu? rad by som si ju precital...:)
Osobne tuto knihu nemam, mam len Pribeh L.R. a Kapitoly zivota. Ale uryvky z jeho knih co som zoskenoval najdete tu

http://sorer.3oko.sk/index.php?contID=23
Napísať odpoveď