LD a problem...

Moderátor: Moderátori

avatar
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St Aug 22, 2007 22:53

LD a problem...

Príspevok od používateľa avatar »

Na uvod bych rad rekl ze k LD jsem se dostal tak nejak bez vlastniho pricineni a zatim se v tom moc nevyznam. Do nedavna jsem jeste ani nevedel co to vubec je, az pred par dny jsem nasel stranku o AC a tam nasel zminku o LD.

Tak nejak jsem svoje telo navyknul na to ze jedine poloha na brise znamena ze chci spat. Pokud si lehnu napriklad na zada, mam LD.

Problem tkvi v tom, ze v prubehu snu jsem schopny ho sam sobe totalne pokazit. V urcite casti se mi proste derou do hlavy myslenky na to vysnit si neco hnusneho. V tuhle chvili v podstate sen skoncil protoze i kdyz jsem schopny tu myslenku udrzet na uzde, a nic nehezkeho si nevysnit, stejne se toho nutkani nemuzu zbavit a tim padem se vubec nemuzu venovat snu. Vetsinou to konci tak, ze se radsi probudim. V horsim pripade si vysnim napriklad rychly sled desitek horovych obliceju(nebo neco podobneho , proste neco co cloveka vydesi).
Na webu jsem cetl o "Svolávání démonů". Je tohle ono ? A v pripade ze ano , mam tedy zustat ve snu, i pres to ze citim jak dostava moje fyzicke telo zabrat(zrychleny tep , hur se dycha atp).
Pokud jste částečně šílený nebo odvážný, můžete si své nejhorší strachy přímo sami pozvat do svých lucidních snů.
Za sileneho bych se neoznacil a ze bych byl zrovna hrdina stoleti to taky ne. Jak mam sakra svoji palici rict aby si do snu nezvala tyhle zhovadilosti :). :confused:
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: LD a problem...

Príspevok od používateľa dr.Katz »

já myslím, že to budou nějaké psychické problémy. Zrovna nedávno jsem četl v Reflexu rozhovor s psychologem a ten popisoval jakousi úchylku, která se projevuje nutkavým pocitem ublížit vlastnímu dítěti apod. Ten nutkavý pocit se pak projevuje např. i tím, že se musí neustále člověk vracet kontrolovat jestli zavřel okno, dveře, plyn atd. Myslím, že máš podobné nutkání si vysnít nějaké ohavnosti. Být tebou, tak jdu do toho a vysnil bych si tu největší příšeru a pak bych ji nějakým způsobem zabil. Možná by to pomohlo.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Napísať odpoveď